Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

iyiyim de halsizim bugün çok.kaloriferi yakmamışlar.gerçi hava da çok sıcaktı bugün ama akşam olunca üşüyor inan...yorgan altında yazıyorum:)))
hoş geldiiiin!
ebru takip ediyo canım duaları...pazar gününe kadar okunması gerekiyo diye biliyorum ben...

evet canım,pazara kadar tamamlasak iyi olur.

canim artik sen,kilo vermeyi vermeyi dusunme..saglikla bebisin dogsun da..verirsin insallah..ben bir ara cidi ciddi yemiyordum...bayagi vermistim,yediklerimi ayristiriyordum,hamurlu yagli vs.--sonra iste...bazen stresten yemege sigindigimi dusunuyorum..bu hc iyi degil..benim kendime gelmem lazim...hakkimizda hayirlisi insallah..

Son düzenleme:
kız turlik kahveni höpürdettin mibende şöyle bol köpüklü bir türk kahvesi içsem iyi olcek kızlar hadi bana buyrun kocişkom bugün gececi yalnızım evdeeeee

Ben de uzulsem yerim, sevinsem yerim, sinirliysem yerim, her halukarda yerim de yerim. oyle olunca simdi insanın kendini tutması zor oluyo ama tutmak lazım

bugün eşimin izin günüydü,gezdik,alışveriş yaptıkk,,,aha yeni eve geldikk,,,eşim ciciler aldı bana yaaa:90:

hayırlı olsun canım güle güle kullanbuarada buum bummmm cicileri mi yoksa kız yılbaşı hazırlığı filanayyy benim reglim bitiyo ya azıtmaya başladım yineeeee:78:

tamam ebru'yu bekliyim ben... Bu arada kızlar ocak ayı listesi yapmıcaz mı? Yeni topic mi açalım yoksa burdan mı devam edelim? Alıştım ben buraya aslında baya..

hoşbuldum sedacım,valla canım aç kalkma ya sofradan,can boğazdan gelir,ye boşver,doğumdan sonra halledersin yaa,,,2 kaşık makarnayla kim doyarki

kaç kilosun ki bebişim,100 müü doğumdan sonra verirsin,dert ettiğin şeye bakk,,,:82:

değil de,hamileliğin sonunda 100'ü görür bu gözler. 9 ay regl olmadığım dönemde de gördümbu hastalıkların hepsi kilo yapıyor.boyum epey uzun olunca insanlar tahmin edemiyor bu kadar olacağımı...ben onu dert etmiyorum,şeker dengesizliğim yüzünden diyetteyim.3 kg veriş nedenimi bilmiyorum,çünkü normalde yediğimden daha çok şey var listede:ceviz,kayısı,badem,günde 5 kez ara öğün,her ara öğünde süt,yoğurt ya da ayran,2'şer meyve...galiba bünye normalde kadın olduğumu hamilelikte anladı,aslına dönüyor.bir vakitler 38 bedenin bol geldiği biriydim...5 yıllık o tedavi sürecinde dayadılar hormonu,ilacı,oldum fil yavrusu...

tamam ebru'yu bekliyim ben... Bu arada kızlar ocak ayı listesi yapmıcaz mı? Yeni topic mi açalım yoksa burdan mı devam edelim? Alıştım ben buraya aslında baya..

canım ocak topiğimiz var yaa bizim turlik açmıştııııı burdan hoooop oraya transfer olcez

hayırlı olsun canım güle güle kullanbuarada buum bummmm cicileri mi yoksa kız yılbaşı hazırlığı filanayyy benim reglim bitiyo ya azıtmaya başladım yineeeee:78:

valla bilmiyorum ki hangisi anlayamadım pek,ama yılbaşında da alır bizimki,bana bişeyler almaya baylıyooo,,,yine masraf yapacak,,,gözü bişeyler almakta hepp,,,bakalım süpriz yapmayı düşünüyor heralde,bende ona kırmızı boxer alıcammm:123::112:

canım ocak topiğimiz var yaa bizim turlik açmıştııııı burdan hoooop oraya transfer olcez

bence burdan devam edin. yani en azından gelişmelerinizi buraya da yazın.

höpürdetmem mi şiikeriiiim...

ohhh afiyet bal şeker olsun şekerim

boşver canım ya sen diyetine dikkat et şekerin için yeter ayrıca bebişin doğsun hayırlısıyla birden verirsin kilolarınıilaçların gözü kör olsun zaten yaaaa ne yapıyosa onlar yapıyo zaten

devaaaaaammm devaaaaam! bak ben de anneler topiği gördüm,ıııhh gitmem dedim.arkadaşlarım sizlersiniz benim
hoşbuldum sedacım,valla canım aç kalkma ya sofradan,can boğazdan gelir,ye boşver,doğumdan sonra halledersin yaa,,,2 kaşık makarnayla kim doyarki
tatlımm ahhh sorma...şekerim inip çıkmasın diye...mecbur...
turlik burayı bırakmıyor ki yine...valla hem ora hem bura madem,bana neeee!gitseniz de gelirim kiiii

Kızlar Esra'dan baher varmı. bugun doktora gidecekti , aksamustune kadar goremedim sizden gorusen oldu mu

bence burdan devam edin. yani en azından gelişmelerinizi buraya da yazın.

tamam tatlım zaten burdan devam ediyoruz...benim adetim taaaaaaaa 6 aralıktı,gittim ocak topiği açtım ama bak ben bile hala burdayım...zaten oraya bu ara pek uğrayan yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…