Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hb cnm 6 sene bıttı evlenelı ama tık yok:KK14:olmuo olmuo hıç korunmadım duzenlı adet olmuorum 4 5 aydırda olmuorm teste yaptım yıne bıse yk::KK43:
Peki dr ne diyor?
olmama sebebi neymiş?
Herhangi bir tedavi olmadınız mı canım?
Bak bu ay ki ilk hamilemiz olan seda' da 5 yıldan sonra hamile kaldı.
umudunu kaybetme yani,hiç beklemediğin bir anda olur inşallah.
Adet olamadığın için gittin mi dr'a peki?

sorun yk dıo esımınde bnmde tahlıllerım yapıldı smmeer rahım fılmı fln ama bı sorun yk dedıler aşılama dedıler bnde kiloluyum kılo vermen gerk dedıler bı ara urasdım ddıdın dım 20 kılo verdım ama yıne fosss adet olmamam çocuk ıcın sorun deılmış

sorun yk dıo esımınde bnmde tahlıllerım yapıldı smmeer rahım fılmı fln ama bı sorun yk dedıler aşılama dedıler bnde kiloluyum kılo vermen gerk dedıler bı ara urasdım ddıdın dım 20 kılo verdım ama yıne fosss adet olmamam çocuk ıcın sorun deılmış[/QUO

Doğrudur bu konuyla ilgili pek bilgim yok,
ama adet olmaman ciddi bir konu.
Keşke bunun için bi dr'a görünseydin.
Neden kesilir ki adet birden?
burdan bilgisi olan arkadaşlar vardır mutlaka yardımcı olurlar.
Hayırlısı canım,alternatif tıptan faydalandın mı hiç?
sitede bitkisel kürler var.
belki bahane olurlar ne dersin?denemekte fayda var.

hıç denemedım ama eşim üstüne üstelık aktar ve bn hıç bıse yapmadım adet için cıvan percemını duydum ama yapmadım mıdem çk hassas yapamıorum:s

dr gıdıcm bakalım bu ay bıde esımın erkek dr taıntısı vr illa bayn olck nene hatuna gıtmeyı dusunuorm

yk burdakı suan yaptımızdn bahsedıom bnların yenı gelenının anlamıorm tesafduf uzere göruorum

hıç denemedım ama eşim üstüne üstelık aktar ve bn hıç bıse yapmadım adet için cıvan percemını duydum ama yapmadım mıdem çk hassas yapamıorum:s

:)eşin de aktar üstelik.
Bence denemelisin,belli olmaz ki.
Şifa niyetine diye yapılıyor.
mesela doğurganlık için bal tarçın çörek otu kürü var siteden bakabilirsin.
Hamile kalmak için deniyoruz işte.
Ben yapamadım devamlı ama yapıpta faydasını gören çok.
vesile olur inşallah.

nese ii akşamlar herkese çk tşk ederım yardımın için çk sık gırmıorum buraya benıde ekleyın görüşelim arada bn bıdakı gelısıme hayyata bulamam sızıgrşrz

şu an topiktesin zaten.
istediğin an geri geri gidip siteyi gezebilirsin ana sayfadan.
İstedin an hamilelik belirtileri başlığından bu topiğe gelebilirsin.
Sayfayı yeniledikçede son msjları görürsün bu topikt olduğun sürece.

kızlar bişe sorcam... şimdi ben galiba dün yumurtladım... ama dün çalışma yapamadık bugün denesem olur mu dersiniz???

kızlar bişe sorcam... şimdi ben galiba dün yumurtladım... ama dün çalışma yapamadık bugün denesem olur mu dersiniz???
canım geçen gün okan bayülgenin programında dr nevra vardı
her ay 48 saat o şanslı süre dedi.
2 gün oluyor yani.
bence bugün dene.
her ihtimali değerlendirmek gerek.

hadi yaa. bak heyecan yaptım şimdi.. ben 24 saat diye biliyodum. umudumu kaybetmiştim o yüzden.. hadi hayırlısı bakalım... inşallah tutar... çok saol canım ya

bence olur canım,. yumurta çatladıktan sonra 24 saate kadar canlı kalıyo. spermlerde 72 saate kadar canlı kalabiliyo.diye biliyoum

X