Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

insallah alirsin ehliyetini canim hayirlisi olsun:)

iyiyim canım ancak girebildim napiim elim böğrümde bekliyorum ha oldum ha olcam aşağı tarafta yoğun çalışmalar var sabaha kalmaz gelir kırmızı

hmmm... ya hayirlisi olsun demekten baska bisey diyemiyorum ama insallah eger adet olursan Allah yapmis oldugumuz dualarimizi kabul ederde ocak ayinda hamile kaliriz... sen basladinmi okumaya???

hoşbuldum zehracımmm,,,
kızlar şimdi ben yumurtlama günümü hissediyorum,sancım oluyo,akıntım oluyoo filan,o gün ilişki olacak dimi,konu açılmışkken öğreneyimm

evet sakın ogünü kaçırma canımsonra benim gibi tüh vah etme sende hoş ben eşim yüzünden bu ay kaçırdım bayağı

Son düzenleme:
canim yumurta atildiktan sonra 24-48 saat yasamakta.....
spermde 3-5 gün kadar kadinin rahminde canli olarak kalir...

Yani bu şimdi iyi habermi kötü habermi bi taraftan bakarsak uzun süre canlı kalmaları iyi bişey diğer taraftan baktımmıydı bunlar bu kadar uzun süre canlı kalabiliyorsa o kadar çalışmaya rağmen ben niye hamile kalamıyorum yaaaaa....:95::95::95:

72 saat canli kalabilirler diye biliyorum ben ama.,....:44:

doğrudur bende tam emin değilim.şöle öğrenmiştik derste tam canlılık süresi 4-6 saat fakat .....(burayı hatırlamıyorum) saate kadar canlı hücre bulunabilir.yani 6 saatten sonrası aslında sadece olasılık.

e iste bende onu diyorumya ben niye hamile kalamiyorum diye
hatta bizzzz

bilemicem artik kafam karisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…