Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hadi hayırlısı benimde öyleoldu ama aynı gün devamı geldi senin olmadıysa ümit hala vardır inşallah...sayılırrr eşim maraşlı merkezmi tanıdık çıkarmışızzz.

vallahi canım devamı gelecek bence dur bakalım beklemedeyim hayırlısı artık ya...aslında günümüz gelince keşke hemen adet olsak ya böyle strese giriyorum ben

Ben şimdi ciddi ciddi bu çikolata kistinden şüphelendim Tek taraflı neredesey sürekli ağrı var bende de bacağa kadar vuran bir ağrı
Offff ekimde ben zaten bu şüpheyle gitmiştim kadın baktı hiçbir şey yok dedi.Bzaen hemen görülemiyormuş zaten ühüüüüüüüü
Kafama bu gece de bunu takarım artık:84::84:

soğan suyu iç canım söküp atıyoo adetınde duzene gırıyo

hadi geçmiş olsun bende ne pişirsem diyodum ne yandı...

ay canım yemeği yakınca çıktım hemen mercimek çorbası yapmıştım dibine tutmuş biraz bide makarna yapıyodum onun sosu için soğanları yaktım çorbayı kurtardımda makrna hiç güzel olmamıştı

canım aynı şüphe bende de oluştu inanki bende netten onu araştırıyordum eğer yarına kadar bişey gelmezse doğru doktorun yolunu tutacağım gerekli ne testi varsa yaptıracağım yaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…