Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kızlar yaaa sizle konuşurken bi taraftan yazılı okuyodum pilot kalem altımda kalmışkoltuk kıpkırmızı olmuş:KK36:ne yapayım yaa sinir oldum bi de krremrengi:84:

canım kosla leke çıkarıcı var işe yarıyor bence ondan alda dene hemen inşallah çıkar...

eğer kumaş çok narin değilse limon suyunu bir beze döküp onla silebilirmişsin.sonra da duru suyla çıkarabilirmişsin.
kumaş nazikse pudra döküyorsun ve elbise fırçasıyla fırçalıyorsun. bu leke tazeyken işe yararmış.
kosla da olur dedi,yalnız bez çok sulu olmasınmış lekeyi yayarmış.koslayıbolca döksün lekeye ,nemli bezle ovsun güzelce dedi:)

canım bak ben sana hoş bir süpriz anlatayım hediyeden çok daha güzel oluyor ve hoşlarına gidiyor... soulfly sende yap bunu seninkininde doğumgünüymüş ya.. ben yapmıştım eşime çok beğendi anlatıyorum canlarım...
şimdi birazcık ceviz alıyorsunuz kabuklu.. ortadan ikiye ayırıp içlerini çıkartıyorsunuz. sonra küçük kağıtlara not yazıp içine koyuyosunuz cevizlerin kabuğunu tekrar yapıştırıyosunuz. bunun gibi içinde farklı notlar olan 5-10 tane hazırlayıp diğer cevizlerle karıştırıyosunuz. eğer ceviz seviyosa yerken bir dolu ceviz bir kağıtlı ceviz çıkıyor. ben eşime pasta yapıcam bunları kırarmısın demiştim önüne koydum ilk bikaç tanesi dolu çıktı sonra birinden kağıt çıkınca çok şaşırdı ve heyecanla bütün cevizleri kırdı başka ne var diye merak ediyodu... akşam evde başbaşa mum ışığında güzel bir yemeğin ardından sunulabilir... hediyeye gerek bile kalmıyor

canım çok dahiyane bir fikir kutlarım:KK9::KK9::KK9:denemek lazım aslında....:KK66:

kızlarr dua okumak için çıkmıştım ama karar değişmiş... herkes için niyet edip okumaya karar vermişsiniz aslında ben ilk baştan öyle olmasını söylemiştim daha iyi olmuş.. ama ben şimdi okudum 177 tane tabi herkes için niyet etmemiştim ilk kişi için niyet etmiştim.. neyse sorun değil... herkes için niyet eder öyle okurum 261 tane dimi son karar mı?? birde 1 hafta süre varmış yani haftaya pazar herkes bitirmiş olacak dimi.. hadi Allah kabul etsin

kızlar avatarım nasıl?kuzenimin bebişi ya kuzum o benim rabbim bizede versin inşallahhhhh:KK49:

Heaven1 adet olmuşsun canım inşallah bi daha ki aya beraber hamiş kalırız.Rüyamın da düzü çıktı tuhhhhh

Heaven1 adet olmuşsun canım inşallah bi daha ki aya beraber hamiş kalırız.Rüyamın da düzü çıktı tuhhhhh

inşallah canım ya ocak ayı bizim ayımız olacak inşallah... demekki senin rüyalarının tersi çıkmıyor beni hamile görürsün inşallah bigün:KK1::KK1:

evet canım deneyin bencede bir gün çok sevinirler eminim:KK64::KK64:

buaralar bayağı ceviz kırıp yiyoruz canım bizim birde tarhanamız meşurdur k.maraşta yani:KK53:onunla ceviz çok güzel giderde...doğum günü filan yakın değil eşimin ama yinede yapabilirim...:KK66:

buaralar bayağı ceviz kırıp yiyoruz canım bizim birde tarhanamız meşurdur k.maraşta yani:KK53:onunla ceviz çok güzel giderde...doğum günü filan yakın değil eşimin ama yinede yapabilirim...:KK66:

yılbaşındada güzel olur bak yada sevgililer günü... ben ne yapıcam yaa bunu yaptım sizde bana orjinal bi fikir verin... doğum gününe daha var ama yılbaşı gecesi bişeyler yapsam diyorum bide o gece yumurtlama günüm:KK17::KK17::KK1::90::KK64::KK64:

X