Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

günaydın arkadaşlar...dün gece 12de yattıksaat 1.30a kadar bebek isimleri hakkında konuştuk eşimle.doğmamış çocuğa don biçmeyi de aştık biz :)))
hayali bile güzel yavrumun :KK1:

günaydın kızlar...ben dayanamadım şimdi bi test yaptım ve negatif çıktı..moralim çok bozuk..

canım benim de beklenmeyen tarih yarın.regl olucam hissediyorum.kafana takma daha vakti gelmemiş demek ki.sabredelim elbet biz de anne olacağız..

ama bu aya çok ümit bağlamışım ben meğerse..yıkıldım resmen..

Hep öyle yapılıyo..hemen kaptırıyoruz kendimizi.halbuki düşünülmediği ay hamile kalınıyo genelde,hep öyle duyuyoruz.sen içini ferah tut olacak elbet..birbirimize şikayet edicez bebişlerimizi :KK1:

Hep öyle yapılıyo..hemen kaptırıyoruz kendimizi.halbuki düşünülmediği ay hamile kalınıyo genelde,hep öyle duyuyoruz.sen içini ferah tut olacak elbet..birbirimize şikayet edicez bebişlerimizi :KK1:

inşallah canım ya inşallah...

Smyr seninki 7 aralık değil mi ? Daha erken canım bence günün geçsin test yap yine ...Benim de bugün adet günüm müthiş bel ağrım var diğer adete yönelik bir belirtim yok bakalım...

kimyasal gebelik nasıl oluyor canım ?:44:

sessiz düşük de deniyormuş netten araştırdığım kadarıyla
sadece gebelik klinik testlerde anlaşılabiliyor daha sonra adet kanamasıyla sağlıklı döllenme olmayan embriyo atılıyomuş sanırım
Benim idrarda da testte de çıkmıştı ama kan testi düşüktü söylemişti zaten doktor 2 gün sonra adet olmuştum zaten

Smyr seninki 7 aralık değil mi ? Daha erken canım bence günün geçsin test yap yine ...Benim de bugün adet günüm müthiş bel ağrım var diğer adete yönelik bir belirtim yok bakalım...

7 aralık ama olsaydı silik falan çıkmazmıydı sedasenin çok erken belli olmuştu..

Canım ben kimyasal gebelik yaşadım
onda adetten iki gün sonra gözükmüştü testte
çok erken yapmışsın
bekle adet günün geçsin öyle tekrar yap
İnşallah hamileyizdir hepimiz :)

inşallah canım..benim yok muhtemelen ama umarım sizlerden güzel haberler alırım...

adet olduğumuzu sandığımız bi ay kimyasal gebelik yaşadık belki de farkında değiliz ?:44:

Kızlar merhaba benim soruma cvp verirseniz sevinirim.adetime iki gün var daha ama ben bu sabah idrar testi yaptım ve 3-4dk içinde çok ama çok silik ikinci bi çizgi olutu ama hemen o sağ taraftaki T harfinin hizasında değil.onun daha ön tarafında belirdi kaldı öylece.

Sizce olabilirmi hamilelik aceba.
Belirtiyse eğer sadece ağzımda çok acı bi tat var 5-6 gündür.

Kızlar merhaba benim soruma cvp verirseniz sevinirim.adetime iki gün var daha ama ben bu sabah idrar testi yaptım ve 3-4dk içinde çok ama çok silik ikinci bi çizgi olutu ama hemen o sağ taraftaki T harfinin hizasında değil.onun daha ön tarafında belirdi kaldı öylece.

Sizce olabilirmi hamilelik aceba.
Belirtiyse eğer sadece ağzımda çok acı bi tat var 5-6 gündür.

Silik bile çıksa hamileymişsin canım ben ne testler yaptım beş saat sonra bile tek çizgi olan
bi kere silik çıktı hemde çok çok silik zorla görülüyordu onda da kimyasalda olsa gebelik vardı

X