Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ay canım benim kafamada döğüş horozu çıkmıştı saçlarım upuzun belik yapmış annem ekmek almaya gidiyodum yaşım en fazla 6 yada 7 ne korkmuştum yaaa o sokaktan bir daha geçememiştim

hayvanlarla ilgili basima gelenleri anlata anlata bitiremem valla ama ben artik kacar

yoksa pasta yaparken el mikserinin sesinden milleti uyandiracam...

aynen öyle,,,maalesef,kimin ne yapacağını bilemiyorsun bazenn

evet canım rabbim vermesin sende sebzelerini önce elma sirkesinde iyice beklet canım sonrada güzelce durularsın o çamurunu ve zehirini alırne bileyim canım korktum diyeyim dedim Allahım göstermesin inşallah
ya ben oldum olası sirke kokusundan nefret ettim:44::44:hep ateşlenirdim annem rahmetli sirkeli su koyardı alnıma.zaten midem bulanıyor olurdu sanırım o günlerin etkisi.şimdi mecbur öyle yapıyorum ne kadar da durulasam o koku geliyor.bunun başka yolu yok mu bildiğiniz?

evet canım rabbim vermesin sende sebzelerini önce elma sirkesinde iyice beklet canım sonrada güzelce durularsın o çamurunu ve zehirini alırne bileyim canım korktum diyeyim dedim Allahım göstermesin inşallah

ay gidemiyorum ben yaaaa...
sebze dediniz de aklıma geldi...bugün bi olay duydum...şu çok bilinen büyük süpermarkette geçiyor olay...hamile bi kadın sebze reyonundan marul almak istiyor seçiyor falan sonra elini elektirik çarpıyo hissiyle bi görevliye derdini anlatıyo ama kadınla kimse ilgilenmiyo...neyse kadın eve gidiyo kocasına anlatıyo olanları adam da markete gidip görevlilere eşinin elini sebze reyonunda elektirik çarptığını ve oraya bakılması gerektiğini söylüyo yetkililer marulların arasına bi bakıyolar 80 cm uzunluğunda yemyeşil bi yılan ve zehirli.adamcağız koşturarak eve gidiyo ama kadın zehirden fenalaşmış ve karnındakii bebeğiyle malesefff.....

sabahtan beri aklımdan atamıyorum...yeşillikten soğudum bi an...uzun bi süre yiyemem heralde...çok üzüldüm çok...

canım gitmeden cvp vereyimde öle kaçayım birde marketlerde ve eczanelerde satılıyordu sanırım reklamıda vardı ilaç gibi sebzeler için ama ne kadar doğal bilmiyorum bir araştır istersen başkada aklıma gelirse söylerim hadi öpüldünüz canlarım iyi geceler

ben araştırdım yok öyle şey ya.öyle olsa o kadar gazete var yazılırdı.facebook geyiği sanırım bu.bir zamanlar dan....yoğurtlarına yapılan şimdi ki...ya yapılıyor sanırım.

aa evet biliyorum onu.ama o da kimyasaldır herhalde.en iyisi sirke ya da daha iyisi yememek...sağol tatlım.

ayy inanmıyorum yaaa,,,yok artık yanii,,,ıyyy bi tuhaf oldum şimdi,aman Allahım yeşillik alırkken hep aklıma gelecek bu,tırstım şimdidenn:18::18:

ben araştırdım yok öyle şey ya.öyle olsa o kadar gazete var yazılırdı.facebook geyiği sanırım bu.bir zamanlar dan....yoğurtlarına yapılan şimdi ki...ya yapılıyor sanırım.
yok canım olay kesin...benim eşimde hani şu sonunda SA olan bi firmada çalışıyo...oraya sebze getiren adamlar anlatmış...oraya sebze götüren şirkette aynıymış...ama dediğin gibi keşke uydurma olsa...çünkü çok acı...bi de market bize 1 saat uzakta başka bi ilçede.o market tam 3 gün kapalı kalmış oralı arkadaşlar anlattı...

evet cnm bu olay lüleburgaz daki kipa da yaşandı ve gerçek yiğenim orda okuyo market bölümü daimi olarak kapatıldı...

aa evet biliyorum onu.ama o da kimyasaldır herhalde.en iyisi sirke ya da daha iyisi yememek...sağol tatlım.

sebzeleri yıkamadan önce bol suya koyup üzerine bi yemek kaşığı tuz döküp 15-20 dk bekletin sebzedeki bütün atıkları suyun dibine çeker...

evet cnm bu olay lüleburgaz daki kipa da yaşandı ve gerçek yiğenim orda okuyo market bölümü daimi olarak kapatıldı...

ve ne acı ki basın bunu yazmıyor. gerçi kimin suçu ki? market çalışanlarının da suçu yok. kadere bak ya,ecel nereden gelir belli değil. kızkulesinin hikayesi gibi...

sebzeleri yıkamadan önce bol suya koyup üzerine bi yemek kaşığı tuz döküp 15-20 dk bekletin sebzedeki bütün atıkları suyun dibine çeker...

aaa evet bu da var. ben bunu sadece ıspanak yıkarken yapıyordum mikrop öldürdüğünü bilmiyordum ama,sadece kumları alıyor sanıyordum.teşekkürler.

aaa evet bu da var. ben bunu sadece ıspanak yıkarken yapıyordum mikrop öldürdüğünü bilmiyordum ama,sadece kumları alıyor sanıyordum.teşekkürler.

yapraklı olan bütün sebzelerde uygulayabilirsin cnm maruldaki minicik böcekler bile iniyo suyun dibine mikrop içinde limon sıkabilirsin asitli olduğu için öldürür mikropları...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…