Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bende kirpikler gürleşip rengi koyulaştı normalde uçları sarıdır,şimdi rimelli gibi ve çapraz çapraz karışık duruyorlar.ilk gebeliğimde çok güzelleşmiştim,şimdi değişiklik yok.tat değişikliği,huy değişikliği...duygusallık...
memeler malum,büyüdü,uçları koyu.ve ilginç ama 4 haftalıktan beri hafif de olsa göbekteki o hamilelik çizgisi var.o da 6 aylıkken falan çıkarmış???bende her şey çok hızlı ya...

masaallah sana ozaman:)

sementa benim buay bi degişik olarak belim ve kasıklarım agrıyooo.işalalh hamileyimdirrr.

inşallah hamilesindir arkadaşım,varya geçen ay okdar çok belirti yaşadım ki kasık ağrısı,bulantı,bel ağrısı,inanılmaz göğüs ağrısı.ama sonuç negatif.o yüzden bu ay hiç dinlemedim kendimi.ama senden hamilelik haberleri bekliyoruz inşallah.

öyle bir saat sonrada çıkabiliyormu canım.dur ben birazdan bakayım yine banyoda duruyor.:KK1:amann umut işte kafayı yedim:KK52:bende de prolaktin yüksek ve pcos da var,ama ileri boyutta değilmiş doktor öyle dedi yani.bakalım canım hayırlısı.umut dolu cevabın için teşekkürler.

ben ikisinde de hiç net çizgi göremedim:)) mikroskobik çizgiler:KK53::KK53:bende yüksek olanları bir görsen...bir tahlil yaptırıyordum birileri tavan yapmış diğerleri çok düşük...olacağı olan oluyor.inşallah geleceği olan da gelir.ilkinde delirmiştim hamileyim diye...şimdi sadece dua ediyorum tamamlansın sağlıkla diye. sen de öyle dua et,hamile kalayım deme,hayırlı uğurlu,sağlıklı,uzun ömürlü bir evlat ver de.

canımm sanada hayırlı olsunn kucağına al bir an önce.sen kaç haftalık oldunn

yarı 7 haftalık olacak.şimdi baktım da.öncekinde sayıyordum,şimdi saymıyorum.alışmamaya,sevmemeye çalışıyorum elimdeymiş gibi...
allah kimseyi evlatla sınamasın.kimine verir sınar kimine vermeyip...dilerim hepimiz sağ salim kavuşalım onlara.

tatlım belirti şöyle var.hep adetten önce göğüslerim ağrır,yine ağrıyor.beyaz bir akıntı geliyor çok sık.daha önce adetten 1 hafta önce bazen bir kere gelirdi.hepsi bukadar başka bişe yok yani...

benimde beyaz akıntım ara ara oluyorr.bir de adet olcakmışım gibi olmadımm hiçç herkesde farklı oluyo işte

ben ikisinde de hiç net çizgi göremedim:)) mikroskobik çizgiler:KK53::KK53:bende yüksek olanları bir görsen...bir tahlil yaptırıyordum birileri tavan yapmış diğerleri çok düşük...olacağı olan oluyor.inşallah geleceği olan da gelir.ilkinde delirmiştim hamileyim diye...şimdi sadece dua ediyorum tamamlansın sağlıkla diye. sen de öyle dua et,hamile kalayım deme,hayırlı uğurlu,sağlıklı,uzun ömürlü bir evlat ver de.

tabiiki canım hep diyorum zaten hayırlısı olsun diye.hepimiz için tabiiki.:KK54:

yarı 7 haftalık olacak.şimdi baktım da.öncekinde sayıyordum,şimdi saymıyorum.alışmamaya,sevmemeye çalışıyorum elimdeymiş gibi...
allah kimseyi evlatla sınamasın.kimine verir sınar kimine vermeyip...dilerim hepimiz sağ salim kavuşalım onlara.

inşallah canımm iyi şeyler düşünn ben öyle yapmaya çalışıyorumm.alp atışlarını duymuşsundurr.

