Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kızlarrr idrr testi yapmıştımm adetim 3 gün geçti.ççokk silik çıktı.kan tahlili yaptırdım.hamilelik var ama değer 139 sizce düşük mü bu değer daha yüksek olması gerekmiyor mu

kızlarrr idrr testi yapmıştımm adetim 3 gün geçti.ççokk silik çıktı.kan tahlili yaptırdım.hamilelik var ama değer 139 sizce düşük mü bu değer daha yüksek olması gerekmiyor mu

tebrikler arkadaşım,Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

sedacım erken derken ne kadar erken adetine kaç gün vardı.benim arkadaşlarım hep 3 gün kala ,2gün kala öğrendilerde.
1 hafta vardı. ama ben pcos hastasıyım, hesaplayıcılara göre 1 hafta vardı. ben önceki gebeliğimde olduğu gibi demir tadı alıyordum her şeyde,kasık ağrım vardı ve akıntım da öncekindeki gibi beyaz ve pütür pütürdü.o yüzden 20,21,22,23,24 kasımda art arda test yaptım. 24 kasımda 1 saat sonra gördük ama hayalet gibi,toz pembe bile değil.25 kasımda da yarım saati aşkın sürede çıktı,26 kasımda hcg tahlilim sadece 25'ti. benimki istisna bir durum bence,benim döllenmeden 3 gün sonra,daha bebek rahimde değilken ağzımın tadı değişti ikisinde de.dr bile şaşıyor.biliyor olsam psikolojik diyeceğim,o da değil.bu konuda beni baz alıp moralini bozma.
beni bunca hastalığa,kısırlık nedenine,düşük nedenine rağmen hamile kalmış biri olduğum için bbaz al,umut olayım sana. allahım hepimize nasip etsin bebeklerimizi koklayıp kucklamayı.o isterse her şey olur.
moral bozmak yok tamam mı arkadaşım?

tebrikler masal800 Allah kucağına almayıda nasip etsin.

ben 25'le başladım daha ne???
iki gün sonra 300'leri görürsün.
hayırlı olsun kucağına almak nasip olsun.

herkes aynı belirtilerden bahsediyo.başka aklınıza gelen varmı arkadaslarrrrr.bi düşününn lütfennn

öyle bir saat sonrada çıkabiliyormu canım.dur ben birazdan bakayım yine banyoda duruyor.amann umut işte kafayı yedimbende de prolaktin yüksek ve pcos da var,ama ileri boyutta değilmiş doktor öyle dedi yani.bakalım canım hayırlısı.umut dolu cevabın için teşekkürler.

başka nbelirti varmı degişik acaabaaa

inşallah canımmm adet geçince daha garanti.şimdi çıkmaya bilir zaten.belirtin var mı

tatlım belirti şöyle var.hep adetten önce göğüslerim ağrır,yine ağrıyor.beyaz bir akıntı geliyor çok sık.daha önce adetten 1 hafta önce bazen bir kere gelirdi.hepsi bukadar başka bişe yok yani...

bu arada masalcığım seni de kocaman tebrik ediyorum.hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.

herkes aynı belirtilerden bahsediyo.başka aklınıza gelen varmı arkadaslarrrrr.bi düşününn lütfennn

bende kirpikler gürleşip rengi koyulaştı normalde uçları sarıdır,şimdi rimelli gibi ve çapraz çapraz karışık duruyorlar.ilk gebeliğimde çok güzelleşmiştim,şimdi değişiklik yok.tat değişikliği,huy değişikliği...duygusallık...
memeler malum,büyüdü,uçları koyu.ve ilginç ama 4 haftalıktan beri hafif de olsa göbekteki o hamilelik çizgisi var.o da 6 aylıkken falan çıkarmış???bende her şey çok hızlı ya...

sementa benim buay bi degişik olarak belim ve kasıklarım agrıyooo.işalalh hamileyimdirrr.

kızlarr çook sağolunn.belirtilerimi yazayımm.göğüslerim çok şişti karnımm çok şiş birde yumurtalıklarıma arada sancı girdi geçti.ama bu ay doktor kontrolünde hamile kaldım.klomen kullandım üç yumurtam oluştu.çatlatma iğnesi oldum ve her gün ilişki öyle gün aşırı falan olmuyo.daha garanti doktor dedi.

inşallah canımm sağoll.bir düşüğüm var o yüzden aynı şeyleri yaşayacam diye çook korkuyorumm.hiç sevinemedim bilee
benim gibisin desene! ben yeni yeni kabulleniyorum şimdikini,daha dün karnımda ölen bebeğime ağladım,allah aynı acıyı yaşatmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…