Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Günaydınnn
kimsecikler yok ama neyseee :KK1:

Bütün gece uyanıp durdum hep kontrol ettim akşam ne kadarsa o kadar da duruyodu leke ve bildiğiniz kahverengiydi.Sabah tuvalete gittiğimde biraz yoğun ve koyu renkli geldi.Ama bu benim normal adetim değil buna eminim.2.günüm çok yoğun geçer.Şimdi açık kırmızı ama tertemiz bi kaç lekem var ama pet bile takmıyorum kızlar.Birazdan kan testine gidicem.İnşallah hayırlı haberlerle gelirim.

Dua edin benim için kızlar....

cnm hadi hayirlisi olsun, Allah gönlüne göre versin insallah:KK1:

Günaydınnn

Bütün gece uyanıp durdum hep kontrol ettim akşam ne kadarsa o kadar da duruyodu leke ve bildiğiniz kahverengiydi.Sabah tuvalete gittiğimde biraz yoğun ve koyu renkli geldi.Ama bu benim normal adetim değil buna eminim.2.günüm çok yoğun geçer.Şimdi açık kırmızı ama tertemiz bi kaç lekem var ama pet bile takmıyorum kızlar.Birazdan kan testine gidicem.İnşallah hayırlı haberlerle gelirim.

inşallah hamilesindir canım güzel haberlerini bekliyorum:KK71:
ben 12 aralık gecesi adet oldum,kahverengi akıntı gibi ertesi günü yoğun bir yapışkanlıkla diyeyim kahverengi devam etti ve 13 aralık gecesi bitti...14 aralıkta damla gibi lekelenme gibi geldi günlük ped kullandım sadece...
toplasam 1,5 gün geldi lekelerle :26: şimdi bu ne arkadaşlar ? üstüne görme olabilirmi?araştırırken okudum böyle bişeyi test yapmalımıyım? yaparsam ne zaman yapmalıyım? birde bir arkadaş benim için hamilemi o? demiş :KK49: arkadaşa yok dedim değilim....o kızda bilir böyle hamileleri falan nasıl oluyosa en son sen hamilesin dediği kız emin bir şekilde değilim desede 2 gün sonra hamile olduğunu öğrenmişti :21:aklımda hamilelik yoktu yani psikolojik olamaz belirtilerde var ilk defa kasıklarım adet öncesi çok ağrıdı ve batma oldu diğer belirtiler işte bildiğimiz ?
ne dersiniz banada bi akıl lütfen kızlar :KK71:

ben 12 aralık gecesi adet oldum,kahverengi akıntı gibi ertesi günü yoğun bir yapışkanlıkla diyeyim kahverengi devam etti ve 13 aralık gecesi bitti...14 aralıkta damla gibi lekelenme gibi geldi günlük ped kullandım sadece...
toplasam 1,5 gün geldi lekelerle :26: şimdi bu ne arkadaşlar ? üstüne görme olabilirmi?araştırırken okudum böyle bişeyi test yapmalımıyım? yaparsam ne zaman yapmalıyım? birde bir arkadaş benim için hamilemi o? demiş :KK49: arkadaşa yok dedim değilim....o kızda bilir böyle hamileleri falan nasıl oluyosa en son sen hamilesin dediği kız emin bir şekilde değilim desede 2 gün sonra hamile olduğunu öğrenmişti :21:aklımda hamilelik yoktu yani psikolojik olamaz belirtilerde var ilk defa kasıklarım adet öncesi çok ağrıdı ve batma oldu diğer belirtiler işte bildiğimiz ?

canim adetin 3 günden az geldigi icin bence sen hemen bi doktora görün
herseyi anlat bakalim o ne diyecek...
ona göre bakarsin...

canim adetin 3 günden az geldigi icin bence sen hemen bi doktora görün
herseyi anlat bakalim o ne diyecek...
ona göre bakarsin...

normalde 3-5 gün sürüyor adetim...ilk defa böyle oluyor bu adetede benzemiyor şaşırdım hamile olabilirmiyim dedim:26:adetim düzenlidir ,bu ay stres falan gibi bi durum yaşamadım,şehir değiştirmedim ,ilaç kullanmadım :KK50:böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba?

normalde 3-5 gün sürüyor adetim...ilk defa böyle oluyor bu adetede benzemiyor şaşırdım hamile olabilirmiyim dedim:26:adetim düzenlidir ,bu ay stres falan gibi bi durum yaşamadım,şehir değiştirmedim ,ilaç kullanmadım :KK50:böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba?

bende gecen ay hic strese girmedim ama adetim 2 gün gecikmisti:KK50:

bence sen hamile olabilirsin ama yinede bi doktora görün derim cünkü adetin 3 günden az gelirse hastalik diyorlar yani bunuda göz önünde bulundur...

