Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ebru canım şimdi kesin olarak listedeki tüm arkadaşlara okuyoruz dimi?
ben o okuduğum 200 taneyi bebek isteyen arkadaşıma diye niyet ettim ama Allah kalbimizdekini biliyo sonuçta...şimdi 261 tane mi okuyoruz.1 hafta da mı bitmesi gerekiyo?

aynen canim 1 hafta icerisinde 261er defa tüm arkadaslar ve kendimiz icin niyet edip okunacak:KK1:
tabi daha erken okuyupta bitiren olursa o daha iyi
bitirenlerde haber vermeyi unutmasin:KK9:

bizim özel günlerimiz öyle romantik bi yemekle sonuçlanıyo ki anlatmam mümkün değil...ya kokoreç ya lahmacun...çünkü beyefendi dışarda yiceksek kesinlikle ikisinden birini yemek ister ve ben de malesef homurdanarak ona uyarım.ama hediye konusunda çok acımasızım günler öncesinden düşünür hediyeme karar veririm ve o gün hediye benim olur...

aman öylede bi süprizi kalmıyo bee. benimkide doğum günümde sevgililer gününde falan beraber gidelimde sana hediye alalım beğendiğin bişey olsun derdi istemezdim tabi... artık bigün dedim yeteeeer ben hediyesinde değilim ki öyle olsa gider ihtiyacım olan şeyi kendim alırım dedim.. artık bana çaktırmadan yapıyor yapacağını:KK1::KK1::KK1:

kizlar ebucubu arkadasimizi biraz kizdirdik mi sizce??
acaba hala listeye katilmak istiyormudur bilmiyorum ama insallah bizi yari yolda birakmaz:KK1:

aman öylede bi süprizi kalmıyo bee. benimkide doğum günümde sevgililer gününde falan beraber gidelimde sana hediye alalım beğendiğin bişey olsun derdi istemezdim tabi... artık bigün dedim yeteeeer ben hediyesinde değilim ki öyle olsa gider ihtiyacım olan şeyi kendim alırım dedim.. artık bana çaktırmadan yapıyor yapacağını:KK1::KK1::KK1:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
güldürdün kizzz...:KK52:

4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______261
2***turlik 202___________12 ocak_______261
3***soulfly_eu__________12 ocak_______261
4***sedase__________________________261
5***Kad_er ____________7 ocak _______261
6***zehra2509__________???????_______261
7***deece______________??????________261
8***mutluluk84__________5 ocak________261
9***amtcdm___________12 ocak________261
10***sedosumm_________??????________261
11***heaven1__________16 ocak_______261
12***elaezel____________?????________ 261
13***buglem10_________2 ocak________261
14***gamzemir_________15 ocak_______261
15***smyr_____________10 ocak_______261
16***sahgull__________???????________261
17***ebucubu__________22 aralik_______261

ada_44______________________________7
listemiz tamamlanmistir.
herkez bugünden itibaren tüm arkadaslarimiz icin niyet edip 1 hafta icinde okumaya baslasin.

SALÂTI TEFRİCİYE DUASI

Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ muhammedenillezî tenhallu bihil ukadu ve tenfericu bihil kurebu ve tukdâ bihil havâicu ve tunâlu bihir regâibu ve husnul havâtimi ve yusteskâl gamâmu bi vechihil kerîmi ve alâ âlihî ve sahbihi fî kulli lemhatin ve nefesin bi adedi kulli ma’lûmin lek.

Bu salâvât-ı şerife nasıl okunmalıdır?

1- Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh” denilmelidir.
daha sonra, ne icin okunuyorsa kalben ona niyet ediniz. mesela, borcumdan fakirlikten, su muradima erdir gibi.. ( tabi biz bebek icin niyet edicez))

2- Bir defa “euzu besmele” çekilip, 4444 defa okunmalıdır.

Allahim bana ve listede adi gecen bütün arkadaslarim icin hayirli evlatlar ver diye niyet edebiliriz

yok kızmamıştır.bende bazen trip yapıyorum size cevap vermediniz diye:KK1:napiim nazimin geçeceğini biliyorum:KK1:o da okuyacaktır zannediyorum.

kizlar ebucubu arkadasimizi biraz kizdirdik mi sizce??
acaba hala listeye katilmak istiyormudur bilmiyorum ama insallah bizi yari yolda birakmaz:KK1:

banada biraz kızdı gibi geldi ama yarı yolda bırakacağını sanmıyorum ya zaten niye yarı yolda kalalımki eğer okumak istemezse biz onun yerinede okuruz hatta onun içinde okuruz nolcak ben bugün okudum dedim ya 1 saat falan sürdü 150 tane okudum

banada biraz kızdı gibi geldi ama yarı yolda bırakacağını sanmıyorum ya zaten niye yarı yolda kalalımki eğer okumak istemezse biz onun yerinede okuruz hatta onun içinde okuruz nolcak ben bugün okudum dedim ya 1 saat falan sürdü 150 tane okudum

aynen bende öyle düsündüm okumak istemezse biz yine biraz paylastirip okuruz hatta onun icin bile dedigin gibi okuruz
benimde adetimin son lekeleri bitti:KK9: bu aksam abdestimi alip baslicam bende okumaya:KK51:

aynen canim 1 hafta icerisinde 261er defa tüm arkadaslar ve kendimiz icin niyet edip okunacak:KK1:
tabi daha erken okuyupta bitiren olursa o daha iyi
bitirenlerde haber vermeyi unutmasin:KK9:

kızlar isimlerimizi tek tek saysak niyet ederken daha iyi olmazmı ???:KK37:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
uyumuş kalmışım bilgisayarın karşısında.açar açmaz bunu gördüm!hepimiz manyağız evet:KK53::KK53:seni çok iyi anlıyorum.

zaten sana sürpriz yapmıştım kalkınca oku da gül diye.şimdi de sütünü iç dooooğru yatağa.bebişimizi perişan etme oralarda:KK1:

X