Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Peki o zaman size bir şey sorucam. Ben genelde her ay yumurtlama zamanımı çok belirgin bir şekilde hissederdim. Çok fazla akıntım olurdu ve kasıklarımda adet görecekmişim gibi ağrırdı. Geçen ay hiç bişey hissetmedim. O yüzden bu ay ovulasyon testi aldım. Bugün 14.günüm ve ben test yaptım. 2 çizgi çıktı ama 2.çizgi diğeri kadar belirgin değil. Bu arada akıntım ise yok denecek kadar az. Anlamadım hiç bişey. Her ay yaşadığım belirtiler özellikle bekliyorum diye olmuyor herhalde. Kafam karıştı ve canım sıkıldı. Kocişko hadi yapalım diyo. Yapacak yumoş yok kiiiiii :KK43:

canımm yok falan diye düşünme dene senn çalışınca oluyoo.bazen yumurtlama belirtisi olmuyomuşş sen ona takma.11.gün başlasaydınn

Peki o zaman size bir şey sorucam. Ben genelde her ay yumurtlama zamanımı çok belirgin bir şekilde hissederdim. Çok fazla akıntım olurdu ve kasıklarımda adet görecekmişim gibi ağrırdı. Geçen ay hiç bişey hissetmedim. O yüzden bu ay ovulasyon testi aldım. Bugün 14.günüm ve ben test yaptım. 2 çizgi çıktı ama 2.çizgi diğeri kadar belirgin değil. Bu arada akıntım ise yok denecek kadar az. Anlamadım hiç bişey. Her ay yaşadığım belirtiler özellikle bekliyorum diye olmuyor herhalde. Kafam karıştı ve canım sıkıldı. Kocişko hadi yapalım diyo. Yapacak yumoş yok kiiiiii :KK43:

ben öncelikle şuna inandım artık,hiç bir belirti kesi değil.yani ovulasyon testinde silikte olsa çıkmışsa sanırım yumurta oluşuyor.ben hiç yapmadım bu testen bilmiyorum canım yani.ama akıntı illa her ay olur diye de birşey olduğunu sanmıyorum.mesela ben belim açık kalırsa o ay acayip akıntım oluyor.ama diğer ay dikkat ediyorum giydiklerime,olmuyor yani.aslında başka cevap yazan olursa iyi olur çünkü ovulasyon testleriyle ilgili hiç bilgim yok.

ben ilkinde daha paniktim.bu defa bu topiğe bir takıldım.ohhh mis.öncekinde misal bebek 6 haftalık kaç mm olmalı araştırırken benimkine kadar diye delirecektim,.netten araştırmak çok sakat,moral bozuyor.burada izole ettim kendimi,kızlar çok iyi zaten.bir de geçen defa anladım,ne yapsak faydasız...duracak olana bir şey olmuyor.afrikadaki kadınlar doğuruyor,savaş ortamında bomba sesleri eşliğinde bebekler doğuyor...korktum düştü,ağır kaldırdım düştü yok öyle...her şey kısmet...içimi ferah tutuyorum.bugün ilk kez eşimi dokundurdum karnıma.ilkini hep seviyordu,bunu sevsin istememiştim,aklıma öbürü geliyordu sanki seversek ölür gibi...bugün izin verdim ilk kez.allaha emanetiz...hepimizi koruyup gözetsin.

doğru haklısınn canımmm.allah ol derse olurr.ben de çok eski bir üyeyimm.burası çook güzell bir site.

hişşt yumurtanın keyfi değil,önce sizin keyfiniz!ödev gibi yapmayın zaten,karı kocanın en özel anı,ödev değil keyif...huzur...bağlılık...tutku...adına yapın. yoksa bebişler tutunamıyor kolay kolay.
yumurtlama muhtemelen biraz gecikecek bu ay,beklenti içindesin çünkü.

canımm yok falan diye düşünme dene senn çalışınca oluyoo.bazen yumurtlama belirtisi olmuyomuşş sen ona takma.11.gün başlasaydınn

10.ve 12.gün yaptık zaten. Ama çok kuru olduğu için canım yanıyor. Şu anda akıntıda hiç değişiklik yok. Bir yerde okumuştum. Spermler akıntı olduğunda yumurtaya daha rahat ulaşabiliyormuş.

