Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______300
2***turlik 202___________12 ocak_______296
3***soulfly_eu__________12 ocak_______296
4***sedase__________________________296
5***Kad_er ____________7 ocak _______296
6***zehra2509__________???????_______296
7***deece______________??????________296
8***mutluluk84__________5 ocak________296
9***amtcdm___________12 ocak________296
10***sedosumm_________??????________296
11***heaven1___________?????________296
12***elaezel____________?????________ 296
13***buglem10_________2 ocak________296
14***gamzemir_________15 ocak_______296
15***smyr_____________?????_________296

kizlar listede adi gecenler ,,,lütfen herkez,,, regl gününü yazsin.
dua ilk regl olacak arkadasimizdan baslanacak
2-3 günde bitirmeye bakalim..
duaya baska katilacak yoksa hemen baslansin

benide ekle canım daha regli olmadım olunca hesaplar soylerım:nazar:

iyiyim canım sorma ya görümcem bendeydi cocuklar falan bide onlar bızde dıye kayınpeder kayınvalıdem de bızdeydı fırsat bulamadım gırmeye, iyiyim valla bıraz karın ağrım var regli olucam sanırım
sen nasılsın
iyiyim canim bende ne olsun bugn biraz halsizligim var ve cok uyumak istiyorum geceden beri yatiyoeum hala uykumu alamadim...

orasi hollanda siniri canim buranin bi ilcesi degil ama bize yakin sayilir:KK1:
ebrucum sahgullde geldi tatlim onuda elersek listeye sanirim artik baska kimse kalmadi sahgulle beraber 16 kisiyiz bence kizlarada sorup baslayalim derim ben sahgullde okumak istiyor tatlim

10 ocak canım benim adet tarihim...bide yarın mı baslıyoruz okumaya??

huu huuu slm bacılar ben geldim:KK16::KK16::KK16:

ben epey hızlıyım galiba duanın 200 tanesini okudum daha da okucaktım ama bakayım bizim kızlar ne yapmış diye geçtim pc başına 20 dk dır da geçmişi okuyorum...

canim cok güzel fikirler bunlar ama nerden alacagimi bilmiyorum
daha henüz kesvedemedim buralari yeni yeni alisiyorum evlendigimden beri
neyse bakalim bicaresini bulmaya caliscam ne yaptigimi söylerim sonra size eger bisey yapabilirsem:KK37:

selam ebrucum bence atkı ör.yetişmez biliyorum ama olsun onun için bişiler yapman hoşuna gidebilir.bi de almak istediğin şeyleri internetten alabilirsin sende.kaybolma derdin de olmaz:KK1:

ya 22 aralikta esimin dogum günü var
taaaa ne zamandan beri tras aleti istiyordu
ne alsamki diye düsünürken o aklima geldi
plan kuruyordum kendi kendime nasil alsam diye, cünkü alisveris yapmak icin arabayla gidilmesi gerekiyor biraz uzak neyse....
bugün arkadasi aradim yarin esim isteyken beni tras aletini alacagim yere götürsün diye:KK66:
ama evde degilmis neyse tam mesaj atiyordumki arkadasa esim isten aradi nasilsin napiyorsun diye
bende bi yandanda msj atmaya calisiyorum....
tam mesaji gönderecektimki esim bana ,,,internetten tras aleti siparis verdim,,, diyor:KK53:
bi sinirlendimki bi sinirlendim :KK47:
esimede kizdim ben alcaktim onu diye
oda ne diyecegini sasirdi ... simdi zamanimda yok ne alacagimida bilmiyorum artik yaaa:KK37:

biraz uzun oldu amaa:26:

canım bak ben sana hoş bir süpriz anlatayım hediyeden çok daha güzel oluyor ve hoşlarına gidiyor... soulfly sende yap bunu seninkininde doğumgünüymüş ya.. ben yapmıştım eşime çok beğendi anlatıyorum canlarım...
şimdi birazcık ceviz alıyorsunuz kabuklu.. ortadan ikiye ayırıp içlerini çıkartıyorsunuz. sonra küçük kağıtlara not yazıp içine koyuyosunuz cevizlerin kabuğunu tekrar yapıştırıyosunuz. bunun gibi içinde farklı notlar olan 5-10 tane hazırlayıp diğer cevizlerle karıştırıyosunuz. eğer ceviz seviyosa yerken bir dolu ceviz bir kağıtlı ceviz çıkıyor. ben eşime pasta yapıcam bunları kırarmısın demiştim önüne koydum ilk bikaç tanesi dolu çıktı sonra birinden kağıt çıkınca çok şaşırdı ve heyecanla bütün cevizleri kırdı başka ne var diye merak ediyodu... akşam evde başbaşa mum ışığında güzel bir yemeğin ardından sunulabilir... hediyeye gerek bile kalmıyor

bende kırmızıları gördüm az önce:KK43::KK43::KK43: bir sonraki adet tarihim 16 ocak canım yazabilirsin

1***_ebru32 ___________11 ocak _______
2***turlik 202___________12 ocak_______
3***soulfly_eu__________12 ocak_______
4***sedase__________________________
5***Kad_er ____________7 ocak _______
6***zehra2509__________???????_______
7***deece______________??????________
8***mutluluk84__________5 ocak________
9***amtcdm___________12 ocak________
10***sedosumm_________??????________
11***heaven1___________16 ocak________
12***elaezel____________?????________
13***buglem10_________2 ocak________
14***gamzemir_________15 ocak_______
15***smyr_____________10 ocak_______
16***sahgull__________???????________

herkeze 277 dua düsüyor 12 tane acikta kim birer tane daha fazla okumak ister??? söylesin

Son düzenleme:
canım bak ben sana hoş bir süpriz anlatayım hediyeden çok daha güzel oluyor ve hoşlarına gidiyor... soulfly sende yap bunu seninkininde doğumgünüymüş ya.. ben yapmıştım eşime çok beğendi anlatıyorum canlarım...
şimdi birazcık ceviz alıyorsunuz kabuklu.. ortadan ikiye ayırıp içlerini çıkartıyorsunuz. sonra küçük kağıtlara not yazıp içine koyuyosunuz cevizlerin kabuğunu tekrar yapıştırıyosunuz. bunun gibi içinde farklı notlar olan 5-10 tane hazırlayıp diğer cevizlerle karıştırıyosunuz. eğer ceviz seviyosa yerken bir dolu ceviz bir kağıtlı ceviz çıkıyor. ben eşime pasta yapıcam bunları kırarmısın demiştim önüne koydum ilk bikaç tanesi dolu çıktı sonra birinden kağıt çıkınca çok şaşırdı ve heyecanla bütün cevizleri kırdı başka ne var diye merak ediyodu... akşam evde başbaşa mum ışığında güzel bir yemeğin ardından sunulabilir... hediyeye gerek bile kalmıyor

aslında bu tam benımkıne göre ceviz canavarı:):)

selam ebrucum bence atkı ör.yetişmez biliyorum ama olsun onun için bişiler yapman hoşuna gidebilir.bi de almak istediğin şeyleri internetten alabilirsin sende.kaybolma derdin de olmaz:KK1:

:KK60::KK60::KK60: ...dimi ama:KK52:

valla hepinizin fikirleri birbirinden güzel yaaa cok saol cnm

süper bi fikir canim sen cevizlerin icine neler yazdin peki misal olarak???

X