Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

merhaba kızlar, sizlerin beklenmeyen adet günleri ne zaman? benim son adetim 5 aralıktı... dün yumurtladım sanıyorum.. bir-iki gün daha çalışırsak, bu ay beklemeye çekiliriz sanırım. günü bana yakın olan var mı?
mutluluk var sana en yakın,o da şu an yok.
demin de yazdım nickine bayıldım:)çok tatlı ve sempatik dedim ama sen çıkmıştın.
hayırlısı olsun.seni hüseyin ceyberi topiğinden biliyorum,dr ararken bakmıştım.sen de pcoslusun yanlış hatırlamıyorsam.

Son düzenleme:
4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______261
2***turlik 202___________12 ocak_______261
3***soulfly_eu__________12 ocak_______261
4***sedase__________________________261
5***Kad_er ____________7 ocak _______261
6***zehra2509__________???????_______261
7***deece______________??????________261
8***mutluluk84__________5 ocak________261
9***amtcdm___________12 ocak________261
10***sedosumm_________??????________261
11***heaven1__________16 ocak_______261
12***elaezel____________?????________ 261
13***buglem10_________2 ocak________261
14***gamzemir_________15 ocak_______261
15***smyr_____________10 ocak_______261
16***sahgull__________???????________261
17***ebucubu__________22 aralik_______261

ada_44______________________________7
listemiz tamamlanmistir.
herkez bugünden itibaren tüm arkadaslarimiz icin niyet edip 1 hafta icinde okumaya baslasin.

SALÂTI TEFRİCİYE DUASI

Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ muhammedenillezî tenhallu bihil ukadu ve tenfericu bihil kurebu ve tukdâ bihil havâicu ve tunâlu bihir regâibu ve husnul havâtimi ve yusteskâl gamâmu bi vechihil kerîmi ve alâ âlihî ve sahbihi fî kulli lemhatin ve nefesin bi adedi kulli ma’lûmin lek.

Bu salâvât-ı şerife nasıl okunmalıdır?

1- Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh” denilmelidir.
daha sonra, ne icin okunuyorsa kalben ona niyet ediniz. mesela, borcumdan fakirlikten, su muradima erdir gibi.. ( tabi biz bebek icin niyet edicez))

2- Bir defa “euzu besmele” çekilip, 4444 defa okunmalıdır.

Allahim bana ve listede adi gecen bütün arkadaslarim icin hayirli evlatlar ver diye niyet edebiliriz :KK1:

bende bi türlü cikamadim ama......:KK53:

görüsürüzz sedacimmm sohbetimize yarin devam edelimmm

byeeeeee:KK58:

mutluluk var sana en yakın,o da şu an yok.
demin de yazdım nickine bayıldım:)çok tatlı ve sempatik dedim ama sen çıkmıştın.
hayırlısı olsun.seni hüseyin ceyberi topiğinden biliyorum,dr ararken bakmıştım.sen de pcoslusun yanlış hatırlamıyorsam.

yok canım pco yok bende... umarım tez zamanda kavuşur herkes meleğine... dediğin gibi Hüseyin beyin hastasıyım.
adımı beğenmenede sewindim, benide ekler misiniz listenize...

yok canım pco yok bende... umarım tez zamanda kavuşur herkes meleğine... dediğin gibi Hüseyin beyin hastasıyım.

dua listesini ebru sat listesini de mutluluk tutuyor gördüklerinde eklerler hangisine dahil olacaksan.hoşgeldin aramıza:) allah gönlüne göre versin.

dua listesini ebru sat listesini de mutluluk tutuyor gördüklerinde eklerler hangisine dahil olacaksan.hoşgeldin aramıza:) allah gönlüne göre versin.

sağol şekercim, bu benim ikinci ayım, ilk ay tutturamadık...
çok fazla yorum okuyorumi tutturabilmekte marifet gibi sanki..
ne zor işlermiş bunlar...

sağol şekercim, bu benim ikinci ayım, ilk ay tutturamadık...
çok fazla yorum okuyorumi tutturabilmekte marifet gibi sanki..
ne zor işlermiş bunlar...
takmamaya çalış,takınca her şey zorlaşıyor.ben 5 yıl bekledim,unuttuğum ay hamile kaldım ama bebeğim karnımda öldü.o yüzden marifet hamileliği tutturmak da değil inan. yaşayarak öğrendim,kimseye yaşatmasın rabbim.allah sağlıklısını,hayırlısını versin.vakti na zamansa o zaman gelsinler.

