Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hcg değerin düşükse olabiliyo..sedasenin öyleydi,saatler sonra gördü 2.çizgiyi silik bi şekilde.. şimdi 6 haftalık sıpası:KK52:

canım dün dayanamadım gunun herhangı saatıydı test yaptım hemde degısık bır testı esım yenı almıstı saat 11 gıbı testı yaptım tektı saatler sonra baktım ıkıncı cızgı sılıktı ümitlenmek istemiyorum ama testte yazıodu 30dk sonrasını önemsemeyin die inş benimkide öyledir =))

canım dün dayanamadım gunun herhangı saatıydı test yaptım hemde degısık bır testı esım yenı almıstı saat 11 gıbı testı yaptım tektı saatler sonra baktım ıkıncı cızgı sılıktı ümitlenmek istemiyorum ama testte yazıodu 30dk sonrasını önemsemeyin die inş benimkide öyledir =))

valla testlerde öyle yazıyor evet ama sedase de gözümüzün önünde işte..ümitlendirmek istemem ama belli olmaz...regl günün ne zamandı senin?

Beklenenbebis biz seninle ne yapçaz böyle? zırt pırt test yapıp duruyosun, biraz sabretmen lazım, boyle yaparsan kendini çok zorlamış olursun hamilelik için. Bekle bakalım azcık, Allaha emanet et kendini, varsa zaten 1 hafta sonra çıkar. biliyorum çok zor sabretmek ama yapman lazım

Beklenenbebis biz seninle ne yapçaz böyle? zırt pırt test yapıp duruyosun, biraz sabretmen lazım, boyle yaparsan kendini çok zorlamış olursun hamilelik için. Bekle bakalım azcık, Allaha emanet et kendini, varsa zaten 1 hafta sonra çıkar. biliyorum çok zor sabretmek ama yapman lazım

yaaa canımmm napayımmm :KK43:(( dayanamıyorummm işteeeee ALLAha bıraktım zatenn bekliyeyim 8gün kldı bugün geçti 7 gün sonra belli olur :KK43:(

yaaa canımmm napayımmm :KK43:(( dayanamıyorummm işteeeee ALLAha bıraktım zatenn bekliyeyim 8gün kldı bugün geçti 7 gün sonra belli olur :KK43:(
regline 1 hafta var ve sen test mi yapıyosun :KK53::KK53: gel yamacıma sana tüm sabrımı enjekte etmem lazım..naptın sen kııız :KK9:
amin canım çok sağol.Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah....

AMİİİİİİİİİİİN

sarmadım valla. yoramam kendimi ben cok cabuk yoruldum bugun galiba hamileilkle alakalı. yun aldım hırkama başladım şimdi o kadarr.

Biz de seni özledik, ellerine saglik, eşine de afiyet olsun valllaaa

Peki bu yorgunluk dünde var mıydı?Öğrendikten sonra mı oldu?
Sağol canım.Eşime ypmadım yarın okuldan arkadaşlarım gelck şimdiden hazırladım:KK1:

X