Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ahh caniiiimm ben seni unuttum keske söylemeseydim ama icerim senin icinde canim sen merak etme:KK1:

valla söylediğin için üzülme, her gece rüyamda paketpaket içiyorum.hep aklımda:KK30:17 yaşımdan beri içiyorum ben.günde bir paket içerdim.ligt falan da değil.şimdi rüyamda kahve sigara ikilisi başrolde.ne pis bağımlılıkmış anlamadım.

valla söylediğin için üzülme, her gece rüyamda paketpaket içiyorum.hep aklımda:KK30:17 yaşımdan beri içiyorum ben.günde bir paket içerdim.ligt falan da değil.şimdi rüyamda kahve sigara ikilisi başrolde.ne pis bağımlılıkmış anlamadım.

aynen canim insan bi basladimi birakamiyo bende 16 yasimdan beri iciyorum:KK50:
nasil birakcam bilmiyorum yaa

şekersizse alayım:)))

canım benim sanırım bu bira bunlar bildiğin cheeerrss yapıyolar ben kahve diye ikram ettim ama:))

al canım sen bunu iç:KK68:

kiz bu pek kahveye benzemiyo bira falanmi icirmeye calisiyon yoksa sen bize:KK37::KK52::KK52::KK52:

saat geç oldu ya kafa gitmiş benim...o kadar dua da okuyoz şuraya bak:KK9::KK9::KK9:

bacım bu olur mu?:KK68::KK68::KK68:

hamile kalınca bırakıcaz canikom...hadi burda söz verelim hamile kalınca sigarayı bırakıcaz...

ben zaten istiyorum o zaman birakmayi yaaa insallah fazla zorlanmadan birakiriz canim yaa
ben söz veriyorum canim insallah hamile kalinca birakcammm:KK66:

saat geç oldu ya kafa gitmiş benim...o kadar dua da okuyoz şuraya bak:KK9::KK9::KK9:

bacım bu olur mu?:KK68::KK68::KK68:[/QUOTE]

hahhh simdi oldu iste:KK52: tadida güzel olmusss bayaa beceriklisin bakiyorumda:KK53:

[/QUOTE]=hahhh simdi oldu iste:KK52: tadida güzel olmusss bayaa beceriklisin bakiyorumda:27 :[/QUOTE]

öyleyimdir ayıptır söylemesi...bi de görsen bi çorbalar yaparım içen düşen bayılır yani o kadar

Son düzenleme:
ben içmiyorum,eşimede 1 yıl oldu bıraktıralı,,,öyle seviniyorumki,iyiykide bırakmışş,,,bu halinden çok memnunum,,,:123:
inşlhh sizlerde bırakırsınızz,,,yavaştan bırakmaya başlayın,anca alışırsınız,hamiş olursanız birden bırakamayabilirsinizz dimii:128::130:

hahhh simdi oldu iste:KK52: tadida güzel olmusss bayaa beceriklisin bakiyorumda:KK53:[/QUOTE]

öyleyimdir ayıptır söylemesi...bi de görsen bi çorbalar yaparım içen düşen bayılır yani o kadar[/QUOTE]

oooo maasallah bide bize yapsanda bi tadina baksak su corbalarin...
ya kis aylarindada corba süper gidiyor yaa insanin ici isiniyo:KK1:

tarifi yazarım bi ara deneyin gerçekten güzel oluyo evet hele de şu soğuk günlerde...

ben içmiyorum,eşimede 1 yıl oldu bıraktıralı,,,öyle seviniyorumki,iyiykide bırakmışş,,,bu halinden çok memnunum,,,:123:
inşlhh sizlerde bırakırsınızz,,,yavaştan bırakmaya başlayın,anca alışırsınız,hamiş olursanız birden bırakamayabilirsinizz dimii:128::130:

öyle canim haklisin zaten yavas yavas azaltmaya bakiyorum ama beceremiyorum sigara konusu gecince veya sigarayi görünce kesin iciyorum hele bide yemekten sonra olmazsa olmazlarim:KK76:

X