Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

onu bende diyecektim aslinda....
ama herkez isimlerini söylese daha iyi olur diye düsündüm nick adiyla biraz tuhaf olur sanirim

olur olur nickle de olurr bence,,,herkes ismini söylemeyebilir onun için,bence olur,sonuçta o nickler bizi temsil ediyoo

zaten sana sürpriz yapmıştım kalkınca oku da gül diye.şimdi de sütünü iç dooooğru yatağa.bebişimizi perişan etme oralarda

valla kanepede uzanmışım,koca bey üstümü örtmüş,laptop sehpada,kedi ayağımın üstüne yatıp ayağımı ısıtmışama çok güldüm,allah da seni güldürsün

:80:bende kaçtım kızlar.benim kırmızılar geliyo galiba.karnım çook ağrıyo.öpüldünüz hepiniz.iyi geceler.

yook daha portakalımı yiyeceğim,şu gebelik şekeri yüzünden istediğim saatte yiyemiyorumbütün gün sayıkladım.meyve delisiyim ben,en çok o kısmı zorluyor diyetimin.1 portakal hakkım var ya da 2 mandalina ya da orta boy elma.şimdi yarım portakal, 1 mandalina ,yarım elma hazırlayacağım ki gözüm doysun.,

kızlaaaaar ben çok baskı altındayım yaaaa benim kociş burda ne yazarsam sürekli okumaya çalışıyo beni çok sinir ediyo...chat chut mu yapıyosun sen napıyosun diyooo...git kuşun kafesini temizle diye başımdan attım ama gelir yine delirtir beni birazdan

aaaaaa cok ayip de kocana burda özel seyler konusuluyo de ozaman bakmaz

arada benimki de yapıyor.gizlimiz saklımız yok da ne bileyim ben sınavda hoca başıma dikilince de yazamazdım,onun gibi.
kızlar bende kaçıyorum kocişim söyleniyo artık... öpüldünüz hepiniz iyi geceler

iyi geceler canım.

aaaaaa cok ayip de kocana burda özel seyler konusuluyo de ozaman bakmaz

bakmaya çalışıyo ama ben pc yi alıp kaçıyorum...sırf sinir etmek olsun işte...

arada benimki de yapıyor.gizlimiz saklımız yok da ne bileyim ben sınavda hoca başıma dikilince de yazamazdım,onun gibi.

tv ye daldı kumandayı da alıp öbür kanepeye uzandı...yuppppiiii kurtuldum

bazen esim benide sinir ediyor bütün gün pc basindaymisim diye
ama suan rahatim show tv de yetenek sizsiniz var onu izliyor

ben bayiliyorum kizlaaaarrrr
show tv de adam tam deli yaaa yanagina igne gecirdi suandada cam yiyor

ebrucum sen izlemeye devam et birazdan daha delisi çıkçak...adamın teki yıldız tilbe taklidi yapıyo ağzını yamulta yamulta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…