Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Ben şimdi ciddi ciddi bu çikolata kistinden şüphelendim :KK14:Tek taraflı neredesey sürekli ağrı var bende de bacağa kadar vuran bir ağrı
Offff ekimde ben zaten bu şüpheyle gitmiştim kadın baktı hiçbir şey yok dedi.Bzaen hemen görülemiyormuş zaten ühüüüüüüüü:KK14:
Kafama bu gece de bunu takarım artık:84::84:

canım kafaya takıp şimdiden strese girme,,inşlhh yoktur kist filann,olumlu düşünmeye bak,,,olsa bile ilaç tedavisiyle geçebilen bişey bu,,,,benim bi arkadaşımda vardı ordan biliyorumm,,,dert etme adaşımmm:92:

ay canım yemeği yakınca çıktım hemen mercimek çorbası yapmıştım dibine tutmuş biraz bide makarna yapıyodum onun sosu için soğanları yaktım çorbayı kurtardımda makrna hiç güzel olmamıştı:KK1:

olsun canım kurtardıysan no problem ellerine sağlık afiyetle yeeeeeeeee:KK34:

Ben şimdi ciddi ciddi bu çikolata kistinden şüphelendim :KK14:Tek taraflı neredesey sürekli ağrı var bende de bacağa kadar vuran bir ağrı
Offff ekimde ben zaten bu şüpheyle gitmiştim kadın baktı hiçbir şey yok dedi.Bzaen hemen görülemiyormuş zaten ühüüüüüüüü:KK14:

dr. görürüdü kist bu içi dolu değilmi canım belli olurdu sanki ama bende polip var çok ağrı oluyor düşünce rahatlıyorum işte herkezde düşmüyormuş polip dr. dedim kadın inanmadı düşmez dedi tarif ettim utrasonla baktı haklıymışsın dedi .polip de bebeğ engel oluyormuş tutunmasını zorlaştırıyormuş ama dr. temizliyor o zaman sorun olmuyormuş... bide işlemden sonraki ay çalışmalarda başlaya biliyorsun inşallah kist falan yoktur canım takma kafana dicemde olmuyor biliyorum

canım aynı şüphe bende de oluştu inanki bende netten onu araştırıyordum eğer yarına kadar bişey gelmezse doğru doktorun yolunu tutacağım gerekli ne testi varsa yaptıracağım yaaaaa:KK59:

inşallah bişey çıkmaz gidin doktora tabi ama siz içinizi ferah tutun pozitif düşünün yeter... hemen karamsar olmayın güzeller

ay canım yemeği yakınca çıktım hemen mercimek çorbası yapmıştım dibine tutmuş biraz bide makarna yapıyodum onun sosu için soğanları yaktım çorbayı kurtardımda makrna hiç güzel olmamıştı:KK1:

neyse canım afiyet olsun,,,kurtarmışsın işte,eşini doyurduysan tamamdırr,,
ayy canım bende bu menüyü yapacaktım vazgeçip,fırında tavuklu patates ve pirinç pilavı yapmaya karar verdimm
anca bitirebildim ,kocişimi bekliyorum şimdi

canlar sizleri telaşlandırmak istemezdim kesin var diyip strese girmeyin lütfen zaten baş düşmanımız stres yapmayın olurmu?Kist varsa biile eşinizde sorun yoksa gebeliği engellemez sadece biraz geciktirir öyle deniyor.
Birde benim ilişki esnasında kistin olduğu yumurtalıkta baskı hissediliyor bazen ağrı oluyor ..Kontrolünüz yaptırın.İçiniz rahat etsin.Benimki usg ile anlaşıldı.

