Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

oylemi diyosunuz?hani derler ya hep 10 gun bekleyin oyle yapim..o yuzden almadim bugun test...simdide kapali eczaneler..haftasonuda maalesef kapali..eczane acik olmaz..o yuzden beklemem lazim canim...

10 gün bekleyince kesin sonuç alırsın tabi ama şimdide yapsan silik çıkabilir eğer bişey varsa.. sen pazartesi yap bence..

yemeğimi yiyip geldim.hiç doymadım ki yaaa,canım salçalı makarna çekmişti.akşam 3 dilim ekmek hakkım var.2 kaşık makarna 1 dilim ekmek ediyor verdikleri listede.6 kaşık makarna yani, yanında da 4 kaşık sebze hakkım vardı.canım dünden kalma musakkayı hiç istemedi.gözüm makarnada kaldı ya.zayıflamak için olsa takmazdım bile yerdim de,şekerimin dengesizliği sıpaya zarar diye aç aç kalktım...

Ben de aynı şeyi yaşadım buguuun Sedaaaa. Ben de makarna yapmıştım,1 tabak yedim, hani yesem 2. ve 3. tabakları da yerdim kedin ama bu kadar acıkırsam, ve açlığın hakkını verecek kadar yersem ben ilk aylardan 4-5 kilo alırım. Yemedim ben de. ama dediigin gibi gozum kaldi.

bugun herkesin makarna gunu galiba:)) ben de aksam yemegine makarna yapmistim..:))..ben de cok sevgdigim halde yemedim fazla..yarisi duruyor daha..

ilk üç ay çok acıkılıyormuş canım.valla şimdiden 2 saat sonraki meyvenin hayalini kuruyorum:)dediğin gibi,asıl bu aylarda kilo almamak lazım,sonradan zaten alınacak.
cok sagol sedase,allah herkesin gonlune gore versin insallah...bu arada senin bebsin geliyor galiba..allah saglikla tamamina erdirsin insallah...

amin arkadaşım.allah izin verirse gelecek...rabbim hepinize nasip etsin.

bugun herkesin makarna gunu galiba:)) ben de aksam yemegine makarna yapmistim..:))..ben de cok sevgdigim halde yemedim fazla..yarisi duruyor daha..

bence yiyobiliyorken ye. sonra kilo alcam diye yememezlik yapmak zorrunda kalabiliyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…