Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

merhaba sana daaa :))

ah be gülümm işteydim geleli yarım saat oluyor.ben menemeni yaptım,bir yumurtası kaldı kırılacak.eşim makarna yapıyor.pişse de yesem.çok açım:)
yarın bir tanıdık aşure yemeye çağırdı ne kadar mutluyum anlatamammmm
duaya da yarın başlayacağım.sağlam kafayla.kime niyet edeceğimi bilmiyorum ama...sayı da düşmüş hemen bitecek.

canim sevindim senin icin yarin doya doya ye asureni:KK52:

dua icin biraz bekle canim biraz degisiklik yapilsa daha iyi olacak
herkez icin niyet edipte okumak daha mantikli geldi bana:26:

evet canim 16 kisi var herkez icin 12 tane
16x12=192:KK52:

canim sanada tuhaf geldi degilmi aslinda herkez herkez icin okursa daha iyi olurdu böyle cok karisti
burda hesap kitap yapmaktan duaya baslayamadim bir türlü arkadaslar
lütfen su isi bi kolaylastiralim
herkez icin okunacaksa cok zor isimiz
anlatabildimmi??
yani herkez icin bir defa niyet edelim ve 277kere okusun herkes
ada_44 arkadasimizda bir kere herkez icin niyet edip 12 tane okusun
bu sekilde daha iyi olmazmi
yoksa adet tarihlerimiz bile gelecek ve biz hala duaya baslamamis olucazzz:KK53::KK52:
canim nasil diyorsaniz ole yapalim artik biran once baslayalim mi gercekten herkesin adet tarihi gelecek...

canim sevindim senin icin yarin doya doya ye asureni:KK52:

dua icin biraz bekle canim biraz degisiklik yapilsa daha iyi olacak
herkez icin niyet edipte okumak daha mantikli geldi bana:26:
bencede herkes herkes icin niyet etsin ve baslayalim nasil niyet edecegimizide yazalim baslayalim kizlar artik

merhaba kızlar;
ben geldim:KK55:dün giremedim geçmişi okumaktan 1,5 saattir yazamadım da,
dua işi hala netleşmemiş anlaşılan.
ebrucum bende aynı fikirdeyim,herkes için tek tek okumak imkansız.
çalışan arkadaşlar var,mazereti olanlar var,
okuycam diyip okuyamamaktansa,bir kere herkes adına niyetlenip okumak çok daha mantıklı.
Niyet önemli zaten,hepimizin okurken ki niyeti aynı.
Allah kabul eder,bugün netleştirelim de başlayalım.

:KK71::KK71::KK71:
merhaba kızlar;
ben geldim:KK55:dün giremedim geçmişi okumaktan 1,5 saattir yazamadım da,
dua işi hala netleşmemiş anlaşılan.
ebrucum bende aynı fikirdeyim,herkes için tek tek okumak imkansız.
çalışan arkadaşlar var,mazereti olanlar var,
okuycam diyip okuyamamaktansa,bir kere herkes adına niyetlenip okumak çok daha mantıklı.
Niyet önemli zaten,hepimizin okurken ki niyeti aynı.
Allah kabul eder,bugün netleştirelim de başlayalım.
toplam kac kisiyiz kacar tane okuyacagiz ve nasil niyet edecegiz bu arada bisey ogrendim okumaya baslamadan once 2 rekat namaz kilinip ihlas suresi okuyupp niyet edip oyle baslayacmisiz kizlar haberiniz olsun...:KK71::KK71::KK71:

iyi madem eklemek istemiyosanızda eklemeyin..Cevap bile vermediğiniz için ben bilemedim neye karar verdiniz ne yapılacak nasıl okunacak..

iyi madem eklemek istemiyosanızda eklemeyin..Cevap bile vermediğiniz için ben bilemedim neye karar verdiniz ne yapılacak nasıl okunacak..

