Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hayırlısı olsun.ben de güya bayram nedeniyle yumurtlamayı kaçırmıştım ama şimdi hamileyim.iki kez umudumu kaybettim ikisinde de bebek olsun diye uğraşmadım.o ikisi de tuttu.öbür türlü uygun pozisyon olsun,ayağımı dikip yatayım,hemen temizlenmeyeyim derken stresle öldürüyordum herhalde spermleri.inşallah umutsuzluğun umuda dönüşür.

inşallah canım hayırlısı bakalım... 3 günüm kaldı şimdi değil ama gelmezse test yaparım hemen:90: gecikme olmaz çünkü pek

amin canım ya,inşallah hayırlısı neyse o olur. çok gergin hissediyorum kendimi,ultrason bu kez yüzümü güldürür inşallah. bir de cumartesiden beri ne zaman işe gitsem peçetede kalacak şekilde kahverengi lekelenmelerim oluyor.pazartesi evde yattım olmadı.o da korkutuyor beni.of bizim sıpaların gelmesi de nazlı doğması da!
sen test yaptın mı?

canım sakın stres yapma kendine...çünkü yarın çoook güzel haberler alacaksın Allahın izniyle...sen hepimizin nazar boncugu olnun kaç kişi dua ediyo senin için...hersey çok güzel olur umarım...

canım sakın stres yapma kendine...çünkü yarın çoook güzel haberler alacaksın Allahın izniyle...sen hepimizin nazar boncugu olnun kaç kişi dua ediyo senin için...hersey çok güzel olur umarım...
rabbim benim için du eden güzel gönüllerinize göre versin. allah razı olsun.inanın şu birkaç haftadır buradakiler en yakınımdakilerden daha yakın bana.

canım seda bi site adresi vermişti.baya güzel yumurtlama tarihi falan hesaplıyorsun.yazdım hepsini.şimdi adet olmayı bekliyorum:KK1:

hmm yabancı bi siteydi değilmi bende bakmıştım ona... ben bilgisayarıma ovulasyon programı indirdim ordan bakıyorum:KK1::KK1::KK1:

google ile çevirebilirsin. çevirmesen de son regl tarihin, kaç günde bir olduğun ve kaç aylık kalkınma planı:KK37: istediğini belirtiyorsun. 4.sıradaki kutucuğu işaretlersen kız ve erkek bebek olasılığı da çıkıyor.

google ile çevirebilirsin. çevirmesen de son regl tarihin, kaç günde bir olduğun ve kaç aylık kalkınma planı:KK37: istediğini belirtiyorsun. 4.sıradaki kutucuğu işaretlersen kız ve erkek bebek olasılığı da çıkıyor.

sanırım bana dedin canım... ben ingilizceciyim ya zaten :KK66::KK66: unuttunmu:KK34:

ben belki haddim olmayarak bişi söylemek istiyorum.haddim olmayarak diyoru daha eski üyeler var çünkü.söyleyeceğim şu.belirtilerden yada hissedilen değişikliklerden konuşmama kararı alan arkadaşlara söylüyorum.siz daha uzun bi süredir bebek için çalışıyorsunuz.ben henüz yeniyim.çevremdeki insanların çoğu hamile ve ya yeni doğum yaptı.ne onlara ne eşime sürekli şunu hissediyorum bunu hissediyorum diyemiyorum.onlar dinlemek zorunda olmadığı için eşim de boşa ümitlenmesin diye.burada bulunma sebebim ise benim gibi hisseden insanlarla sohbet edip istediğim gibi paylaşım yapabilmek.eğer sizi bu paylaşımlarımız rahatsız edecekse burda konuşmayabilirim.bunu yazma sebebim ise bu gün verilen bazı tepkileri hoş olmaması.

X