Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Evet evet yumrutlama zamanı ve pazar sabahı ımmmmmmmmmmm :KK9:

Günaydın herkese
Ya kızlar ayıp gibi artık bunu da sorcam ama dayanamıyorum
Bum bumdan sonra geri geliyo hani meni:kk77:O neredeyse tamamen çıktı hiç bu kadar çıkmamıştı acaba gitmemiş midir spermler :KK14:
Ya bir de benim daha yumurtlama akıntısı tam başlayamadı.Başlaması gerekiyordu oysa :KK50:

gitmistir sen merak etme, em kadınlar eskiden ayaklarını dikip yataak mı hamile kalıyomuş yani....

bugün bir sürü işim var ,,,:KK5::KK14:[/QUOTE

Hayrola ne işi...

Günaydın canım.Bir şeyin yok turp gibisin dedi.Epey de muayene etti memnun kaldım yani :KK1:
Sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik?

iyi gidiyor. yok bir problem. aksamları belim agrıyo, bir de migdem o kadar. yemekler agir geliyor bazen. ama bulanti falan yok cok sukur.

birseyin olmamasina cok sevindim bu arada. cok sukurrr.

Evet evet yumrutlama zamanı ve pazar sabahı ımmmmmmmmmmm :KK9:

Günaydın herkese
Ya kızlar ayıp gibi artık bunu da sorcam ama dayanamıyorum
Bum bumdan sonra geri geliyo hani meni:kk77:O neredeyse tamamen çıktı hiç bu kadar çıkmamıştı acaba gitmemiş midir spermler :KK14:
Ya bir de benim daha yumurtlama akıntısı tam başlayamadı.Başlaması gerekiyordu oysa :KK50:

günaydın canımm,,,:KK51:
gitmişte olabilir gitmemişte,,,ayaklarını yukarı diktin mii,,,1 tanecik yetiyomuş zatenn,,,kısmette varsa 1 tane senin yumurtanı döller,,,:KK28:
acaba geç mi yumurtlayacaksınn,ondan gelmedi:26:

günaydın canımm,,,:KK51:
gitmişte olabilir gitmemişte,,,ayaklarını yukarı diktin mii,,,1 tanecik yetiyomuş zatenn,,,kısmette varsa 1 tane senin yumurtanı döller,,,:KK28:
acaba geç mi yumurtlayacaksınn,ondan gelmedi:26:

Günaydın tatlım
Diktim dikmez olur muyum.Hem de ilk kez yarım saat diktim:KK53:Sonra sıkılıp ayağa kalkınca anam bir ne göreyim hepsi geri geliyor:KK53::KK52:
Dün ovulasyon testi yaptım 2.çizgi çıktı ama 1.kadar koyu değildi.Bugün de yapıcam bakalım

ya bende sabahin köründe uyanmak zorunda kaldim yaa kedim cok acikmis bi türlü uyutmadi bizii mecbur kalkip ona mamasini verdimde simdi rahatladi yalana yalana uyuya kaldi... ama beni uyandirdiii:KK53: simdi birazdan sabah kahvemide yaparim ohh miss gibi kendime gelirim:))))

bende hala kahvaltımı yapmadım,eşim bugün çalışıyorr maalesefff,,,yalnız başıma da hiç iştahım olmuyoo,,,bazen unutuyorum bile,,,kedilerin hareketlerine bayılıyorum,var mı seninkininde ilginç hareketlerii,,,geçen face de bir kedi başka bir kedi ye masaj yapıyodu bittim yaaa

Ay o zaman ben onu da düşünce gücüyle yaptım :KK9:Köpük köpüktü.Hayranım psikoljime :KK53::KK37:

hehe... düsünce gücüyle ben neler yaptim bi bilsen:KK53::KK52:
ya aslinda bana göre idrarin köpürmesi az su icmekten kaynaklaniyor... ne kadar cok su icersen okadar idrarin rengide su gibi oluyor...:KK53::KK53:

Günaydın tatlım
Diktim dikmez olur muyum.Hem de ilk kez yarım saat diktim:KK53:Sonra sıkılıp ayağa kalkınca anam bir ne göreyim hepsi geri geliyor:KK53::KK52:
Dün ovulasyon testi yaptım 2.çizgi çıktı ama 1.kadar koyu değildi.Bugün de yapıcam bakalım

sen merak etme gitmistir onlar... ikincinin de birinci kadar koyu olması gerekiyor unutmaaaa:KK9::KK9:

hehe... düsünce gücüyle ben neler yaptim bi bilsen:KK53::KK52:
ya aslinda bana göre idrarin köpürmesi az su icmekten kaynaklaniyor... ne kadar cok su icersen okadar idrarin rengide su gibi oluyor...:KK53::KK53:

İşte ben hiç su içmiyorum içemiyorum :KK53:
Bu ay ümitliyim kızım hepimizden bak görürsün :KK1:

Hayrola ne işi...[/QUOTE]

ayy ütüm var,,,temizliği dün yapacaktım,bugüne kaldı,,,çamaşırlarım var katlancakk,,,hemencecik kahvaltımı yapıp halledeyimm,diyorumm

bende hala kahvaltımı yapmadım,eşim bugün çalışıyorr maalesefff,,,yalnız başıma da hiç iştahım olmuyoo,,,bazen unutuyorum bile,,,kedilerin hareketlerine bayılıyorum,var mı seninkininde ilginç hareketlerii,,,geçen face de bir kedi başka bir kedi ye masaj yapıyodu bittim yaaa

hehe süpermis... benim kedim yatsa icse oyun oynasa ve tabi biz uyurkende biizi uyutmasaaa:KK53:
baska yapabildigi bisey yokk:KK9::KK9:

günaydın hanımlarrr:KK54::KK54::KK54:

günaydin canim hosgeldinn

Hoşbulduk tatlım sağollllll iyiyim bomba gibiyim hu huuuuuuuuuuuuu:KK9:
Eksik varsa ben okuyabilirim

Sen nasılsın canım?

saol canim bende iyyim eksik olan 261 tane vardi onuda bugün bi arkadas aldi...:))

X