Aslında hergün burdayım. Ama genelde sadece okuyorum yazılanları. Sizleri tanımaya çalışıyorum. Ama çoook kişi var burda :)) Kim kimdi? hep karıştırıyorum. Oyüzden de katılamıyorum sohbetlerinize

inşallah canımm iyi şeyler düşünn ben öyle yapmaya çalışıyorumm.alp atışlarını duymuşsundurr.

yok, sadece gördük henüz.çok küçüktü daha,dr dinletmedi.en büyük kabusum o fasıl...eski dr.um ben heyecan ve umutla gitmişim,şunu demişti: "ölmüş bu,yarın aç gel, küretaj olacaksın." ölmüş...küretaj...hepsi aynı cümlede...benim heyecandan tansiyonum fırladı bu defa,geçen sefer geldi aklıma,panikten elim ayağım titredi,belki dr bana yaramayacak diye sesi açmadı sadece gösterdi.ağlamaktan canım çıktı sonra,minicik o yazık diye diye ağladım anlamsızca...

Aslında hergün burdayım. Ama genelde sadece okuyorum yazılanları. Sizleri tanımaya çalışıyorum. Ama çoook kişi var burda :)) Kim kimdi? hep karıştırıyorum. Oyüzden de katılamıyorum sohbetlerinize

:KK1::KK1: aynı problem bende de vardı biliyormusun hala var gibi aslında .ama naptım biliyormusun hepimiz arkadaşız ve aynı sorunlardan müzdaribiz dedim.kim olursa konuşur cevap yazar dedim kim olduğu önemli değildi.burda ki herkez çok iyi sağolsunlar.bende soru soran olursa kim olursa olsun tanıyım tanımayayım cevaplıyorum yani...

yok, sadece gördük henüz.çok küçüktü daha,dr dinletmedi.en büyük kabusum o fasıl...eski dr.um ben heyecan ve umutla gitmişim,şunu demişti: "ölmüş bu,yarın aç gel, küretaj olacaksın." ölmüş...küretaj...hepsi aynı cümlede...benim heyecandan tansiyonum fırladı bu defa,geçen sefer geldi aklıma,panikten elim ayağım titredi,belki dr bana yaramayacak diye sesi açmadı sadece gösterdi.ağlamaktan canım çıktı sonra,minicik o yazık diye diye ağladım anlamsızca...

canımm seni anlıyorumm aynı şeyleri yaşadımm.benim de ilkinde kalp atışları yoktu.alındı.bunda da çook korkuyorumm.ama rahat olmak lazım yoksa zorr geçerr

:KK1::KK1: aynı problem bende de vardı biliyormusun hala var gibi aslında .ama naptım biliyormusun hepimiz arkadaşız ve aynı sorunlardan müzdaribiz dedim.kim olursa konuşur cevap yazar dedim kim olduğu önemli değildi.burda ki herkez çok iyi sağolsunlar.bende soru soran olursa kim olursa olsun tanıyım tanımayayım cevaplıyorum yani...

Peki o zaman size bir şey sorucam. Ben genelde her ay yumurtlama zamanımı çok belirgin bir şekilde hissederdim. Çok fazla akıntım olurdu ve kasıklarımda adet görecekmişim gibi ağrırdı. Geçen ay hiç bişey hissetmedim. O yüzden bu ay ovulasyon testi aldım. Bugün 14.günüm ve ben test yaptım. 2 çizgi çıktı ama 2.çizgi diğeri kadar belirgin değil. Bu arada akıntım ise yok denecek kadar az. Anlamadım hiç bişey. Her ay yaşadığım belirtiler özellikle bekliyorum diye olmuyor herhalde. Kafam karıştı ve canım sıkıldı. Kocişko hadi yapalım diyo. Yapacak yumoş yok kiiiiii :KK43:

canımm seni anlıyorumm aynı şeyleri yaşadımm.benim de ilkinde kalp atışları yoktu.alındı.bunda da çook korkuyorumm.ama rahat olmak lazım yoksa zorr geçerr
ben ilkinde daha paniktim.bu defa bu topiğe bir takıldım.ohhh mis.öncekinde misal bebek 6 haftalık kaç mm olmalı araştırırken benimkine kadar diye delirecektim,.netten araştırmak çok sakat,moral bozuyor.burada izole ettim kendimi,kızlar çok iyi zaten.bir de geçen defa anladım,ne yapsak faydasız...duracak olana bir şey olmuyor.afrikadaki kadınlar doğuruyor,savaş ortamında bomba sesleri eşliğinde bebekler doğuyor...korktum düştü,ağır kaldırdım düştü yok öyle...her şey kısmet...içimi ferah tutuyorum.bugün ilk kez eşimi dokundurdum karnıma.ilkini hep seviyordu,bunu sevsin istememiştim,aklıma öbürü geliyordu sanki seversek ölür gibi...bugün izin verdim ilk kez.allaha emanetiz...hepimizi koruyup gözetsin.

X