Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

benide ekle canım daha regli olmadım olunca hesaplar soylerım

iyiyim canim bende ne olsun bugn biraz halsizligim var ve cok uyumak istiyorum geceden beri yatiyoeum hala uykumu alamadim...

orasi hollanda siniri canim buranin bi ilcesi degil ama bize yakin sayilir
ebrucum sahgullde geldi tatlim onuda elersek listeye sanirim artik baska kimse kalmadi sahgulle beraber 16 kisiyiz bence kizlarada sorup baslayalim derim ben sahgullde okumak istiyor tatlim

10 ocak canım benim adet tarihim...bide yarın mı baslıyoruz okumaya??

huu huuu slm bacılar ben geldim

ben epey hızlıyım galiba duanın 200 tanesini okudum daha da okucaktım ama bakayım bizim kızlar ne yapmış diye geçtim pc başına 20 dk dır da geçmişi okuyorum...

canim cok güzel fikirler bunlar ama nerden alacagimi bilmiyorum
daha henüz kesvedemedim buralari yeni yeni alisiyorum evlendigimden beri
neyse bakalim bicaresini bulmaya caliscam ne yaptigimi söylerim sonra size eger bisey yapabilirsem

selam ebrucum bence atkı ör.yetişmez biliyorum ama olsun onun için bişiler yapman hoşuna gidebilir.bi de almak istediğin şeyleri internetten alabilirsin sende.kaybolma derdin de olmaz

canım bak ben sana hoş bir süpriz anlatayım hediyeden çok daha güzel oluyor ve hoşlarına gidiyor... soulfly sende yap bunu seninkininde doğumgünüymüş ya.. ben yapmıştım eşime çok beğendi anlatıyorum canlarım...
şimdi birazcık ceviz alıyorsunuz kabuklu.. ortadan ikiye ayırıp içlerini çıkartıyorsunuz. sonra küçük kağıtlara not yazıp içine koyuyosunuz cevizlerin kabuğunu tekrar yapıştırıyosunuz. bunun gibi içinde farklı notlar olan 5-10 tane hazırlayıp diğer cevizlerle karıştırıyosunuz. eğer ceviz seviyosa yerken bir dolu ceviz bir kağıtlı ceviz çıkıyor. ben eşime pasta yapıcam bunları kırarmısın demiştim önüne koydum ilk bikaç tanesi dolu çıktı sonra birinden kağıt çıkınca çok şaşırdı ve heyecanla bütün cevizleri kırdı başka ne var diye merak ediyodu... akşam evde başbaşa mum ışığında güzel bir yemeğin ardından sunulabilir... hediyeye gerek bile kalmıyor

bende kırmızıları gördüm az önce bir sonraki adet tarihim 16 ocak canım yazabilirsin

4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______
2***turlik 202___________12 ocak_______
3***soulfly_eu__________12 ocak_______
4***sedase__________________________
5***Kad_er ____________7 ocak _______
6***zehra2509__________???????_______
7***deece______________??????________
8***mutluluk84__________5 ocak________
9***amtcdm___________12 ocak________
10***sedosumm_________??????________
11***heaven1___________16 ocak________
12***elaezel____________?????________
13***buglem10_________2 ocak________
14***gamzemir_________15 ocak_______
15***smyr_____________10 ocak_______
16***sahgull__________???????________

kizlar listede adi gecenler ,,,lütfen herkez,,, regl gününü yazsin.

herkeze 277 dua düsüyor 12 tane acikta kim birer tane daha fazla okumak ister??? söylesin

Son düzenleme:

aslında bu tam benımkıne göre ceviz canavarı:):)

selam ebrucum bence atkı ör.yetişmez biliyorum ama olsun onun için bişiler yapman hoşuna gidebilir.bi de almak istediğin şeyleri internetten alabilirsin sende.kaybolma derdin de olmaz

...dimi ama

valla hepinizin fikirleri birbirinden güzel yaaa cok saol cnm

süper bi fikir canim sen cevizlerin icine neler yazdin peki misal olarak???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…