Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kader bu ne hamaratlık! ben galiba menemen ve makarna yapacağım:)zaten eve girişim 19.30'u bulur,o saatten sonra...
bu arada 5 dk sonra derse gireceğim.öpüyorum sizi kızlarr!:KK71:

ayy canım ,napacan hem hamişsin heme yorgun argın eve geliyon kalkıp bie sarma yapcak halin yokk,,,olsun makarna,menemen de güzell,,,Allah ağzınızın tadını bozmasınn,,,öpüyoruz bizde seni,hadi iyi dersler bacımmm,,,

benimde karın ağrılarım başladı regli olcamm kesinn umudu kestim artık okadarda belirti yaşadım yahuuu:KK43::KK43:

ayy aralık topiğindeki kişinin sen olduğunu biliyorum kızz,ayy aynı düşünmüşüz bakk,terazi burcunun haksızlığa tahammül edememesinin bir örneğii işte,,,:KK52:dayanamadım napayımm,,,neyse,önemli deil canım bende,yemek yapıyorum,hemde burayı okuyorumm,,,:KK62:

evet canım bende haksızlığa tahammül edemem aynen:KK47:vallahi canım benim pc malesef masa üstü olduğu için bırakıp kalktım:KK9:

evet canım,bugünümüze de bin şükür aç değiliz açıkta değiliz.sadece işte tek p.tesi tatilim var ve diğer günler sabah 8 akşam 18.30 mesai.işe yetişmek için 6'da kalkıyorum her gün.ve tüm gün hem bedenen hem zihnen çok yoruluyorum.sınıfta sürekli ayaktayım.günde en az 10 derse giriyorum.dr yatacaksın diyor.yorulmayacaksın diyor da elimden bir şey gelmiyor.hamilelik beni uykucu yaptı gün içinde uyuyasım geliyor eve gelince kaçıyor uykum.

ay canım kıyamam sana aman dikkat et canım sen kendine yüce mevlam kocanada iyi bir iş versin inşallah canım:KK48:

iyiyim canım 2 gündür eşim evdeydi.bu ay da hamilelik olmayacak sanırım dedim test yapınca izin almış üzüldüm diye:KK16:.sürekli beraberdik.giremedim.senin 22 aralıktı sanırım.nasıl var mı bi değişiklik.

Benim bi belirtim yok. bi akintim vardi hic yasamadigim beyaz, o da kayboldu gitti :KK43: ben de regl olurum heralde. ama yine de 22'sinde sabah kalkar kalkmaz bir test yapiicam yine.

Benim bi belirtim yok. bi akintim vardi hic yasamadigim beyaz, o da kayboldu gitti :KK43: ben de regl olurum heralde. ama yine de 22'sinde sabah kalkar kalkmaz bir test yapiicam yine.

bende yapacam 22sinde tabi 21inde gelmezse:KK1:benimde akıntım var.hala devam ediyo.hatta bazen adet oldum zannediyorum.

nası geçti kuzu senin sınav:21:

iyi geçti sayılır canım ama motoru bilemiyorum hayırlısı artık:KK53:sınavda adet olcam galiba dedim ama gelen giden yok canım akıntımda yok sadece karın alt bölgemde bastırınca ağrı var ya neden acaba?

iyi geçti sayılır canım ama motoru bilemiyorum hayırlısı artık:KK53:sınavda adet olcam galiba dedim ama gelen giden yok canım akıntımda yok sadece karın alt bölgemde bastırınca ağrı var ya neden acaba?

canım hiç bilmiyorum ağrıyı ama bi kere buralarda okumuştum sanırım.hamilelik belirtilerinin içinde vardı alt karın bölgesinin şiş olması diye.
benim de ehliyetim yok ama bu gün eşim baya öğretti bana da:KK66:çok zevkliymiş gerçekten araba sürmek:KK1:

Hanimlarben cikiyorum. herkese iyi aksamlarrrr.yarin gorusuruz.

canım hiç bilmiyorum ağrıyı ama bi kere buralarda okumuştum sanırım.hamilelik belirtilerinin içinde vardı alt karın bölgesinin şiş olması diye.
benim de ehliyetim yok ama bu gün eşim baya öğretti bana da:KK66:çok zevkliymiş gerçekten araba sürmek:KK1:

evet canım zevkli ama tam öğrenirsem tabiki inşallah:KK9:bende çıkıyorum canlarım kocişkom yine geceye geçti artık gündüzleri evde yemeğe bakayım bir kendinize iyi bakın dualarım sizinle sizlerde dua etmeyi unutmayın güzel haberler duymak dileğiyleeeee:KK16:

X