canim listedede yazdigi gibi listemiz tamamlanmisti aslinda herkeze 261, ada_44 arkadasimizada 7 tane paylastirildi....
herkez bu günden itibaren okumaya basladi bile o yüzden nasil yapilacak bilmiyorum ama
sen istersen diger arkadaslara sorup birazini alabilirsin... mesela 50-100 tanesini vermek isteyen sana verebilir ne kadar verirse okadarini okursun artik...olmazmi????

bidaha listeyi düzenleyemeyiz anca bu sekilde olur istersen....:KK1::KK1:

4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak ______ 261
2***turlik 202___________12 ocak______ 261
3***soulfly_eu__________12 ocak_______261
4***sedase__________________________261
5***Kad_er ____________7 ocak _______ 261
6***zehra2509__________???????_______261
7***deece______________??????_______ 261
8***mutluluk84__________5 ocak_______ 261
9***amtcdm___________12 ocak_______ 261
10**sedosumm_________??????________ 261
11**heaven1__________16 ocak________261
12**elaezel____________?????_________ 261
13**buglem10_________2 ocak_________261
14**gamzemir_________15 ocak________261
15**smyr_____________10 ocak________261
16**sahgull__________???????_________ 261
17**ebucubu__________22 aralik_______ 261
ada_44_______________________________7

listemiz tamamlanmistir.
herkez bugünden itibaren tüm arkadaslarimiz icin niyet edip 1 hafta icinde okumaya baslayip bitirsin.

SALÂTI TEFRİCİYE DUASI

Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ muhammedenillezî tenhallu bihil ukadu ve tenfericu bihil kurabu ve tukdâ bihil havâicu ve tunâlu bihir regâibu ve husnul havâtimi ve yusteskâl gamâmu bi vechihil kerîymi ve alâ âlihî ve sahbihi fî kulli lemhatin ve nefesin bi adedi kulli ma’lûmin lek.

Bu salâvât-ı şerife nasıl okunmalıdır?

1- Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh” denilmelidir.
daha sonra, ne icin okunuyorsa kalben ona niyet ediniz. mesela, borcumdan fakirlikten, su muradima erdir gibi.. ( tabi biz bebek icin niyet edicez:))

2- Bir defa “euzu besmele” çekilip, 4444 defa okunmalıdır.

Son düzenleme:
Günaydiiin, nasilsin? hayirli haftalar sana

GÜNAYDIN CANIM.YORGUNUMMMMMM :KK14::KK14: dün hiç oturmadım hemen hemen .çok yoruldum ..gece 1de geldik,reglim gelsin diye asprin aldım yaptım..ben gece hap almıcam bi daha yaaa..nası kalp çarpıntısı yaptı hala devam ediyo da..uyuyamadım dogru dürüst..çok kötüyüm anlıyacagın:KK14::KK14::KK14:...sen nasılsın bakalım?

GÜNAYDIN CANIM.YORGUNUMMMMMM :KK14::KK14: dün hiç oturmadım hemen hemen .çok yoruldum ..gece 1de geldik,reglim gelsin diye asprin aldım yaptım..ben gece hap almıcam bi daha yaaa..nası kalp çarpıntısı yaptı hala devam ediyo da..uyuyamadım dogru dürüst..çok kötüyüm anlıyacagın:KK14::KK14::KK14:...sen nasılsın bakalım?

Iyiyim ben de. Ben dinlenebildim dun Allah icin, oturdum butun gun evde.

Aspirin klp carpintsi yaparmiymis ya? Sen hala doktora gitmemeye kararli misin? Bence bir gorun artik hala gelmediyse.

Iyiyim ben de. Ben dinlenebildim dun Allah icin, oturdum butun gun evde.

Aspirin klp carpintsi yaparmiymis ya? Sen hala doktora gitmemeye kararli misin? Bence bir gorun artik hala gelmediyse.

ya ben biliyodum aslında bana dokunuyor gece hap almak..alıp yatınca vitamin bile dokunur öyle tuhaf bi bünyem var benim.ya 2 gündür bacaklarım titriyo artık,öyle olunca hemen gelir benim..gelcek gelcek diye gitmedim ama hala gelmedi..gidicem dr'a ya artık sıkıntı bastı artık:KK14:

ya ben biliyodum aslında bana dokunuyor gece hap almak..alıp yatınca vitamin bile dokunur öyle tuhaf bi bünyem var benim.ya 2 gündür bacaklarım titriyo artık,öyle olunca hemen gelir benim..gelcek gelcek diye gitmedim ama hala gelmedi..gidicem dr'a ya artık sıkıntı bastı artık:KK14:

Bizden baska kimse uyanamadi yanliz Deece. Hadi Sedase bugun tatil ama nerdesiniz et Soulfly, Ebru32, Ada, vs. vs. de mi?

X