Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Seda bugun eve gelince idrar testi yaptim, saklamak icin iyi olur diye dusundum ani olarak. sen de yaptin mi soyle koyu cizgili halinden

valla bugün dedim daha eşime,yarın iş çıkışı alıp yapacağım.koyu çıktımı hemen? ben hep silik çizgi olan 10 tane saklıyorum24-26 kasım arası yaptım hepsini,saatler sonra çıktı ya defolu mu değil mi kafayı yiye yiye yaptım

hemen çıktı vallaha. başlarda biraz bulanık ve açık renki ama bsktım şimdi kontrol çizgisiyle aynı

aslinda hamile kalmadan once birkac kilo vermek iyi olurdu. ben de vermedim gerci de, yine de versem iyi olurdu
evet ya ,be de versem iyi olur...ben hep spor yapiyorum bir ki gun sonrada birakiyorum...bir ara vermistim sonra saldim gene..kilomdan yana cok kaygiliyim..daha da almasam iyi:26:

birileri makarna mı dedinam nam nam nammmmmm
y vallahi benimde canım istedi yahuuuu ama bende şişko olcem nerdeyse habire dıkınıyorum hamiş anneler neyse bebişler açıktırıyoo bana noluyo yyaaaaaaaaaaa
zehra2509,papatyam86,mimar2010
kızlaaaaar geçmişi mi okuyorsunuz sesiniz çıkmıyor???

evet canım ahanda geldim nasılsınız millet özellikle hamiş annecikler iyiler mi bakem?

evet ya ,be de versem iyi olur...ben hep spor yapiyorum bir ki gun sonrada birakiyorum...bir ara vermistim sonra saldim gene..kilomdan yana cok kaygiliyim..daha da almasam iyi:26:

ben var ya... neyse işte...pcos,hipotiroid,insülin direnci sayesinde...offf kızlar tartı 100'e yakın yani...ki bu benin ilk hamilelikle kilo vermiş halim...gerçi hamileliğin başından beri 3 kilo verdim ama...yani iki tane siz sığar benim gövdeme

Son düzenleme:

iyiyiiiiz. acıkıp acıkıp duruyoruz iste, sedayla onu konusuyoduk nocak halimiz diye.

boşver, sen duzenini oturt ta kiloymuş miloymuş takma. onemli olan yaşam standardının yerinde olması, bu sağlık problemlerinin hayatını etkilememesi, bunu başarırsan, koyver gitsin kiloyu

kaç kilosun ki bebişim,100 müü doğumdan sonra verirsin,dert ettiğin şeye bakk,,,:82:

Pazar mı? Çok az zaman kalmış yahu... Anca 100 okurum ben yaa pazara kadar kayınvalideme gidecem haftasonu ebru yok mu buralarda?...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…