Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

selam kızlar ben geldimm..cuma dolayısıyla yogun bi gündü..naptınız bakim?şu sogan kürünü merak ettim de ben içmem ya suyunu yesem olmas mı :26:

canım adetin 7.günü başlanıyor galiba o küre ama ben hala adet olmadım yaaaaaaa kürü de hiç denemdim denesem mi acep yaaa:44:yok canım suyunu iç derim ben burnu tut hoop mideye

kızlar 4444 tefriciye yi 22 kişi 202 şer tane okuyabilirse bi kişi için 2-3 günde okunur biter ve sıradakine de çok çabuk sıra gelir.ben şöyle düşündüm;
tesbihin imamesini de sayarak okursak 100 tane olur.2 tesbih ve üstüne de 2 tefriciye okunursa hem sayması da takip etmesi de kolay olur ne dersiniz?

mrb kızlar ben gecen ayın 16 ınde regl oldum gercı adetlerım pek suzenlı degıl ..bu ayın 14 test yaptım.5 dk sonra baktım bısey yoktu cope attım..son ra 1 2 saat sonra coptem aldım meraktan baktım ıkıncı cızgı baya baya cıkmıstı pek onemsemedım..bır kere daha aynısı olmustu ..bugun tekrar baska test aldımyaptım 1 saat falan once hıc sadece tek cızgı cıktı ..ıkıncı cızgı cıkmadı..goguslerım şiş.kasıklarımda agrılarda var..herzamnkı zamnlardan degsık olan ..kahverengı akıntım olursu adet olacagım zAmn sımdı beyaz akıntım..var kafam cok karıstı ..yardımcı olacak.olan varmı bana..

canım ben adet günüm gelmeden test yaptım.sen daha beklemene gerek yok.hersey allahtan.iyi sabretmişşin yapmamıssın.yarın yap bence.belirtiler warmı hissediyormusun bebişini

canlarım dua işini ne yaptınız yahu yarında pek giremem ben sınavım var her şekilde uyarı size elimden geldiği kadar ya ben adet olmadım stresten mi acaba belirtimde yok ya şaka gibiiiiii

canım kan testi yaptırsana ya kesin sonuç ayrıca adetin düzenli mi oluyor geçt mi yani?

canım hersey olabiliyor.ben bu ay adetime 10 gun kala yani 20 kasıma kan testi yaptırdım negatif çıktı.dün idrar testi yaptım pzotif yeri silik çıktı.bugunde yaptım kırmızı çıktı.daha adetime 3 gün var hemde.bence senin günün geçmiş.sen bi kan testi yaptır

slm aynı olmasada seninle benzer durumdayız
test yapmadım ama 7 gün geciktim ve test yapmaya çekiniyorum
adet oncasi akıntım yok ve adet olacak gibide değilim ama arada gir karın ağrım var bende bilmiyorum

canım hersey olabiliyor.ben bu ay adetime 10 gun kala yani 20 kasıma kan testi yaptırdım negatif çıktı.dün idrar testi yaptım pzotif yeri silik çıktı.bugunde yaptım kırmızı çıktı.daha adetime 3 gün var hemde.bence senin günün geçmiş.sen bi kan testi yaptır

ay canım aynen ya sorma gitsin benimde 2 gün geçti ama negatif bende 30 günü geçmesini bekleyeceğim stresten adetim düzensizleşti ya bende hep acaba demeye başladım ama sonuç yine aynı hakkımızda hayırlısı olsun inşallah rabbim gönlümüze göre versin hepimizin(amin)

duzensız canım malesef..yaptrcamda korkuyorum olumsuzdur dıye

ya korkacak ne var canım her ikisinde kendini hazırla demesi kolay deme aslında zor ama başka çaremiz yok acaba diyeceğine kan testi yaptır derim ben inşallah hamilesindir...

neyse kızlar ben kaçar test çözeyim biraz daha ama dayanamayıp geliyorum işte aklımdasınız hepiniz hayırlı akşamlaryine arada uğrarım yine inşallah

]

canım ben adet günüm gelmeden test yaptım.sen daha beklemene gerek yok.hersey allahtan.iyi sabretmişşin yapmamıssın.yarın yap bence.belirtiler warmı hissediyormusun bebişini

belirtileri bir anlasam deliriceğim valla
adet sancısı yok karın ağrım var,adet olmam fe-gereken günümde gögüslerim kaya gibi sertti ama şu an o sertlk yok ama naormale göre sertler,baş dönme migde bulantısı yok iştahım normal va bilmiyorum ya sitresten bir geçikme söz konusu ise bilemiyorum

Son düzenleme:

ama cnm sen yrn kan testi yptr bence.

selam fıstıklar nasılsınız.ben ölüyorum bel ağrısından.bide göğüslerim o kadar şişti ki yüksek bir yerden inerken bile ağrıyogeçenlerde burada yazılmıştı sanırım.adetten önce akıntı olmuyo kuru hissediliyo diye.doğru mu.yoksa yanlışmı hatırlıyorum:44:

Tebrikler insallah saglikli bir gebelik olur.

Ben Sedase'yicok merak ettim. acaba nasil gecti doktor kontrolü vardi bugüüün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…