Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

turlik canım buarada eltinede sinir oldum haaa sanki kendi çocukları garanti rabbim verdiği gibi almasınıda bilir boşver canım ya salla gitsin dinleme bile hatta duymamazlıktan gel kocişinede söle seni biyere götürmesin seninki gidelim diyo benimkide annesigili çağırdı offfff offfffff

ah ah senin ki turşu dökmüş benim ki yazın 3 lt lik paket kırmızı ş...ap dökmüşbi de bana söylemiyo...mutfağa bi gittim şşşşşoookkkk.valla ben elimi sürmedim ama halı sandalye dolap ne varsa verdim eline bezi sildirdim...kendim silmedim çünkü o sırada cinnet geçiriyodum

turlik kız niye kimse yok topiciğimizde yahu kızlar çalışmaya mı gittiler acababende yarın başlayacağım buum bummlara tabiki kocişle barışırsam:84:mutluluk sen nasıl oldun canım iyi misin?

valla canım bu gece hep böyleydi kimse yok yani...adile naşit le münir özkul un bi filmi vardı turşu suyu yüzünden birbirlerine girmişlerdi sende fazla uzatma bak kaçırma bu günleriii

ah canım ya o cinneti bende geçirdim oyüzden ben sileyim dedi çünkü bu ikinci suçu daha öncede çaydanlık devirdi efendi halıma uyuzzzzzzbende al sil ozman dedim sildi aslında ama onun sildiğini ben beğenirmiyim hiçbirde ben üstünden geçtim sonrada turşu koktum gibi geldi hoop duşa çıktımki çay demlemiş suçunu bastıracak ya şimdi de yanınıza geldim dayanamadım azsonra başlar gelsene demeye

ayy kusme kız yazık hasta ya sakarlığı tutmuşturr

valla canım bu gece hep böyleydi kimse yok yani...adile naşit le münir özkul un bi filmi vardı turşu suyu yüzünden birbirlerine girmişlerdi sende fazla uzatma bak kaçırma bu günleriii

ay evet canım ya nede severim o filmineyse bu gece küs durayımda hatasını anlasın yarın dayanamam zaten

ıyyykkkk ona kim sinir olmaz ki...tüm arkadaşlarım tanır onu ve ilk görüşte hemen anlarlar ne kadar sahtekar olduğunu...şimdi bi de başka korku sardı...biz gitmezsek ya onlar gelirlerse çolukçombalak kaynana vs...uzakta olsam da düşünceleri yetiyo burdan bana ya...kayınvalidemi severim aslında ama bi de eltimden korkup hem onun yanında olmasa

ay evet canım ya nede severim o filmineyse bu gece küs durayımda hatasını anlasın yarın dayanamam zaten

bitir küslüğü kız yazık adama...benim ki de çok sakardır ama küsmeye hiç gelemez bi küserim ahtapot gibi sarılır,şımarır dayanamam affederim hemen...

ayy kusme kız yazık hasta ya sakarlığı tutmuşturr
evet canım olabilir aslında eli yatkındır böyle şeylere oldu bikere neyse bakarız küsmem belki

aaa birde o var tabiki canım eee ne yapacaksın ozaman napmayı düşünüyorsun?ya aslında bende kayınvalidemi severim ama yumurtlama dönemime denk gelecek benim tek kaygım o çünkü kayınbabamda emekli oda evde olacak hep bizimle neyse ya yaşayıp görecez canım

bitir küslüğü kız yazık adama...benim ki de çok sakardır ama küsmeye hiç gelemez bi küserim ahtapot gibi sarılır,şımarır dayanamam affederim hemen...

şimdi tv izliyor canım azsonra sırnaşmaya başlar benimkide bayağı bekledi çünkü sinirimin geçmesini bu iki oldu ya yaklaşamadı patlamaya hazır bomba gibiydimzaten ben yatağa küs girmesini hiç sevmiyorum hem günah hemde huzursuz olurum uyuyamam kız

canikolar benim koca geldi...ben kaçar...hepinizi öptüm...

güle güle canım aman sende adamla küsüşme oldu mu bende kaçar benimkide gel deyip duruyo ortamı iyice germeyeyim bende Allaha emanet olun cümleten yarın grş inşallah

ben varımmmmm....nerdesin sen bakiimm

:78:Kusura bakma canım ya ve çok sağol merak etmişsin beni inan çok mutlu oldum
Kayınvalidem rahatsız ameliyat olacak.Dün hastanedeydi o da ameliyat günü için bizde akşam ona gittik moral olsun diye.Orda da kalınca giremedim malesef nete.Hiçbir problemim yokmuş canım.Sadece mantar başlamış tekrardan ama çok hafif dedi.
Ama resmen işkence şu vajinal muayene kadın elini bile soktu yaaa ıykkkkkkkk

Sen nasılsın ?

aman aman bi problem olmasın da ya o mantar bende de varmış galiba o yuzden yumurtlayamadım ben bu ay biliyomusun ? dua et senin doktorun kadınmış,benimki erkek:78:

iyiyim ayrıca işten geldim, temizlik yaptım, yemek yaptım ,yedik, topladım, misafirlige gittik, yeni geldik..okanı izliyorum bi yandan da burdayım işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…