Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

canim ben testi simdiye kadar 1 kere denedim o da bi kac ay önceydi ben testi bosverdim valla denedikte noldu:KK52:

neyse canim ben kacar artik

byeee

aslında bende kaçsam iyi olacak başım şiddetleniyor sanki ilaç alayım geçerse gelirim inşallah kızlar öpüldünüz:KK16:

merhaba herkese:)))
nasılsınız?
eve yeni geldim, yemek bile yemeden bilgisayara geçtim.
esra'dan hâlâ haber yok...çok meraklandım ya:2:

iyiyim ben de canım. merdivenleri zor çıktım yalnız,hemen kesiliyorum ya,halsizim bugün.hele de cumartesi-pazar ders programım aklıma geldikçe...of ya cumartesi neyse de,pazarları 6'da kalkmak yasaklansın:KK53:

Son düzenleme:
yarında kardeşim 2. doğumunu yapacak daha kızı 2 yaşına bile girmedi bzimki kaza oldu hamile kaldı anam istemneyince oluyor yani yapılmaması gerekn ne varsa kardeşimde vardı ama Allah verince gerisi boş...

merhaba hanimlar...konusmaya cook ihtiyacim var..ne olacak bilmiyorum..bugun regl olmam lazimdi henuz olmadim..normalde 1 gun oncesinde hep lekenme olur sonada regl baslardi...tuhaf pek agrimda yok..ara ara hafif agrilar gelip gidiyor..test yapmak icin cok erken..ama umut edip,olmadigini gorunce cok kotu oluyor insan..bakalim..regl agrilarim az da olsa var gibi...belki gelir..a.:KK43:

merhaba hanimlar...konusmaya cook ihtiyacim var..ne olacak bilmiyorum..bugun regl olmam lazimdi henuz olmadim..normalde 1 gun oncesinde hep lekenme olur sonada regl baslardi...tuhaf pek agrimda yok..ara ara hafif agrilar gelip gidiyor..test yapmak icin cok erken..ama umut edip,olmadigini gorunce cok kotu oluyor insan..bakalim..regl agrilarim az da olsa var gibi...belki gelir..a.:KK43:

canım bugün regl gününse test için çokda erken değil aslında bence yap bi test.. böyle beklemek daha stresli çünkü madem günün gelmiş olmamışsın hiçde gecikmez diyosun bir test yap derim ben

canım bugün regl gününse test için çokda erken değil aslında bence yap bi test.. böyle beklemek daha stresli çünkü madem günün gelmiş olmamışsın hiçde gecikmez diyosun bir test yap derim ben

yok geciktigi oluyodu arada..ama kac aydir hep gununde geldi...aslinda bu ay hic kafaya takip yormadimda kendimi..ne bileyim..tasti simdi zaten alamam..heryer kapali,haftasonuda olye acik ezcane bulunmaz ..artik pazartesiyi bekleyecegim..belli olmaz bel kide regl olurum ozamana kadar...insallah bu sefer hayal kirikligi olmaz...

bence de çok erken degil. eger bisey varsa cok silik cikabilir.

bence de çok erken degil. eger bisey varsa cok silik cikabilir.

oylemi diyosunuz?hani derler ya hep 10 gun bekleyin oyle yapim..o yuzden almadim bugun test...simdide kapali eczaneler..haftasonuda maalesef kapali..eczane acik olmaz..o yuzden beklemem lazim canim...

oylemi diyosunuz?hani derler ya hep 10 gun bekleyin oyle yapim..o yuzden almadim bugun test...simdide kapali eczaneler..haftasonuda maalesef kapali..eczane acik olmaz..o yuzden beklemem lazim canim...

izmirde kış mevsimi c.tesi acik oluyo eczaneler. belki de p.tesiyi beklemen de ii olabilir.

X