Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Ben 5 aralıkta çift çizgi gördüm sonunda şuan 7 haftalık hamileyim.
Umarım hepinize nasip olur bu güzel duygu....

3. ayımdayım beklemenin yeni üye oldum dayanamadım bende:KK43: en azından bilgilenir yanlış yaptığım birşey varsa düzeltirim diye

Cok iyi yaptin. Insallah biran once hamile kalirsin. Burda herseyi konusuyoruz. bilgileden cok kafa dagitmis, malum konuyu fazla dusunmemis oluyoruz. Su n ne kadar var regline? belirtilerin var mi acaba hamileyimdir diyomusun?

.belirtileri de ogrenebilir miyiz sizden? Bizimkilerden Sedase isimli arkadasimiz hamile. onun belirtilerini ogrendik ..sira sizinkilerde????

Cok iyi yaptin. Insallah biran once hamile kalirsin. Burda herseyi konusuyoruz. bilgileden cok kafa dagitmis, malum konuyu fazla dusunmemis oluyoruz. Su n ne kadar var regline? belirtilerin var mi acaba hamileyimdir diyomusun?

10 gün kaldı canım yok hiç belirti yok nerde yanlış yaptım die düşünüyorum ama demen bu ayda nasip değilmis sende varmı birşeyler??

aLLAH SAĞLIKLA KUCAĞINIZA ALMAYI DA NASİP ETSİN İNŞALLAH..DARISI HEPİMİZİN BAŞINA...

ya CES'cim ben de şiştim olamamak çok sıkıntı veriyor valla.neyse dananın kuyrugu kopsun :KK15:

selam kızlar bişey sorcam, benim adetim geçen ay 10 gün gecikti ve 17 sinde oldu. normalde 32-33 günde bir olur. hala adet olmadım, belirtimde yok 1-2 gün kasıklarım ağrıdı o kadar ne yapayım benşimdi ?

10 gün kaldı canım yok hiç belirti yok nerde yanlış yaptım die düşünüyorum ama demen bu ayda nasip değilmis sende varmı birşeyler??

Benim de Çarşamba gunu beklenmeyen regl gunum. Belirtiden sayilirmi bilmiyorum ama guguslerde acayip sislik var. Alt karin biraz gergin ama regl belirtilerinde de oolan seyler oldugu icin bir farklilik olarak gormuyorum bunlari. O sebebple heeralde hamile degilimdir diyorum ama Allah bilir artik. çarşamba sabahı test yapicam, burdan da duyurucam sonucu, tabi o zamana kadar regl olmazsam.

Senin daha co kvar reline. bu tarihte belirtin olmaz tabi. sen umudunu kesme, yanlis yaptigin birsey de yoktur heralde. Cuku zaten her ay saglikli bir çiftin gebe kalma olasiligi sadece 100'de 20 imiş.

selam kızlar bişey sorcam, benim adetim geçen ay 10 gün gecikti ve 17 sinde oldu. normalde 32-33 günde bir olur. hala adet olmadım, belirtimde yok 1-2 gün kasıklarım ağrıdı o kadar ne yapayım benşimdi ?

Bence kan testi yaptirin. gebelik yoksa gecikmelerin sebebini ogrenmek icin bir kadin dogum doktoruna gidir. İhmale gelecek bir konu degil cünkü.

beklenenbebis sana tavsiyem kafana takma sakın..burda biz iki arkadaş baya da hamilelik belirtileri gösteriyoduk..ikimizin de fos çıktı..herkes bizden o kadar ümitliydi ki.ama şunu anladık ki herşey psikolojikmiş..kafana takarsan herşey hamilelik belirtisi gibi geliyor.sen bari takma kafana olursa sürpri,olmassa hayırlısı der geçersin..:KK16:

X