Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hımmm bayılırım işkembeye ve şu an bana sakatat yasakkk! hemen yarın denemeliyim bunu.

canım gönül rahatlığıyla yap ye çünkü içinde işkembe yok.annem bol sarımsaklı olduğu ve tadı işkembeye benzediği için böyle diyo...kuzenim yıllar önce annem yaptığında yemişti bu çorbayı çok beğenip adını tarifini falan sordu yalancı işkembe dedik nerdeyse çıkartacaktı.adına bakıp yanılma olabiliyo ama bu yaalaaaancııııı

canim inan bana banada artik görev gibi geldiginden hic istemiyorum aslinda
zaten iliskiden hic zevk almiyorum
yani nasil desem anlatamadimda ama hic istemiyorum yumurtlama günlerimin gelmesini
ama bebek dersen herseyden cok istiyorum

nasıl yanii,,,yumurtlama günlerinde çalışacağın için mi gelmesini istemiyorsun,yani zevk almadığından mı

sedacım 2 aydır şartlandırmışım kendimiii,,,napayımm,,aslında lazım olan 1 tane spermcikk,doğru ama napalım işte,,,,herkes bişey diyor,
annelerimiz de y. günlerine hiç dikkat etmeden nasıl hamile kalmışşş ,,,
hiç söylemicem y.günlrimi sıradan bir günmüş gibi yapıcammm artıkkk,

bunu yapın, süper ötesi.her yiyene tarif verdim:küllü kurabiye(içinde kül yok)
1 paket margarin
1 su bardağı sıvı yağ
1 yumurta
aldığı kadar un(ele yapışmayana kadar.ele yapışmasın ama yumuşak olsun)
bu malzemelerin tamamını yoğurun.yalnız çok un alıyor.en az 90 kurabiye çıkıyor.yarım ölçü de yapılabilir,tabii yumurta yine tam konur:)
küçük küçük toplar yapılır.un kurabiyesi gibi beyaz kalacak şekilde pişirilir.
onlar pişerken 1 su bardağı pudra şekeriyle 2 çorba kaşığı kakaoyu karıştırın.kurabiyeler çıkar çıkmaz bu karışıma bulayın her yerini. üstüne kül dökmüş gibi görünüyor rengi.içi beyaz ve ağızda dağılıyor.
bu arada tarifte vanilya,k.tozu ve şeker yok.şeker sadece dış kaplamada.sıcağıyla olunca yapışıyor,yarım saat sonra da içine çekiyor.tadı pişmaniyeyle un kurabiyesi arası.tipi çok güzel hazır sanıyor gören.çok yağ var demeyin,ona göre de çok un alıyor.

kızlar benim ki tırı vırı yapmaya başladı.gözlerim pörtlemiş miş pc başında...ben kaçtım caaaanlar...hepinizi muck muck öptüm

kadercim valla caním ,,bebek icin iliskiye gire gire zevkim kacti
kusura bakmayin kizlar biraz acik sözlü davranmis olabilirim

ben bu tarifi biliyorum kurabiyenin orta kısmına badem de konulabiliyor.ben yapmadım hiç ama çok severim.bende yarın bunu yapayım bari...

canlarim hepinizii cok cok öpüyorum sohbete yarin devam ederiz
kendinize iyi bakin
bende kaciyorum artik

kadercim valla caním ,,bebek icin iliskiye gire gire zevkim kacti
kusura bakmayin kizlar biraz acik sözlü davranmis olabilirim
aşk olsun, ben de fazla açık yazdım gerçi. kafadan çıkar bebeği,o geleceği vakti bizden daha iyi bilir.inşallah da geç gelmez hemen gelir.

dur bunun tarifini alıyorumm canım,işime yarayacak bu günlerde,,,sağol tatlımmmm

merhaba kızlar, sizlerin beklenmeyen adet günleri ne zaman? benim son adetim 5 aralıktı... dün yumurtladım sanıyorum.. bir-iki gün daha çalışırsak, bu ay beklemeye çekiliriz sanırım. günü bana yakın olan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…