Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

deececim geçmiş olsun canım,Allah daha kötüsünden korusun,yine tedavisi olan:89: birşey ,çok şükür bunada.......

geçmiş olsunnn çokkk, üzülme stresten oluyo zaten heppp

kızzlar içinizde örgü felan bilen varmı burda bakınıyorum ama anlatımlı göremedim varmı bilginiz acaba cnm sıkılıyor öğrenmek istiyorum yardımcı olabılırmısınız??bıldnız sıte fln varmı

moral bozma canim olsun dedigin gibi Allah beterinden saklasin...
simdi calismalar adet olduktan sonrami baslayacak nasil olcakki bu:44:
bilmiyorum ki...ama görünen o...15 gün sonra fln adet olucam göründüğü kadarıyla..sonra bi dahaki ay kendiliğimden adet olursam eğer anlıcam yumurtladıgımı..yani ocakta benden umut yok gözüken...
geçmiş olsunnn çokkk, üzülme stresten oluyo zaten heppp
öyle heralde..sana da çok geçmiş olsun canım..

hosgeldin kuzummm...:)
177taneyi 261e tamamla bastan baslama bence yani sonucta niyet önemli

hoşgeldin heaven,bence 177 okumuşsun kalanınıda oku,dua bitincede hepimizin isimlerini say tek tek,,Allah kabul eder inşlhh

yok canım hiç bi rahatsızlıgı yokk dr tamamen temızlensın dıye donduralım ıstersen dedı zaten oyuzden kararsız kaldım bende

valla canım,nasıl bir işlem yapacaklar oda önemli,rahatsızlık vermiyor diyosun bence gerek yok,,,yine de dr unla konuş ,netten de araştır bu arada,,,hakkında hayırlısı olsun canım

canım bir hafta yada on gün kalırlar galiba keyiflerine göre yaneya gelsinler benim için sorun değil ama işin içinde bebiş olunca akan sular duruyor işte

canim siz arabada yapın ozaman, gidin ne bilim orman dag tepe v.s. orda yapin
ıssız bi yer olsun ama

tamam o zaman yarın bitirir haber veririm size... eee ne var ne yok bakalım kızlar iki gündür sohbete katılamıyodum doğru düzgün.. dün zaten bir saat elektrikler gitti.. sonrada sevgili kocam mızmızlandı saolsun zaten hiç rahat vermiyor bana yaa

bu defada bunlar ne biçim karı koca,hiç duş aldıklarını görmedik,ne biçim yeni evli bunlar yaaa diye düşünmesinler sonra..........

ya zehraaa hemen dus almassin sendee ne bilim mesela kocan alir bi ondan sonra artik mecburen sende bir gün sonra alirsin dusunu

canim siz arabada yapın ozaman, gidin ne bilim orman dag tepe v.s. orda yapin
ıssız bi yer olsun ama

kız aslında arabayı ben eşime demiştim çok gülmüştü hadı bakalım arabayaaa filan yapmıştım düşün yaneçok yaşa emi sen

canımm valla gülme krızıne soktunnn beni
kız zaten yapmak sorun değilll sonrası banyo kısmı anladığım kadarıyla

kizz dogruyaaaa ammada kafam karisti benim... kocasiyla 1 gün arayla dus alsinlar iste veya zehra ,,,ben hergün dus almadan yapamam desin,,,, öyle olur bakk
ne kadarda akilliyim ama dimi

evet canım olabilir tabiki ben yapabilirsem ay çok mu pısırığım yahu ben bu konularda

canım bende senin gibi pısırığım kayınvalidemler uzakta bizimde bizde şubat tailinde gidip kalıcaz ve eğer ocakta olmazsa bebek işi şubatta ne yaparım diye düşünmeye başladım şimdiden... çünkü tamda yumurtlama dönemlerime geliyo ama artık napalım yaa sessiz sessiz hallederiz banyo işinide anlarlarsa anlasınlar canım karı-koca değilmiyiz... pısırık olmayalım

kizz dogruyaaaa ammada kafam karisti benim... kocasiyla 1 gün arayla dus alsinlar iste veya zehra ,,,ben hergün dus almadan yapamam desin,,,, öyle olur bakk
ne kadarda akilliyim ama dimi

evet canım aslında onuda düşündüm ama benimkide duş almadan asla gitmez öyle bir huyu vardır bende YARCAN GİBİ CÜNÜP CÜNÜP gezecem mi şimdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…