Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

valla ben evimde keyif yapiyorum isten ayrildigimdan beri tadini cikariyorum
bacaklarimida uzattim bi güzel yanimdada deecenin yani sibelin yapipta fazlalik olan kahveleri iciyorum dermisim

bacaklarimida uzattim bi güzel yanimdada deecenin yani sibelin yapipta fazlalik olan kahveleri iciyorum dermisim

Valla bende ayrıldığımdan beri keyif yapıyorum ama çalışmayı da özledim
bu sene kpss olsaydı çok güzel olcaktı
neyse umudum 2011de her yönden

sen nasılsın seda

iyiyim canım. bugün pek yoğun değilim ya sabahtan.öğretmenler odası bomboş,sizinle keyifli geçiyor vakit.
bende de lekelenme var hala,kahverengi,takmamaya çalışıyorum.dananın kuyruğu yarın kopacak.yarın dr randevumuz var.heyecan...korku...yine kalbi atmıyorsa...hayal kırıklığımın büyük olmaması için en kötüsüne hazırlamaya çalışıyorum kendimi.paronayak oldum.dk başı kontrol ediyorum tuvalete gidip.

bende cok özledim zaten evde otur otur sistim yaa resmen popo büyütüyorum
yeniden baslayana kadar keyfini cikarcam ama o kesín yani

Yarin insallah problemsiz gecer. Herkes sana duaci. kalp atislarini duyarsin insallah. hangi dr'ye gidiyorun diye sorsam cok ozel olur mu?

Anlıyorum canım ama iyisini düşün ve çok dua edelim ben hep kötüsünü düşündüm bak noldu zaman pozitif enerji zamanıdır
Atacak kalbi Allahın izniyle pıt pıt pıttttttttt..Sonra sevinçten uçarak gelip bize kızlarr bebeğimin kalp atışlarını duydum yazacaksın inşallah.
Sen kalbini ferah tut

valla kızlar eşim işsiz, öyle olmasa çıkacağım ben de.oturup hem dinleneceğim hem kpss çalışacağım.bu şartlarda olmuyor. benim nazlı sıpa ayağa kalıp kendimi yorduğum her an lekeleme yapacaksa halim ne olur bilmiyorum.haftasonu da oldu aynı şey. p.tesi evdeydim olmadı.
esra sen de mi dershaneciydin.siz muhtemelen benden küçüksünüzdür.ben 32 oldum.11 yıllık dershaneciyim.tak etti canıma!

kızlar ben test almaya kaçar...inşallah sonucum negatif olmaz yoksa bu soğukta dışarı çıktığıma yanarım

aynen yaa bizdemi acabaa sirf bayilmayi beklesek ne hem belki bi ise yarar belirtiler aklimizdan cikmis olur bayilmayi beklemekten

Sonra da patır patır bayılırızz kesin biz bu psikolojiyle
Bana göre belirti artık karnımda hareketlerini hissetmek kalp atışlarını duymak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…