üstüne görme diye adlandirdigimiz sey aslinda yerlesme kanamasi ve bu kanama bikac gün gelebilirmis diye hatirliyorum miktari asiri olmadikca cok fazla sorun olmazmis

yani hamilelikte olabilir bana göre seninkisi insallahta öyledir canim yaa
hayirlisi olsun

iyi geceler kızlar,yine ben geldim ama geçmişi okurken bi baktım herkes çıkmış,
kimsecikler kalmamış.
celine canım geçmiş olsun,çok bekledim senin güzel haberini ama demek ki bu ay bizim değilmiş.
Sakın düşünme,ben 5 aralıkta ilk kırmızıları gördüğümde önce çok üzüldüm,
sonra hemen topladım kendimi.
Daha zamanı var demek ki dedim.
ocak ayı ne güne duruyor canım ya,belki de ocak bizim ayımızdır.
dediğin gibi düşünmemeye çalış,çıkar bir süre kafandan.
hayırlısıyla olucak inşallah.
esesxxx,aynı şeyler senin içinde geçerli canım.
bir gün mutlaka vericez o güzel haberi.
İnşallah o gün ocak ayında ki günümüzdür.
Deece senin durumun için beklemede kalıyorum,
son ana kadar umut var biliyorsun.
Güzel haberlerini alıcaz inşallah.
Umutsuzluk yok kızlar.listeyi birzdan güncelliycem.
Gündüzleri pek giremiyorum,hep aklım burda ama eşimin çalışma saatlerinden dolayı zor oluyor girmem.
Ancak bu saate kalıyorum işte.
Ama çok güzel bir ortam oluşmuş topikte.
Her gece yüzümde tebessümle okuyorum geçmişi.
Çok keyifli sohbetleriniz.
Beln ve benim gibi aralıkta kırmızıları gören arkadaşlarım belki güzel haberi veremedik ama,
Çok güzel bir ortam yarattık burda kendimize.
Ocak ayı topiğinden devam edicez inşallah.
Bende gidip ön sıralardan yerimi ayırtayım turlik'ten:KK34:

Hoş geldin canım.. nerelerdeydin ben sana hep bakındım konunun sahibi sendin ama kayboldun..

kızlar 4 gunum kaldı hıc belırtım yokkkkk adet olcagım zamalardakı gıbı goguslerım yanlardan acımaya basladı bugun:KK43: kasıklarımda agrı yok bacaklarım herzamankı gıbı agrıyor onun dısında yok yok yok

Benimde 5 günüm kaldı ama al bendende o kadar bendede hiçbişey yok... Neyse napalım hayırlısı böyleymiş demekki takma kafana...Yeni yıl bizim için çok güsel olcaak.:KK9::KK9::KK9:

Günaydınnn

Soulfly insallah pozitif sonuçla gelirsin de hepimizin yuzunu guldurursun sabah sabah. moral olur hepimizin de gunu guzel gecer boyleceeee. Hadi insallah, dualarimiz seninle.

deecen gunaydıııın, senin sonucun da bugun cikacakti ama boldu? aradın mı hastaneyi?

GÜNAYDIN DATLILAAAR :KK16::KK16::KK16:
deece seninle kaderlerimiz ne kadar da birbirine benziyo:KK1:aynen iç çamaşırları,havluları falan hep ütülerim eşim de gelir gereksiz diye fişi çeker...çekirdek konusunda da aynıyız...bi çekirdek çitler göğsü bağrı mahalle düğünlerinde çekirdek çitliyerek düğünü izleyen teyzeler gibi döküntü içinde kalır bide gözümün içine baka yere ittiriverir bütün pisliği:KK52:bi de ne zaman çekirdek mısır vs.yendiyse her temizlikte koltukların altından 1 avuç kalıntı topluyorum.artık oraya kadar uçurmayı nasıl beceriyosa:KK53:
valla canım ya ayyynı yani bu kadar olur...dikkatsizler.. kendileri yapmıyo ya acımıyolar bize..böyle diyince ben (acımıyosun hiç bana) :aaa aşkolsun bebeğim kalbimi kırıyosun ama der hep:KK37: alır hemen gönlümü eşşek sıpası:KK37:

Sonrada birer birer HAMİLEYİMMMMMMM Haberleri alsak ocakta rekor kırsak hamile patlaması yaşasak bütün kadın sitelerindeki hamilelikle ilgili topicler arası birincilik alsak bize ödül verseler :KK66::KK66::KK66::KK52::KK52:Sonra biz KK 2011 Ocak hamişleri biraraya gelseek çokmu uçtum kız ama Allahın işi bellimi olur???
neden olmasınnn:KK9::KK9::KK9:
Günaydınnn

günaydın tatlım sen hamilesin bak gör bikaç saat sonra kızlar bebişim varmışş dye gelceksin uçarak :KK52:

canım hoşgeldin.bence bi doktora git hamile olma ihtimalin yüksek gibi geldi bana.değilsen de bi git görün ne kaybedersin dimi ama :44:

tatlım ben dün akşam aldım sonucumu :KK34: negatif tabiki de :KK37:

Hımmmm olsun , demek ki snin kısmetin 2011'deymis. Ama ihmal etme kendini de en azindan reglinin duzene girmesi konusunda bir doktorunla gorusmeye bak. Akıl vermek istemedim ama senin iyiligin icin...

Hımmmm olsun , demek ki snin kısmetin 2011'deymis. Ama ihmal etme kendini de en azindan reglinin duzene girmesi konusunda bir doktorunla gorusmeye bak. Akıl vermek istemedim ama senin iyiligin icin...

saol canım öyleymiş tabii..babası diye dye akrep burcu yapıcak çocugu :KK37: böyle bi sonuç bekliyodum zaten sizler de biliyorsunuz. bi iki gün daha bekliyim gelir diye tahmin ediyorum reglimi..negatif çıktı nasılsa kafaya takıcak bi bebişim yok :KK37: olmazsa gidicem dr'a merak etme canım :KK16:

Kızlar kan verdim.Eve gelirken de dayanamadım test aldım.Tek çizgi çıktı test zaten kanamam fazlalaştı ama nasıl anlatsam afedersiniz pedde koyu renk olur ya kan benimki çok açık renkte kahverengi ya da açık kırmızı.Hani adet kanı pis gibi olur ya çok koyu olur en azından benim ki öyle bu tam tersi tertemiz.Çok iğrencim biliyorum :KK53:.Gece de sadece kahrengiydi.
Neyse takmıcam kafama keşke kan testi de yaptırmasaydım diye düşündüm.Artık hastanedekiler tanıdı beni gittiğimde kanda gebelik dimi diyorlar utanıyorum vallahi

saol canım öyleymiş tabii..babası diye dye akrep burcu yapıcak çocugu :KK37: böyle bi sonuç bekliyodum zaten sizler de biliyorsunuz. bi iki gün daha bekliyim gelir diye tahmin ediyorum reglimi..negatif çıktı nasılsa kafaya takıcak bi bebişim yok :KK37: olmazsa gidicem dr'a merak etme canım :KK16:

Tamamdir. Artik kafamiza da takmiyoruz zaten de mi bebek oldu olmadi. ovulasyon oldu olmadi, saldik cayira mevlam kayira senesi bu sene

Kızlar kan verdim.Eve gelirken de dayanamadım test aldım.Tek çizgi çıktı test zaten kanamam fazlalaştı ama nasıl anlatsam afedersiniz pedde koyu renk olur ya kan benimki çok açık renkte kahverengi ya da açık kırmızı.Hani adet kanı pis gibi olur ya çok koyu olur en azından benim ki öyle bu tam tersi tertemiz.Çok iğrencim biliyorum :KK53:.Gece de sadece kahrengiydi.
Neyse takmıcam kafama keşke kan testi de yaptırmasaydım diye düşündüm.Artık hastanedekiler tanıdı beni gittiğimde kanda gebelik dimi diyorlar utanıyorum vallahi

Neyse en azindan kesin sonucu orenmis olursun.

takma kafanı tatlım benim hala umudum var senden yana..olmassa da senden kıymetli değil bi dahaki ay olur nolcak...daha çıpçıtır kıssın :KK16:
Tamamdir. Artik kafamiza da takmiyoruz zaten de mi bebek oldu olmadi. ovulasyon oldu olmadi, saldik cayira mevlam kayira senesi bu sene
aynen..felsefem: ceng ütme sevüş :KK9::KK9:

hayirlisi olsun cnm

X