İyi hadi:KK1: adamlara yanık yemek verince görevlerini iyi yapmazlar dimi besiye çekmez lazım biraz hep bizmi uğraşcaz yaaa

olsun canım kurtardıysan no problem ellerine sağlık afiyetle yeeeeeeeee:KK34:

neyse canım afiyet olsun,,,kurtarmışsın işte,eşini doyurduysan tamamdırr,,
ayy canım bende bu menüyü yapacaktım vazgeçip,fırında tavuklu patates ve pirinç pilavı yapmaya karar verdimm
anca bitirebildim ,kocişimi bekliyorum şimdi

kurtardım kızlar çok şükür doyurdum eşimide aslında bende tavuk yemeği yapsam diye düşünmüştüm kolay olsun diye bugün böyle olsun dedim işte neyse bugünüde geçirdik bende yarın yapim bari fırında tavuk:KK61::KK61:

inşallah bişey çıkmaz gidin doktora tabi ama siz içinizi ferah tutun pozitif düşünün yeter... hemen karamsar olmayın güzeller

inşallah canım karamsar değilim aslında ama adet düzensizliğim sinirimi bozmaya başladı gerginlik hat safada bende sorma gitsin nilü.... ay heaven canım:KK60::KK60::KK1:

canlar sizleri telaşlandırmak istemezdim kesin var diyip strese girmeyin lütfen zaten baş düşmanımız stres yapmayın olurmu?Kist varsa biile eşinizde sorun yoksa gebeliği engellemez sadece biraz geciktirir öyle deniyor.
Birde benim ilişki esnasında kistin olduğu yumurtalıkta baskı hissediliyor bazen ağrı oluyor ..Kontrolünüz yaptırın.İçiniz rahat etsin.Benimki usg ile anlaşıldı.

Benim de ağrı var ama yumurtalıkta mı nerede anlayamıyorum.Yani sanki yara var da oraya değince ağrı oluyor gibi :KK14:
Yarın zaten doktora gidecektim.Bakalım inşallah bir şey çıkmaz.
Ama şu da var bende leke gelip durmadı hiç sadece başta leke leke geldi ama devamlı az az

Benim de ağrı var ama yumurtalıkta mı nerede anlayamıyorum.Yani sanki yara var da oraya değince ağrı oluyor gibi :KK14:
Yarın zaten doktora gidecektim.Bakalım inşallah bir şey çıkmaz.
Ama şu da var bende leke gelip durmadı hiç sadece başta leke leke geldi ama devamlı az az

canım vesvese etmeyelim ya inşallah birşeyimiz yoktur sende kafana takıpta iyice stres olma tamam mı yarın ola hayır ola:KK70:buarada ben kaçar kızlar mutfağımı toparlayayım sonra gelirim öpüldünüz:KK16::KK54:

herşey olucağına varır hayılrıyla hamile kalıcaz inşlallah...öpüyorum sizleri ben kaçar eşim gelmek üzere dua edin yarın küretaj olucammmmm:2:

4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______261.................okudu:KK19:
2***turlik 202___________12 ocak_______261
3***soulfly_eu__________12 ocak_______261
4***sedase__________________________261
5***Kad_er ____________7 ocak _______261
6***zehra2509__________???????_______261..................okudu:KK19:
7***deece______________??????________261
8***mutluluk84__________5 ocak________261
9***amtcdm___________12 ocak________261
10***sedosumm_________??????________261
11***heaven1__________16 ocak_______261
12***elaezel____________?????________ 261
13***buglem10_________2 ocak________261
14***gamzemir_________15 ocak_______261
15***smyr_____________10 ocak_______261
16***sahgull__________???????________261
17***ebucubu__________22 aralik_______261
ada_44______________________________7......................okudu:KK19:

listemiz tamamlanmistir.
herkez bugünden itibaren tüm arkadaslarimiz icin niyet edip 1 hafta icinde okumaya baslasin.

SALÂTI TEFRİCİYE DUASI

Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ muhammedenillezî tenhallu bihil ukadu ve tenfericu bihil kurebu ve tukdâ bihil havâicu ve tunâlu bihir regâibu ve husnul havâtimi ve yusteskâl gamâmu bi vechihil kerîmi ve alâ âlihî ve sahbihi fî kulli lemhatin ve nefesin bi adedi kulli ma’lûmin lek.

Bu salâvât-ı şerife nasıl okunmalıdır?

1- Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh” denilmelidir.
daha sonra, ne icin okunuyorsa kalben ona niyet ediniz. mesela, borcumdan fakirlikten, su muradima erdir gibi.. ( tabi biz bebek icin niyet edicez))

2- Bir defa “euzu besmele” çekilip, 4444 defa okunmalıdır.

duayi okuyan haber vermeyi unutmasin:)

Son düzenleme:
X