Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

cnm hadi hayirlisi olsun, Allah gönlüne göre versin insallah

inşallah hamilesindir canım güzel haberlerini bekliyorum
ben 12 aralık gecesi adet oldum,kahverengi akıntı gibi ertesi günü yoğun bir yapışkanlıkla diyeyim kahverengi devam etti ve 13 aralık gecesi bitti...14 aralıkta damla gibi lekelenme gibi geldi günlük ped kullandım sadece...
toplasam 1,5 gün geldi lekelerle :26: şimdi bu ne arkadaşlar ? üstüne görme olabilirmi?araştırırken okudum böyle bişeyi test yapmalımıyım? yaparsam ne zaman yapmalıyım? birde bir arkadaş benim için hamilemi o? demiş arkadaşa yok dedim değilim....o kızda bilir böyle hamileleri falan nasıl oluyosa en son sen hamilesin dediği kız emin bir şekilde değilim desede 2 gün sonra hamile olduğunu öğrenmişti aklımda hamilelik yoktu yani psikolojik olamaz belirtilerde var ilk defa kasıklarım adet öncesi çok ağrıdı ve batma oldu diğer belirtiler işte bildiğimiz ?
ne dersiniz banada bi akıl lütfen kızlar

canim adetin 3 günden az geldigi icin bence sen hemen bi doktora görün
herseyi anlat bakalim o ne diyecek...
ona göre bakarsin...

canim adetin 3 günden az geldigi icin bence sen hemen bi doktora görün
herseyi anlat bakalim o ne diyecek...
ona göre bakarsin...

normalde 3-5 gün sürüyor adetim...ilk defa böyle oluyor bu adetede benzemiyor şaşırdım hamile olabilirmiyim dedim:26:adetim düzenlidir ,bu ay stres falan gibi bi durum yaşamadım,şehir değiştirmedim ,ilaç kullanmadım böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba?

bende gecen ay hic strese girmedim ama adetim 2 gün gecikmisti

bence sen hamile olabilirsin ama yinede bi doktora görün derim cünkü adetin 3 günden az gelirse hastalik diyorlar yani bunuda göz önünde bulundur...

üstüne görme diye adlandirdigimiz sey aslinda yerlesme kanamasi ve bu kanama bikac gün gelebilirmis diye hatirliyorum miktari asiri olmadikca cok fazla sorun olmazmis

yani hamilelikte olabilir bana göre seninkisi insallahta öyledir canim yaa
hayirlisi olsun

Hoş geldin canım.. nerelerdeydin ben sana hep bakındım konunun sahibi sendin ama kayboldun..

Benimde 5 günüm kaldı ama al bendende o kadar bendede hiçbişey yok... Neyse napalım hayırlısı böyleymiş demekki takma kafana...Yeni yıl bizim için çok güsel olcaak.

Soulfly insallah pozitif sonuçla gelirsin de hepimizin yuzunu guldurursun sabah sabah. moral olur hepimizin de gunu guzel gecer boyleceeee. Hadi insallah, dualarimiz seninle.

deecen gunaydıııın, senin sonucun da bugun cikacakti ama boldu? aradın mı hastaneyi?

GÜNAYDIN DATLILAAAR
valla canım ya ayyynı yani bu kadar olur...dikkatsizler.. kendileri yapmıyo ya acımıyolar bize..böyle diyince ben (acımıyosun hiç bana) :aaa aşkolsun bebeğim kalbimi kırıyosun ama der hep alır hemen gönlümü eşşek sıpası

neden olmasınnn
günaydın tatlım sen hamilesin bak gör bikaç saat sonra kızlar bebişim varmışş dye gelceksin uçarak

canım hoşgeldin.bence bi doktora git hamile olma ihtimalin yüksek gibi geldi bana.değilsen de bi git görün ne kaybedersin dimi ama :44:

tatlım ben dün akşam aldım sonucumu negatif tabiki de

Hımmmm olsun , demek ki snin kısmetin 2011'deymis. Ama ihmal etme kendini de en azindan reglinin duzene girmesi konusunda bir doktorunla gorusmeye bak. Akıl vermek istemedim ama senin iyiligin icin...

Hımmmm olsun , demek ki snin kısmetin 2011'deymis. Ama ihmal etme kendini de en azindan reglinin duzene girmesi konusunda bir doktorunla gorusmeye bak. Akıl vermek istemedim ama senin iyiligin icin...

saol canım öyleymiş tabii..babası diye dye akrep burcu yapıcak çocugu böyle bi sonuç bekliyodum zaten sizler de biliyorsunuz. bi iki gün daha bekliyim gelir diye tahmin ediyorum reglimi..negatif çıktı nasılsa kafaya takıcak bi bebişim yok olmazsa gidicem dr'a merak etme canım

Kızlar kan verdim.Eve gelirken de dayanamadım test aldım.Tek çizgi çıktı test zaten kanamam fazlalaştı ama nasıl anlatsam afedersiniz pedde koyu renk olur ya kan benimki çok açık renkte kahverengi ya da açık kırmızı.Hani adet kanı pis gibi olur ya çok koyu olur en azından benim ki öyle bu tam tersi tertemiz.Çok iğrencim biliyorum .Gece de sadece kahrengiydi.
Neyse takmıcam kafama keşke kan testi de yaptırmasaydım diye düşündüm.Artık hastanedekiler tanıdı beni gittiğimde kanda gebelik dimi diyorlar utanıyorum vallahi

Tamamdir. Artik kafamiza da takmiyoruz zaten de mi bebek oldu olmadi. ovulasyon oldu olmadi, saldik cayira mevlam kayira senesi bu sene

Neyse en azindan kesin sonucu orenmis olursun.

takma kafanı tatlım benim hala umudum var senden yana..olmassa da senden kıymetli değil bi dahaki ay olur nolcak...daha çıpçıtır kıssın
Tamamdir. Artik kafamiza da takmiyoruz zaten de mi bebek oldu olmadi. ovulasyon oldu olmadi, saldik cayira mevlam kayira senesi bu sene
aynen..felsefem: ceng ütme sevüş

hayirlisi olsun cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…