Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______261.................okudu:KK19:
2***turlik 202___________12 ocak_______261
3***soulfly_eu__________12 ocak_______261
4***sedase___________________________252
5***Kad_er ____________7 ocak _______261....................okudu:KK19:
6***zehra2509__________???????_______261.......... ........okudu:KK19:
7***deece______________??????________270.......... ........okudu:KK19:
8***mutluluk84__________5 ocak________261
9***amtcdm___________12 ocak________261...................okudu:KK19:
10***sedosumm_________??????________261
11***heaven1__________16 ocak_______261
12***elaezel____________?????________ 261
13***buglem10_________2 ocak________261
14***gamzemir_________15 ocak_______261
15***smyr_____________10 ocak_______261
16***sahgull__________???????________211
17***ebucubu__________22 aralik_______261
18***aygunes_______________________50......................okudu:KK19:
ada_44______________________________7............. .........okudu:KK19:

listemiz tamamlanmistir.

dua ne bir fazla nede bir eksik olmamasi lazim... herkez tam 261 tane okusun duayi okuyan haber vermeyi unutmasin:)

Son düzenleme:
ebru_32 ben tefriciyeleri okudum.şimdide duasını yapıcam.inşallah hayırlısı olur.tuttuğumuz kapılar sonuna kadar hayırla açılır inşallah.hepinizdenAllah razı olsun.bana hem yardımcı oldunuz hem destek oldunuz. teşekkür ederim arkadaşlar...

tamam canim Allah sendende razi olsun dualarimizi kabul etsin insallah:KK1:

Son düzenleme:
21 aralık:))
benim çoook sevdiğim bir beyit var yazayım hemen:
"şeb-i yeldayı müneccimle muvakkit ne bilir
müptela-yı gama sor kim geceler kaç saat" SABİT
(en uzun gecenin hangisi olduğunu ne müneccimler ne de takvim yapanlar bilir.
gecelerin kaç saat olduğunu gam tiryakilerine sor)

:44::44::44::KK53::KK9::26::KK9::KK1:

:KK19::KK19::KK19:kıyamam ben sanaaaaa:)
turlik,kızkuşuymuş,demin google'den baktım.çok da güzel bir kuş.

evet koca gagalı bi kuş...avcılar kuş avlamaya gittiğinde bıldırcın üveyik falan ne varsa ötüp onlara haber verir kaçmalarını sağlarmış...aslan kuşum benim o...

Son düzenleme:
kaçmadım kız burdayım...ocak topiğim var benim ordaydım...muhtar olarak arada sırada girip listeme bakmam lazım...hem ben kopamıyorum burdan özlüyorum hemen sizi:KK16:
ay ben o topiği kaybettim.hamilelik belirtilerinde değil o,linkini falan yollar mısın?
bir de mutluluk hiç görünmüyor mu ben mi denk gelmedim bugün?

evet koca gagalı bi kuş...avcılar kuş avlamaya gittiğinde bıldırcın üveyik falan ne varsa ötüp onlara haber verir kaçmalarını sağlarmış...aslan kuşum benim o...
ayyy kahraman da bir kuş,zeki hem de:) antalya dolaylarında turlik deniyormuş bu kuşa.oralı mısın?benim de bir tarfım antalyalı da...

ay ben o topiği kaybettim.hamilelik belirtilerinde değil o,linkini falan yollar mısın?
bir de mutluluk hiç görünmüyor mu ben mi denk gelmedim bugün?

mutluluk84 dün geldiii ama cok az kalip gidiyo gecmisi okumaktan sohbete pek katilamiyo heralde:KK37:

ayyy kahraman da bir kuş,zeki hem de:) antalya dolaylarında turlik deniyormuş bu kuşa.oralı mısın?benim de bir tarfım antalyalı da...

evet canım toroslarda çok varmış çulluk da deniyo bizim buralarda...ben trakyalıyım

iyi akşamlar herkeze geçmişi okuyamadım ama bugün küretaj oldum bende kalınlaşma varmış inşallah bundan sona bebişim tutar artık yerini temziledik hazırladık bakalım ocak olmasada şubat ayından ümitliyim....

Son düzenleme:
iyi akşamlar herkeze geçmişi okuyamadım ama bugün küretaj oldum bende kalınlaşma varmış inşallah bundan sona bebişim tutar artık yerini temziledik hazırladık bakalım ocak olmasada şubat ayından ümitliyim....

insallah cnm Allah gönlüne göre versin:KK1:

canım,çok geçmiş olsun. ben de o operasyonu geçirdiğim için emekli ebe bir tanıdığım kendini lohusa say demişti.40 gün koru kendini, özellikle ayaklarını. ağır kaldırma. ocakta bile gelebilir bebeğin,allah izin verirse...:KK19::KK71:

Kızlaaaaar napıyosunuz??? ben geçmişi okuyamam bana yardım edin!!!! zor aldım kocamın elinden bilgisayarı zaten

X