Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

çok şükür benim ütüleri eşim yapıyorr:KK1::KK1:

eşin mi yapıyooooo:KK52::KK52:Allahım ne şanslısınnnnnnnn...benimki yapmaz yapmama da laf eder..gerek yokmuş..iç çamaşırı da ütülenirmiymiş..ya destek olmuyosun bari köstek olma diorum ben de:KK19::KK19:

evt ya bitmiyo iş...bak şimdi de çekirdek çitledi..döküntüsünü yere süprdü çaktırmadan..temizlik yaptıgım gun bari emege hurmet et de batırma dedim:KK53: ii demişmiyim kızlar:KK53::KK53:

eşin mi yapıyooooo:KK52::KK52:Allahım ne şanslısınnnnnnnn...benimki yapmaz yapmama da laf eder..gerek yokmuş..iç çamaşırı da ütülenirmiymiş..ya destek olmuyosun bari köstek olma diorum ben de:KK19::KK19:

evt ya bitmiyo iş...bak şimdi de çekirdek çitledi..döküntüsünü yere süprdü çaktırmadan..temizlik yaptıgım gun bari emege hurmet et de batırma dedim:KK53: ii demişmiyim kızlar:KK53::KK53:

hehe iyi demissin canimda onlarin bizi anladigimi var
bende ne zaman evi bi güzel bastan asaga temizlesem o gün kesin batirir yine ortaligi :KK31::KK31::KK31:
temizlige saygi yok:KK52:

valla hiç sevmem ütüyü güzel yaparım ama sevmıyorum oda sagolsun ütüleri yapıyo güzelde yapıyo maşallah:KK1: tabi birazda gazla :KK1::KK1: yok valla benım kocam oyle degıldır alışverısten gelırız ben otururum hemen o yerleştırmeye başlar ya bi dur dinle yok:KK1:

valla hiç sevmem ütüyü güzel yaparım ama sevmıyorum oda sagolsun ütüleri yapıyo güzelde yapıyo maşallah:KK1: tabi birazda gazla :KK1::KK1: yok valla benım kocam oyle degıldır alışverısten gelırız ben otururum hemen o yerleştırmeye başlar ya bi dur dinle yok:KK1:

eşinin yemeklerine ne katıyosun kız sen? söyle de ben de bnmkine katayım :KK52:

benim annemin doktoru da bu çocuk düşer demiş ama ahanda düşmedim :KK37:

valla bende yapmadı oyle bi etkii.ha yapsa da sıpam için ne yapayım :KK37:

Al işte bak gördünmü kanlı canlı burdayız işte olmuşuz yaşıyoruz can taşımak için sırada bekliyoruz bide..

süper hem de..bnmki ilk 3 ay azıck yardım ederdi..salata yaptı bikaç kez de süpürge.iş değştrdi sonra..daha geç ççıkınca artık bi bıraktı pir bıraktı ama bebiş olsun sorarım ben ona..dönüşüm gestapo olacak:KK4::KK4::KK4:

süper hem de..bnmki ilk 3 ay azıck yardım ederdi..salata yaptı bikaç kez de süpürge.iş değştrdi sonra..daha geç ççıkınca artık bi bıraktı pir bıraktı ama bebiş olsun sorarım ben ona..dönüşüm gestapo olacak:KK4::KK4::KK4:

evet bencede yapsınlar ya nolcak sanki, al intikamını bebek olunca:KK1::KK1:

galiba bebekler aynen öyle diyolar canim:KK52:
eskiden sanki herkez daha kolay ve cabuk hamile kaliyorlarmis
ee is güc derken akillarina bile gelmiyodu belkide...
bizlerde öyle yapmamiz gerekiyo
bide bol dua....
ve oyalanacak biseyler buldukmuda tamamdir:KK52::KK51:

Eveet işte budur!!! ocakta akıntılarımızın renginden kıvamından kirpiklerimizdeki karışıklıklarımızdan bi sağa bi sola giren kramplardan bahsetmek yerine havadan sudan muhabbet etsek ne güsel olur..acaba becerebilirmiyiz dersiniz kızlar...

Eveet işte budur!!! ocakta akıntılarımızın renginden kıvamından kirpiklerimizdeki karışıklıklarımızdan bi sağa bi sola giren kramplardan bahsetmek yerine havadan sudan muhabbet etsek ne güsel olur..acaba becerebilirmiyiz dersiniz kızlar...

yani mantıklı zaten tek kalınca ınsanın aklında hep bebek, bari burda bıraz uzaklasalım
evden eşlerden vs.. havadan sudan guzel olur:KK52::KK52:

beceririzzzzzzz yanlız ben yrn becersem:KK37: braz kitap okuyum yatıcam kızlar..sizlere iyi sohbetler ve iyi geceler
öpüyorm hepiniziiiiiiii:KK16::KK16::KK16:

deece seninle kaderlerimiz ne kadar da birbirine benziyo:KK1:aynen iç çamaşırları,havluları falan hep ütülerim eşim de gelir gereksiz diye fişi çeker...çekirdek konusunda da aynıyız...bi çekirdek çitler göğsü bağrı mahalle düğünlerinde çekirdek çitliyerek düğünü izleyen teyzeler gibi döküntü içinde kalır bide gözümün içine baka yere ittiriverir bütün pisliği:KK52:bi de ne zaman çekirdek mısır vs.yendiyse her temizlikte koltukların altından 1 avuç kalıntı topluyorum.artık oraya kadar uçurmayı nasıl beceriyosa:KK53:

yani mantıklı zaten tek kalınca ınsanın aklında hep bebek, bari burda bıraz uzaklasalım
evden eşlerden vs.. havadan sudan guzel olur:KK52::KK52:

Sonrada birer birer HAMİLEYİMMMMMMM Haberleri alsak ocakta rekor kırsak hamile patlaması yaşasak bütün kadın sitelerindeki hamilelikle ilgili topicler arası birincilik alsak bize ödül verseler :KK66::KK66::KK66::KK52::KK52:Sonra biz KK 2011 Ocak hamişleri biraraya gelseek çokmu uçtum kız ama Allahın işi bellimi olur???

bence hepimiz bir olduktan sonra niye beceremiyelim ki:KK1:

valla dedigim gibi bundan sonra ben öyle yapcam kizlar hatta hergün burda yazarim bile..
bugün kendim icin ne yaptigimi...:KK1:
hepimiz yaparsak tabi daha iyi olur dimi kizlaaarrrrrr

X