Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ben 1 saat kadar önce izledim o manyamış adamı yaaa...bide diyo ki kıtırtılar zevk veriyooo...zevke bak...

türkiye saatiyle burasi bir saat geride oldugu icinmi önceden izledin acaba??
eveeett kitirtilar zevk veriyo diye cam yenilirmi yaa :120:

ayy cok tuhaf oldum bakamiyorum böyle seylere

nasıl yaa! ne yapar o cam! cam değildir belki,incecik kıtır şeker olamaz mı? çok saçma belki ama cam yemek nasıl yani???

yok yaa bildiğin çay bardağı...tabak bile yerim diyo...ver 82 parça porselen yemek takımını zevk ala ala yesin

arkadaşlar lütfen üzülmeyin ve size tavsiyem hamile kalmak istiyorsanız asla acaba hamile kalırmıyım diye düşünerek ilişkiye girmeyin bende aralık gebesiyim yeni öğrendim ve hiç beklemediğim düşünmediğim bir anda oldu...dualarım sizinle umarım en kısa zamanda dilekleriniz yerine gelir...

türkiye saatiyle burasi bir saat geride oldugu icinmi önceden izledin acaba??
eveeett kitirtilar zevk veriyo diye cam yenilirmi yaa :120:

ayy cok tuhaf oldum bakamiyorum böyle seylere

olabilir canım şu an burda saat 23:40 civarı...

bana da sigara zevk veriyo ama yemiyorum dimi ama

bizim show tv yi yiğenim sildi uydudan,o yüzden showturk ten izliyoruz bizde,maalesef bizde daha yeni izleyebiliyoruz,diğer show tv önden gidiyoo ne güzel,
cam yemek yetenek mi ,bence hastalıkk,manyak bu adamm

hayırlı olsun,allah tamamına erdirsin.sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim.
kızlar tek ben demiyorum,herkes diyor.felsefe budur artık"ceng itme sevüş"

gözün aydın canım,,tebrikler,,,hayırlı olsun bebişinizz

Allah saglikla kucagina almayida nasip etsin canim:)
bunu bizde konusmustuk bundan sonra belirtiler hakkinda, yumurtlama günü v.s konusmayacagiz diye
stres yapmamaya calisiyoruz ama bakalim hayirlisi

teşekkür edrim arkadaşlar benim ikinci hamileliğim 11 aylık bi oğluşum varr.. rabbim tüm isteyenlere nasip etsin tek duam bu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…