10.ve 12.gün yaptık zaten. Ama çok kuru olduğu için canım yanıyor. Şu anda akıntıda hiç değişiklik yok. Bir yerde okumuştum. Spermler akıntı olduğunda yumurtaya daha rahat ulaşabiliyormuş.
devamm sen takılma boşverr ovolasyon testi yap olmazsa daha garanti olurr

yeterli uyarım sağlanırsa kuruluk olmaz.acele etmeden,oynaşa cilveleşe:KK17::KK17::KK17::

hoşbulduk kuzusu..moralim bozuk biraz..bu ay yumurtlamadığım için regl olmamışım..aklıma kötü şeyler geldi hep doktor öyle demese de :KK59:

delirmeeee:))))
olur mu öyle şey,yılda 2-3 kez yumurta atılmayabiliyor.kist falan da yok.kız ben 9 ay yumurtlamamışım düşün bakalım bir!farlutal mi verdi? o ilaç gebeliği de kolaylaştırıyor bazı durumlarda.ben de onca tedavidenn sonra kadın doğumcu olacağım yaaa:KK53:

delirmeeee:))))
olur mu öyle şey,yılda 2-3 kez yumurta atılmayabiliyor.kist falan da yok.kız ben 9 ay yumurtlamamışım düşün bakalım bir!farlutal mi verdi? o ilaç gebeliği de kolaylaştırıyor bazı durumlarda.ben de onca tedavidenn sonra kadın doğumcu olacağım yaaa:KK53:

mantar da olmuşum.belki ondan da yumurtlayamadım çümkü internette öyle bişey okudum.mantar da yumurtlamayı engelleyebilirmiş.fitil verdi mantar için adetim için de duphaston :KK59:

hoşbulduk kuzusu..moralim bozuk biraz..bu ay yumurtlamadığım için regl olmamışım..aklıma kötü şeyler geldi hep doktor öyle demese de :KK59:

ahhh kıyamam...
bak dr bişey dememiş işte kötü bişey olsa söylerdi heralde...neler istedi senden?sadece usg mi?yoksa rahim filmi falan da çekildin mi?

ben geçmişi okumadım neler oldu anlatsana canım...

yeterli uyarım sağlanırsa kuruluk olmaz.acele etmeden,oynaşa cilveleşe:KK17::KK17::KK17::

:))) Gün içinde çalıştığım için giremiyorum siteye. Bu tarz şeyleri ne kadar samimi de olsam arkadaşlarıma soramıyorum. Aslında utandığımdan değil ama ne bileyim. Belkide onlar hiç böyle şeyler yaşamadıkları içindir. İstedikleri ay hemencecik hamile kalıverdiler çünkü. Uzun lafın kısası demek istediğim, sizlerle konuşmak beni çok rahatlatıyor. Hepinize teşekkür ederim.

ahhh kıyamam...
bak dr bişey dememiş işte kötü bişey olsa söylerdi heralde...neler istedi senden?sadece usg mi?yoksa rahim filmi falan da çekildin mi?

alttan muayene de etti eliyle...ultrasonla da baktı...hiç bi sorun yok ..rahmim, yumurtalılklarım normal..hormonlar da normal çıktı bugun..LH maksimum 6.6 olması gerekirken bnm 8.2 bu da bu ay yumurtlamadıgım anlamına geliyomuş.işte o yuzden de regl olamamşım bu ay:KK59: akıntım vardı bi de..meger o da mantardanmış.mantarım için fitil, reglim için duphaston verdi işte :KK14:

ahhh kıyamam...

vayyy turlik kuşum da gelmiş:KK52:
mantar da olmuşum.belki ondan da yumurtlayamadım çümkü internette öyle bişey okudum.mantar da yumurtlamayı engelleyebilirmiş.fitil verdi mantar için adetim için de duphaston :KK59:

evet,mantar çünkü vajina ph'ını da bozar.yumurtlasan da spermcikleri öldürürdü o bozuk ph.o yüzden iyi ki yumurtlamamışsın da boşa gitmemiş.bu ay ikisini birden yollarsın inşallah da ikiz ikiz gelirler:emir_bebek:yumurta sayısı kadar regl olunduğuna göre,menepoza da 1 ay geç gireceksin:KK53::KK53:merhaba ben polyanna:KK53::KK53:

:))) Gün içinde çalıştığım için giremiyorum siteye. Bu tarz şeyleri ne kadar samimi de olsam arkadaşlarıma soramıyorum. Aslında utandığımdan değil ama ne bileyim. Belkide onlar hiç böyle şeyler yaşamadıkları içindir. İstedikleri ay hemencecik hamile kalıverdiler çünkü. Uzun lafın kısası demek istediğim, sizlerle konuşmak beni çok rahatlatıyor. Hepinize teşekkür ederim.

ahh canım benim içinde aynen öyle valla.anlatsamda pek aldırış etmiyorlar.burda bol bol konuşuyoruz.bu ay benim de ne hikmetse tam yumurtanın çatladığı o 3 gün hiç canım istemedi.zorla yaptım desem yeridir yani.ama adete 1 hafta kala özellikle isteğim daha çok oluyor.:KK17::KK17: ama sanırsamda ozamanlar şansımı kaybetmiş oluyorum ne yazıkki.:KK58:

X