Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hadi hayırlısı benimde öyleoldu ama aynı gün devamı geldi senin olmadıysa ümit hala vardır inşallah...sayılırrr eşim maraşlı merkezmi tanıdık çıkarmışızzz.

vallahi canım devamı gelecek bence dur bakalım beklemedeyim hayırlısı artık ya...aslında günümüz gelince keşke hemen adet olsak ya böyle strese giriyorum ben:KK47:

bende büyük ihtimal yazın giderim artık malesef memleketimde değilimde:KK58:yaşar ferah mado hangisini istersen canım:KK76::KK9:[/

he bende ordasın sandım canım ya... valla bana uyar somuncuda güzel ay valla ağzım sulandı firik olsada yesek dobuoğlu var yukarda çok güzel oluyorrr of offf nasip bakarsın karşılarızı denk gelirse kimbilir bebklerimizde olur maraş yollarında gezerken...:KK49::KK49:

bende büyük ihtimal yazın giderim artık malesef memleketimde değilimde:KK58:yaşar ferah mado hangisini istersen canım:KK76::KK9:[/

he bende ordasın sandım canım ya... valla bana uyar somuncuda güzel ay valla ağzım sulandı firik olsada yesek dobuoğlu var yukarda çok güzel oluyorrr of offf nasip bakarsın karşılarızı denk gelirse kimbilir bebklerimizde olur maraş yollarında gezerken...:KK49::KK49:

ay canım inşallah ya buarada evimizde doboğlunun üst taraflarında:KK60::KK60:açık adres verecem nerdeyse:KK9:firik yok ama tarhanam var yanında da çay ve ceviz gel buyur kız hatta topikteki bütün kızlar buyrun bütün kızlar toplanalım sonrada dedikodu:KK1::KK1::KK1:

ay canım inşallah ya buarada evimizde doboğlunun üst taraflarında:KK60::KK60:açık adres verecem nerdeyse:KK9:firik yok ama tarhanam var yanında da çay ve ceviz gel buyur kız hatta topikteki bütün kızlar buyrun bütün kızlar toplanalım sonrada dedikodu:KK1::KK1::KK1:

o sizin tarhananızdan bende de var,eşim adanalı olduğundan,,,cevizle yiyoz,çayla,

:KK1::KK1::KK1: evinide öğrendim canım ya biliyom firik yaz başı çıkıyor tam maraş gelini oldum ben olsun tarhada olur kıtırkıtır çok severim valla süper olur...hadi kızlar zehrayaaa. maraş güzel yer seviyorum

Ben şimdi ciddi ciddi bu çikolata kistinden şüphelendim :KK14:Tek taraflı neredesey sürekli ağrı var bende de bacağa kadar vuran bir ağrı
Offff ekimde ben zaten bu şüpheyle gitmiştim kadın baktı hiçbir şey yok dedi.Bzaen hemen görülemiyormuş zaten ühüüüüüüüü:KK14:
Kafama bu gece de bunu takarım artık:84::84:

Ben şimdi ciddi ciddi bu çikolata kistinden şüphelendim :KK14:Tek taraflı neredesey sürekli ağrı var bende de bacağa kadar vuran bir ağrı
Offff ekimde ben zaten bu şüpheyle gitmiştim kadın baktı hiçbir şey yok dedi.Bzaen hemen görülemiyormuş zaten ühüüüüüüüü:KK14:

soğan suyu iç canım söküp atıyoo adetınde duzene gırıyo

:KK1::KK1::KK1: evinide öğrendim canım ya biliyom firik yaz başı çıkıyor tam maraş gelini oldum ben olsun tarhada olur kıtırkıtır çok severim valla süper olur...hadi kızlar zehrayaaa. maraş güzel yer seviyorum

vallahi ya keşke gerçekten gelme imkanınız olsaydı yaaaaaaaaaa:KK14:bende gurbet ellerde yalnızım işte yoldaş olurdunuz banada çaylar kahveler dedikodular gırıla giderdi:KK66:

hadi geçmiş olsun bende ne pişirsem diyodum ne yandı...

ay canım yemeği yakınca çıktım hemen mercimek çorbası yapmıştım dibine tutmuş biraz bide makarna yapıyodum onun sosu için soğanları yaktım çorbayı kurtardımda makrna hiç güzel olmamıştı:KK1:

canım aynı şüphe bende de oluştu inanki bende netten onu araştırıyordum eğer yarına kadar bişey gelmezse doğru doktorun yolunu tutacağım gerekli ne testi varsa yaptıracağım yaaaaa:KK59:

X