Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

oyyy hak etmiş oooo! valla ben de evde seviyorum öyle günleri.kalabalık boğuyor beni.hiçbir yerde rahat edemiyorum.accık işve cilve yap,mantıklı açıklaanlamaz erkek milleti

haketti hemde fazlasıyla...

git annesine bütün gün koştur...konu komşunun gelmesi de cabası...
bi de benim annemler de orda yani ben niye takmıyorum illa ki anneme gidicem diye...
ben o gün okuldan yorgun argın geleyim bi de hasta olup ayılıp bayılayım belki o zaman ısrar etmez...

yaa bir de gelinsin ya hizmet beklenir:) valla mücadele et canım,yoksa yeni yıl muhabbeti de değil de istemeye istemeye daha çok huzursuzluk çıkar kesin.sen şimdiden sar ona

yaa bir de gelinsin ya hizmet beklenir:) valla mücadele et canım,yoksa yeni yıl muhabbeti de değil de istemeye istemeye daha çok huzursuzluk çıkar kesin.sen şimdiden sar ona

bi de yaptığım hiçbişeyi beğenmeyen elti faktörü var...ve her gittiğimizde hemen damlar...

bi de yaptığım hiçbişeyi beğenmeyen elti faktörü var...ve her gittiğimizde hemen damlar...

benim eltim yok,tek gelinim,,,bende görümcelerimi ve kayınvalidemi pek sevmiyorum,Allahtan uzaktalar,,,yıldızımız bir türlü barışmadı,,,

tam şenlik yaniiii

hem de nasıl sorma...bi de kızı var onun ruh ikiziana kız beni çileden çıkartıyo...
kayınvalidem iyidir bazen başbaşa kalıp sohbet etmek istiyorum ama eltim hiç rahat bırakmıyo.gideceğimizi öğrenir öğrenmez bizden önce gidip yerleşiyo en güzel odaya...

benim eltim yok,tek gelinim,,,bende görümcelerimi ve kayınvalidemi pek sevmiyorum,Allahtan uzaktalar,,,yıldızımız bir türlü barışmadı,,,

ben de elti 1 tane ama herkese yeter...görünürde çok iyidir ama içi fesatlık kazanı...canım bitanem güzelim der sahte sahte sonra da sen meyvesiz bi ağaçsın hep başkalarının çocuklarını seversin böyle der...bizim durumu bilmiyor yani denemelere başladığımızı o yüzden olmuyodur belki diye canımı acıtmaya çalışıyo sürekli...

terbiyesiz yaratık.kendi elindekinin garantisi mi var da.lafa bak ya.

zehracım hoşgeldin canişkomne oldu temizledin mi halını?

ay canım sorma ya benim koca bebek 5 litrelik içi dolu turşu bidonunu mutfak halısına indirmiş dellendim var ya görünce birde efendi hasta sabahtan beri dönüyorum peşinde iyi olsun diyesilmekten bir hal oldum sonrada hooop duş almaya turşu koktum sanki ama temizledim eşimede küstüm buarada

turlik kız niye kimse yok topiciğimizde yahu kızlar çalışmaya mı gittiler acababende yarın başlayacağım buum bummlara tabiki kocişle barışırsam:84:mutluluk sen nasıl oldun canım iyi misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…