Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

slm benımde adet tarıhım en son 14 kasımdı dun test yaptım hamıleyım erkenden ögrendım ayrıca aksam idrar testıde yaptım erken olmasına ragmen silik çıktı

sagol cnm ılk hamılelıgımde adetıme 3 gun varken yaptım silik bile cıkmamıştı bunda çıktı bırde sadece 28 kasımda korunmadık hemen tutunmuş demekkı gebelık nekadarlık sayılırkı suan

slm kızlar,nasılsınız???:93:yaaa kızlar 9 kaldı reglime,,,sabırsızlanıyorum yaklaştıkça,,,

silik bile çıksa hamileymişsin canım ben ne testler yaptım beş saat sonra bile tek çizgi olan
bi kere silik çıktı hemde çok çok silik zorla görülüyordu onda da kimyasalda olsa gebelik vardı
canım bende adet oldum 10.günü test yaptım saatler sonra benimki de çook silikti eşimde gördü eee ben şimdi kimyasalmı geçirdim kii

işte bu yüzden çocuğum erkek olsun istiyorum :18:.dert yok tasa yok 1-0 önde başlıyolar hayata :84:

slm kızlar nabersiniz benim moralim bozuk ya ayın 30 nda yani adetimin 14. gününde ovulasyon testi yapmıştım çizgi diğerinden bile koyuydu biz o gün ve 15. gün çalıştık bir gün ara verdik ayın 3nde çalışıcaktık tekrar ama biz sudan yere tartıştık ve çalışma yapamadık yaaa üffff kaçırdımmı acaba ya çok üzgünüm(

Silik bile çıksa hamileymişsin canım ben ne testler yaptım beş saat sonra bile tek çizgi olan
bi kere silik çıktı hemde çok çok silik zorla görülüyordu onda da kimyasalda olsa gebelik vardı

İnşallah canım ya o şekil olunca kafam karıştı iyice.artık bekleyip görcem bakalım.

sagol cnm ılk hamılelıgımde adetıme 3 gun varken yaptım silik bile cıkmamıştı bunda çıktı bırde sadece 28 kasımda korunmadık hemen tutunmuş demekkı gebelık nekadarlık sayılırkı suan

tebrikler canım darısı bizim başımıza inşallah

Mutluluk84 ne yaptın hayatım ya yazmıyorsun bu ara... Yaptın mı test? İnş. hamilesindir...

canım iki gündür yazamadım,ayın 5'ne giriyoruz ve hala adet olmadım:81:
Geçen ay 4'ünde olmuştum.bu ay 3'ünde gelmesi gerekiyormuş
Öyle hesapladım netten,geçen ay 4 kasımda adet oldum,
ondan önce 7 ekimdi.
Bu tarihlerle hesaplayınca 3 aralık çıktı.
bir kaç gün şaşırdığı için hala gelebilme ihtimali var.
Eşim pazarda çıksın pzrtesi test yapalım diyor.
kızlar dua edin lütfen,inşallah hamileyimdir
bende sizler için ediyorum.
İnşallah hepimiz hamileyizdir.

Ayy canım inşallah hamilesindir

kızlar mrb cok onemlı benım ıcın gebelık testı aldım ve normalde yarın adet olmam lazım klomen kullandım bu ay artık beklıcek dermanım kalmadı gebelık testı nı en erken ne zman yapabılırım bılen varsa lutfen yardım etsınnnnnn

inşallah hayırlı haberlerini alırız canım...

canım benim inşallah hamilesindir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…