:) hişşt bu ne öfke ?:KK71::KK71::KK71: fikir anası sensin,yaptığımızın hayrı kaçmasın ne olur.
bir de benden bir öneri,ne olur kızlar niyeti hamile kalmak için etmeyin.
hayırlısıyla hamile kalıp bebeği sağ salim kucağınıza almak için niyet edelim.hep dedim,hamile kalmak yetmez.dileğimizi bütün tutalım:isteğimizi net belirleyelim.

ebru32 sana kaç defa yazdı 'ebucubu nerdesin fikir senden çıktı ama bi daa görünmedin diye'.eklemek istemedikleri için değildir tabikide.günlerdir kimler okumak istiyo diye kaç defa yazdı.muhtemelen gözünden kaçmıştır.

kızlar yardım edin.adet günüm yrn ama ben 3 gün önce test yaptım silik bide dün yaptım silik çıkmştı.akıntım çok yogundu.biraz önce koyu kahve çikolata dan biraz açık kan geldi.akıntı kıvamında

kızlar yardım edin.adet günüm yrn ama ben 3 gün önce test yaptım silik bide dün yaptım silik çıkmştı.akıntım çok yogundu.biraz önce koyu kahve çikolata dan biraz açık kan geldi.akıntı kıvamında

sen kan testi yapmışmıydın canım.:KK53:

Tatlım ben düzenlemediğim için bilmiyorum nasıl olucak,
Ebru arkadaşımız ilgileniyor konuyla.
Ama sarpa sarıyor sanki bu durum,kopukluk oluyor.
Herkes aynı anda online olmadığı için birbirimizden bi haber kalıyoruz.
Bence herkes içinden nasıl geliyorsa öyle okusun.
Bu şekilde netlik olmuycak gibi.
mutlaka arada okunmayan kalır gibi geliyor bana.

4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______261
2***turlik 202___________12 ocak_______261
3***soulfly_eu__________12 ocak_______261
4***sedase__________________________261
5***Kad_er ____________7 ocak _______261
6***zehra2509__________???????_______261
7***deece______________??????________261
8***mutluluk84__________5 ocak________261
9***amtcdm___________12 ocak________261
10***sedosumm_________??????________261
11***heaven1__________16 ocak_______261
12***elaezel____________?????________ 261
13***buglem10_________2 ocak________261
14***gamzemir_________15 ocak_______261
15***smyr_____________10 ocak_______261
16***sahgull__________???????________261
17***ebucubu__________22 aralik_______261

ada_44______________________________7

kizlar listede adi gecenler ,,,lütfen herkez,,, regl gününü yazsin.

listemiz tamamlanmistir. herkez bugünden itibaren tüm arkadaslarimiz icin niyet edip okumaya baslasin.

tatlım, her şey olabilir.ama bu kanamalar eski kanmış,yani eğer pembe,kırmızı olursa endişelenmeliymişiz.ben 6 haftalık oldum,her gün az az görüyorum tuvalet kağıdında.hatta bir kez o kadar yoğundu ki ödüm kopmuştu.sakin ol,uzan ve dinlen,bol su iç.bunlar dışında yapacak hiçbir şey yok.rabbim nefes verdiyse istesen de gitmez zaten.ona sığın.meryem suresini oku.ben kuran.gen.tr'den dinliyorum,o arada türkçe açıklamasını okuyorum.

tatlım, her şey olabilir.ama bu kanamalar eski kanmış,yani eğer pembe,kırmızı olursa endişelenmeliymişiz.ben 6 haftalık oldum,her gün az az görüyorum tuvalet kağıdında.hatta bir kez o kadar yoğundu ki ödüm kopmuştu.sakin ol,uzan ve dinlen,bol su iç.bunlar dışında yapacak hiçbir şey yok.rabbim nefes verdiyse istesen de gitmez zaten.ona sığın.meryem suresini oku.ben kuran.gen.tr'den dinliyorum,o arada türkçe açıklamasını okuyorum.

cnm allah razı olsun.umarım kırmızıya dönüşmez.yardımlarınız için tşk ederim

:) hişşt bu ne öfke ?:KK71::KK71::KK71: fikir anası sensin,yaptığımızın hayrı kaçmasın ne olur.
bir de benden bir öneri,ne olur kızlar niyeti hamile kalmak için etmeyin.
hayırlısıyla hamile kalıp bebeği sağ salim kucağınıza almak için niyet edelim.hep dedim,hamile kalmak yetmez.dileğimizi bütün tutalım:isteğimizi net belirleyelim.

evet canim ya bi türlü dua yazamadim:26::KK52:
herkez bu sekilde kendisi icin ve tüm arkadaslarimiz icin niyet edip baslasin duaya

X