Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

huuu huuu ben geldim...
yemekten sonra bi aldım bilgisayarı benim kociş dur azıcık bişey bakıcam dedi 2 saat nette oyun oynadı eeee tabi bende beklerken koltukta sızmışım günün yorgunluğuyla...şimdi aldım artık dayanabildiğim kadar burdayım...bu gece yalnızım ve bu gece 21 aralık ve yılın en uzun gecesi...benim için de çok uzun bi gece olacağa benzer:KK14::KK14::KK14:

huuu huuu ben geldim...
yemekten sonra bi aldım bilgisayarı benim kociş dur azıcık bişey bakıcam dedi 2 saat nette oyun oynadı eeee tabi bende beklerken koltukta sızmışım günün yorgunluğuyla...şimdi aldım artık dayanabildiğim kadar burdayım...bu gece yalnızım ve bu gece 21 aralık ve yılın en uzun gecesi...benim için de çok uzun bi gece olacağa benzer:KK14::KK14::KK14:

hoşgeldiiiiiiin. benim de şimdiden çok uykum geldi. uyusam mı acaba?

ebru_32 ben tefriciyeleri okudum.şimdide duasını yapıcam.inşallah hayırlısı olur.tuttuğumuz kapılar sonuna kadar hayırla açılır inşallah.hepinizdenAllah razı olsun.bana hem yardımcı oldunuz hem destek oldunuz. teşekkür ederim arkadaşlar...

acaba gebelikten dolayı mı geldi yoksa tamamen psikolojik mi?senin de çok geliyoı mu?

hem nasılll...dershanede çok geliyor özellikle ama eve gelince kaçıyor genelde.bazen de bilgisayarın karşısında uyuyorum dünkü gibi.ilk aylarda olur o.ama ben öğrenmeden de uyuyordum. su içiyorsun değil mi?durmadan hatırlatıp gıcık edeceğim seni:KK53:su içççç su içççç:KK52::KK52::KK52:

ebru_32 ben tefriciyeleri okudum.şimdide duasını yapıcam.inşallah hayırlısı olur.tuttuğumuz kapılar sonuna kadar hayırla açılır inşallah.hepinizdenAllah razı olsun.bana hem yardımcı oldunuz hem destek oldunuz. teşekkür ederim arkadaşlar...
allah kabul etsin.çayımı içeyim ben de başlayacağım birazdan.

rabbim senden de razı olsun.

huuu huuu ben geldim...

papatyama bakiorum ordada yilin en uzun gecesi dediler demek dogruymus haaa:KK53:

papatyama bakiorum ordada yilin en uzun gecesi dediler demek dogruymus haaa:KK53:

21 aralık:))
benim çoook sevdiğim bir beyit var yazayım hemen:
"şeb-i yeldayı müneccimle muvakkit ne bilir
müptela-yı gama sor kim geceler kaç saat" SABİT
(en uzun gecenin hangisi olduğunu ne müneccimler ne de takvim yapanlar bilir.
gecelerin kaç saat olduğunu gam tiryakilerine sor)

X