Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bence olur canım,. yumurta çatladıktan sonra 24 saate kadar canlı kalıyo. spermlerde 72 saate kadar canlı kalabiliyo.diye biliyoum

inşallah canım denicem bakalım inşallah olur yaa çok üzülüyorum günümü değerlendiremedim diye

nese ii akşamlar herkese çk tşk ederım yardımın için çk sık gırmıorum buraya benıde ekleyın görüşelim arada bn bıdakı gelısıme hayyata bulamam sızıgrşrz

aramıza hoşgeldin...
ilk zamanlarda bende senin gibiydim canım bi girdiğim topiği bi daha bulamıyodum.sana tarif ediim bi daha ki girişinde kolayca bulursun.bak şimdi sayfanın en üstünde seçenekler yazan yer var oaradan bu konuya abone ol a tıklıcaksın ve sayfa seni yönlendiricek.buraya kadar tamam.daha sonra kontrol paneline tıkladığında abone olduğun konu çıkar ordan takip edersin topiği.yada profilinden yazdığım mesajlara tıkla ordan da bulursun.aslında o kadar da zor değil yaaaa.bebişlerimiz gelsin de bu kadarcık zorluk vıııızzz gelir bize:))

şu an topiktesin zaten.
istediğin an geri geri gidip siteyi gezebilirsin ana sayfadan.
İstedin an hamilelik belirtileri başlığından bu topiğe gelebilirsin.
Sayfayı yeniledikçede son msjları görürsün bu topikt olduğun sürece.

:KK34::KK34::KK34:ben de ayrıntılı olarak anlattım ama arkadaş kaybolmuş bi anda.neyse inşallah bulabilir tekrar bizi:KK34::KK34::KK34:

cenova ne yaptın canımmmmm :26:

kızlar yazamadım 2 gündür yoktum da...dün sabah ilk idrarla test yaptım basta cizgi yoktu ama sonradan cok ama cok silik ikinci bi cizgi gözüktü... hafta içi doktora gitmek istiyorum kan testi degerlerim için...beklemediğim reglime 9 gün kaldı bulantı hapı içmeyince hafif midem bulanıyo gibi ama bilmiyorumm...çok sükür Rabbime Allah isteyen herkesin kucagına sağlıklı bebeğini versin...

kızlar yazamadım 2 gündür yoktum da...dün sabah ilk idrarla test yaptım basta cizgi yoktu ama sonradan cok ama cok silik ikinci bi cizgi gözüktü... hafta içi doktora gitmek istiyorum kan testi degerlerim için...beklemediğim reglime 9 gün kaldı bulantı hapı içmeyince hafif midem bulanıyo gibi ama bilmiyorumm...çok sükür Rabbime Allah isteyen herkesin kucagına sağlıklı bebeğini versin...

hayırlısı olsun cenova,daha çok erken ama.
Keşke biraz daha bekleyip yapsaydın testi.
Neyse inşallah güzel haberlerini alırız.

hayırlı olsun canım.kucağında görmek nasip olsun.

ilk sayfalarda hatırlarsan yumurtlama günlerim bayrama geldi, şehir dışında geçti,değerlendiremedik yazmıştım.olacağı varsa oluyor demek ki. bakarsın olur!QUOTE=heaven1;16491414]inşallah canım denicem bakalım inşallah olur yaa çok üzülüyorum günümü değerlendiremedim diye[/QUOTE]

Son düzenleme:
sorun yk dıo esımınde bnmde tahlıllerım yapıldı smmeer rahım fılmı fln ama bı sorun yk dedıler aşılama dedıler bnde kiloluyum kılo vermen gerk dedıler bı ara urasdım ddıdın dım 20 kılo verdım ama yıne fosss adet olmamam çocuk ıcın sorun deılmış
canım, biliyorum nasıl zor olduğunu... ben 5 yıldır evliyim,ilk günden beri olmuyordu.üstelik pcos,hipotiroidi ve hipoglisemi hastasıyım.kilo,tüm bu hastalıklarımın getirisi olarak fazla fazla var. ilk kez bu yaz gebe kaldım,malesef gebeliğim sona erdi, temmuzda hamile olduğumu öğrendiğimde 9 aydır regl olmuyordum. birkaç gün gecikse nasıl mahvoluyor millet,benim 9 ay! ve ilk kez o ay olmazsa olmaz evlatlık alırım demiştim ve beynim rahatlamıştı. küretajdan tam 3 ay sonra yine gebeyim, bu ay da yumurtlamam milletin evinde kalacağımız güne denk geliyor,nasılsa gebe kalamam diye düşünüyordum.yani toplam iki kez hamile kaldım,ikisinde de ödev yapar gibi ilişkiye girmediğim dönem denk geldi. psikoloji gerçekten önemli.
bir de ben hep hamile değilim diye ağlardım,itiraf edeyim,utanıyorum bundan ama ben öz kardeşim hamile kaldığında bile hem deli gibi sevinmiş hem de o daha altı aylık evli,benim neden olmuyor diye ağlamıştım.kıskançlık değil de,bir garip burukluk...sanırım beni ve hislerimi anlarsın...ne oldu?hamile kaldım,evet ama bebeğimin kalbi durdu.kendi düşmedi,iki hafta onun ölü olduğunu bildiğim halde içimde taşıdım,psikolojim altüst oldu. anneannemin bir lafı var:"dileğini bütün tut." der,yani istediğin şeyi tam iste. bu kez duam hep şu: hayırlısını ver!sağlıklı,analı-babalı, şanslı,uzun ömürlü...ve şu an bende bir de gebelik ekeri çıktı. önceki hastalıklar ve diabet düşük ve bebek ölümü risklerini artırıyor.sadece allaha emanetiz yani...elimden gelen tek şey dua etmek.geçen sefer koşa koşa gittiğim kadın doğumcuya gidemedim bile daha endokrinoloji doktoruma gidiyorum. bu hafta keseyi,bebeği,nasipse kalp atışını görebilmem için dua edin bana.korkuyorum yine aynı şeyi yaşaaktan.

sedacım inş hakında hayırlısı olur çk sevındım adına inş bızde öle sevı ırz bırgun

İlk başlarda öyle gelir ama zamanla alışırsın.
Yaklaşık 3,5 senedir falan burdayım.
Ama hiç sabit kalamamıştım.
üye adımı şifremi unuttum falan.
tekrar aldım.ihtiyaç duyduğum her konuda destek aldım burdan.
şimdi ise aynı amaç için toplanan benim gibi onlarca
arkadaşım olduğunu görmek,birlikte günlerimizi beklemek,
birbirimize destek olup fikir alışverişinde bulunmak çok anlamlı çok da keyifli.
İyi ki varsınız kızlar.

:KK71::KK64::87: bence de! desteğiniz yeter!
İlk başlarda öyle gelir ama zamanla alışırsın.
Yaklaşık 3,5 senedir falan burdayım.
Ama hiç sabit kalamamıştım.
üye adımı şifremi unuttum falan.
tekrar aldım.ihtiyaç duyduğum her konuda destek aldım burdan.
şimdi ise aynı amaç için toplanan benim gibi onlarca
arkadaşım olduğunu görmek,birlikte günlerimizi beklemek,
birbirimize destek olup fikir alışverişinde bulunmak çok anlamlı çok da keyifli.
İyi ki varsınız kızlar.

merhaba kızlar nasılsınız?? Sedacım ben hala hastalanmadım test te negatif ne bu simdi :):):)

X