Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hakkaten ya hani isimlerimzle hitap edicektik..unutuyorm hep..
deece : sibel
soulfly :esra
zehra :zehra
ebru :ebru

ya kızlar benim bu ayki yumurtlama günlerimde kayınvalidemler bende olacak ya yani benim bum bumlar yattı mı şimdik

bende yazıcam ismimi ama bi tanıdık falan okurmu acaba diye tırsıyorum malum herşeyimizi yazıyoruz ama benim adım zaten bu forumda biçok kişinin adının altında yazıyo

Canım ben de ekimde gittim doktora yoktu bir şey .Ağrılı cinsel ilişki nedeniyle gittim.Baktı bir şey yok mantar var dedi.
sonra tek taraflı sancım oldu yine gittim yine baktı ultrasonla yine bir şey yok dedi.Ama o zaman lekelenme tarzı olmuyordu.Adetim 18 aralıktı ben 15 aralıkta oldum.Ama benim bi leke gelip devamı gelmediği olmadı.Yani lekeden sonra az az hep geldi.Sadece normal adetime göre azdı.Ama geliyordu.Başta leke leke geldi sulu ama oldukça açık renkti çok açık kırmızıydı.Sonra normal renkte gelmeye başladı ama normal adetime göre az.Şuan bildiğin kahverengi leke geliyor.Ama o da çok açık renk.Yani hiç koyu renk olmadı

bende yazıcam ismimi ama bi tanıdık falan okurmu acaba diye tırsıyorum malum herşeyimizi yazıyoruz ama benim adım zaten bu forumda biçok kişinin adının altında yazıyo

ay canım soyismin yokki nerden bilecekler yahu bak ben kuzenimin bebişinin resmini bile koydum görende görsün çokta tın sanki başka derdimiz yok amann birde onu mu takalım şimdik

zehra naber canım nasıl gidiyor gelen oldumu okudum da geldi demişsin ama varmı bişey bu arada sen maraşlımısınn???

ya kızlar benim bu ayki yumurtlama günlerimde kayınvalidemler bende olacak ya yani benim bum bumlar yattı mı şimdik

yaa sen kaynatmana bak güzelimm,,,kapat kapını nolcekki,,,sabah onlar uyanmadan uyanıp duşunu alırsın,,,dualar filanda okundu,kaçırmak yok bu ayıı,,,

Benm bu ayki yumurtlamada ablam bizde yatılıydı.Valla dedim duyarsa da duysun işimiz var sonuçta
ki uyumamış tv izliyordu daha iş bittikten sonra baktığımda
İstersen yaparsın bebek hiçbir şey engel olamıyor

ay canım soyismin yokki nerden bilecekler yahu bak ben kuzenimin bebişinin resmini bile koydum görende görsün çokta tın sanki başka derdimiz yok amann birde onu mu takalım şimdik

ne bilim ben özelimizi açıyoruz burda herşeyide söylüyoruz meslek şehir isimde tuttumu tamam işte aman neyse işte o yüzden

romantizim bitmiş artık bizim için, adama diyorum sen içine mi çekiyosun yavrucukları ilk 3 ay bişey yapaıycak ya sonra işine gelmiyor bebk işi anam duysa oyar beniiii

zehra naber canım nasıl gidiyor gelen oldumu okudum da geldi demişsin ama varmı bişey bu arada sen maraşlımısınn???

evet canım maraşlıyım sende mi maraşlısın yoksa?ya canım bugün saat 16 gibi geldi kahve renginde ev temizledim belim ağrıdı hissettim ama şuan bişey yok yarına kadar bekleyeyim bakalım gelmezse doktora gidecem artık....

hadi hayırlısı benimde öyleoldu ama aynı gün devamı geldi senin olmadıysa ümit hala vardır inşallah...sayılırrr eşim maraşlı merkezmi tanıdık çıkarmışızzz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…