Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hosgeldin canim nasilsin

saol bitanem iyiyim benim koca bebek hasta ona bakıyorum kaçtım azsonra başlar yine ilacımı getirsene aşkım,nane limon yapsana aşkım demeyesen nasılsın?kız anacım ben seni 28 filan sanıyodum nedense öyle hayal etmişim belkide gülşen bubikoğlunun etkisi oldu bende o kadının hastasıyım hatta bütün yeşilçamdakilerinanam biz yaşlandık bir bebişim bile yok daha yaaaaaa

yok kızzz ondan değil sadece. eşim,en yakın arkadaşım,en sevdiğim iş arkadaşlarım hep kova!tek kusurunuz hep evet her şeye evet! hayır diyemiyorsunuz şekerim:)))

kovalari iyi tanimissin canim bu ,,evet,, kelimesini 2 yil önce anladim bende kendimde
yavas yavas bu huyumdan kurtulmaya calisiyorum

ya off ben bir daha gideyim şu mutfağa, ağzıma göre bir şey bulamazsam koca efendi pide mide alsın bari.offfff açımmmmm ve bir gün önce yapıp ertesi gün için yemek koyarım dolaba.iki gündür bu huy çıktı,önceden yapılan yemeğin tadı bozuk geliyor.ulen dün yaptım daha,mis gibi hafif olsun diye fırında yaptım köfteyi,hem de vakumlu kapta.dolapta.bozulması imkansız..uyuz oldum kendime.

üzme kendini ya normal böyle olması sende canın ne istiyosa onu ye söyle alsın enişteee

Ayy kıyamam sana ben zehrammm
Olur olur duayı da bitiriyok bak Benim bitmek üzere bu akşam biter
Ocaktan harbi ümitliyim nüfus patlaması olacakkkkkk

senin yasin kacti kiz..???

yok canim yaa ne yaslanmasiii... aslinda bebek konusunda ben 2-3 sene daha istemiyordum ama eşimle aramizda 7 yaş var o yüzden ne bilim o 30lara varmadan yapalimm dedik
ama şimdi bende cookk istiyorum biran önce olsa keskee

ah canım ya hamilesin ya ondan öyle oluyor sevdiğin şeyleri sevmeyebilirsin hatta tiksinebilirsinde kendini onları yemek için zorlama canın ne istiyorsa onu ye ama sakın aç kalmaaaa

Ayy kıyamam sana ben zehrammm
Olur olur duayı da bitiriyok bak Benim bitmek üzere bu akşam biter
Ocaktan harbi ümitliyim nüfus patlaması olacakkkkkk
inşallah canım şu nüfusları patlatalım artıkın yahhhuuuuuu

benim yaş 25 canım boşver kız doğur birtane çatır çatır iste tabiki kocanda tadını çıkara çıkara sevsin büyütsün inşallah,vallahi benim annemle aramda 16 yaş var yani ozaman ben kucağındaymışım düşün yani ne güzel arkadaş gibiyiz ama benim bebişimle aramdaki yaş farkına baksana 25

Fıstıklar ben kaçıyorummmmmmmm
Yine gelirim
Hepinizi çok öpüyorum
Deecemle cessimi de çok özleidm belirtmek istedim

benim ablamla annemin arasinda 17 yas var benimle 21... dedigin gibi arkadas gibiyiz her gün telde konusmassak yapamiyoruz sabahtan aksama kadar telefon elimizden düsmüyor... ahh keske bide yakin olsakk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…