Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

soulfly canım aklına kötü bşey getirme artık..tamam bi kimyasal yaşadın bitti gitti..bi daha yaşarım diye üzme kendiniii...:KK71::KK71::KK71:

hiiiçç ..biraz beni örnek alın :KK37::KK37::KK37:

bencede :KK52::KK52: ben seni örnek aldım canım bu ay hala test yapmadım 4 günüm kaldı (gerçi belirtilerim olsa dayanamazdım ama:KK1::KK1:) tabi senide ancak bi yere kadar örnek alabilirim 1 gün geçerse gider test yaptırırım:KK52::KK52:

hiiiçç ..biraz beni örnek alın :KK37::KK37::KK37:[/QUOTEbu

22 sinde kırmızı kart yemezsem bende seni örnek alcam fıstık söz veriyorum..Keza benim kırmızılar test yapma zevkinden bile mahrum ediyo beni..Daha o mertebeye bile ulaşamadım.çıldırcam artık kendi kendimi hamile moduna sokupta kaplumbağa gibi hareket etmekten, başım çatlasa bile inatla ilaç içmemekten,spor yapamamaktan ve daha bi sürü bişeylerden bıktım..Ben kendi kendime bu ızdırabı çektiriyorum sonra bi bakıyorum heryer kıpkırmızı ööleeee salak gibi kalakalıyorum tuvalette..İyice manyaklaştım..Ne tuhaf bir kısır döngüdür Ya rabbim nolur nasip et artık bizede bebeklerimizi...

İnşallah canım inşallah öyledir

Soulflyhem ikinci cizgiiyi gormussun acik da olsa, hem de hafif lekelenmen varmis. Umutlandirmak gibi olcak belki ama gercekten sen hamilesin galiba. Insallah oyledir ve saglikli bir geblik olur.

iyi akşamlar kızlar.görüşürüz daa sonra.

güle güle canım :KK3::KK3:

ebucum valla ben 3 aydır spora gidiyorum..plates toplarının üstünde sekmediğim mi kaldı,yerlerde yuvarlanmadığım mı...hiç kafama takmadım sadece 3.5 yaşında yegenim var onu kucagıma almadım nolur nolmaz diye :KK37: alsaymışım iyiymiş :KK37: hayatımızı olmayan bi bebeğe göre yönlendiriyoruz bu da tetikliyo olacagı varsa da olmuyo ben bunu anladım bu ay :KK37:
ayrıca şunu okudum:yumurtlamadan önce hoplayıp zıplamak spor yapmak iyi geliyomuş yımırtalarımıza:KK16:

bende öyleyim belki hamileyimdir diye sporu biraktim
(kac kilo aldigimi söylemek bile istemem yani:KK53::KK37:)
bi cocuk görsem kucagima almiyorum
hizli yürümüyorum ay sanki hamileymisimde cocugum düsecekmis gibi
iyice kafayi siyirdim ama su adetim bitsin tam tersini yapcam kizlar:KK66:

hatta hep beraber spora baslayalim ne bilim yürüyüs yapalim biraz yaa
atalim kafamizdan su bebek meselesini

ne dersiniz bundan sonra burda belirtileri degilde bugün hem kendimiz icin
hemde tabiki bebek icin ne yaptiklarimizi konusalim
hamile degilken hamileymis gibi davranmayalim....

bende öyleyim belki hamileyimdir diye sporu biraktim
(kac kilo aldigimi söylemek bile istemem yani:KK53::KK37:)
bi cocuk görsem kucagima almiyorum
hizli yürümüyorum ay sanki hamileymisimde cocugum düsecekmis gibi
iyice kafayi siyirdim ama su adetim bitsin tam tersini yapcam kizlar:KK66:

hatta hep beraber spora baslayalim ne bilim yürüyüs yapalim biraz yaa
atalim kafamizdan su bebek meselesini

ne dersiniz bundan sonra burda belirtileri degilde bugün hem kendimiz icin
hemde tabiki bebek icin ne yaptiklarimizi konusalim
hamile degilken hamileymis gibi davranmayalim....

bana uyaaaaar:KK52: geçen 7.5 km/sa hızla 15 dk koşturdu hoca...iflahım kesildi...:KK8::KK8::KK8:

güle güle canım :KK3::KK3:

ebucum valla ben 3 aydır spora gidiyorum..plates toplarının üstünde sekmediğim mi kaldı,yerlerde yuvarlanmadığım mı...hiç kafama takmadım sadece 3.5 yaşında yegenim var onu kucagıma almadım nolur nolmaz diye :KK37: alsaymışım iyiymiş :KK37: hayatımızı olmayan bi bebeğe göre yönlendiriyoruz bu da tetikliyo olacagı varsa da olmuyo ben bunu anladım bu ay :KK37:
ayrıca şunu okudum:yumurtlamadan önce hoplayıp zıplamak spor yapmak iyi geliyomuş yımırtalarımıza:KK16:

kesinlikle katılıyorum sana..Bu ay geçtide ocakta vallahide billahide takmıcam kafama bakmıcam ya yok ovulasyonmuş yok bilmemneymiş 2 günde bir ilişkiye girmeye çalışcam veya yorgunsam onuda yapmıcam..Madem nasip kısmet bu iş..Olacaksa olacak hem ben bunaldım hem eşimi bunalttım bu olmayan hamilelik triplerim yüzünden bırak bebeği bebeği yapacak kocam kalmayacak:44:

kesinlikle katılıyorum sana..Bu ay geçtide ocakta vallahide billahide takmıcam kafama bakmıcam ya yok ovulasyonmuş yok bilmemneymiş 2 günde bir ilişkiye girmeye çalışcam veya yorgunsam onuda yapmıcam..Madem nasip kısmet bu iş..Olacaksa olacak hem ben bunaldım hem eşimi bunalttım bu olmayan hamilelik triplerim yüzünden bırak bebeği bebeği yapacak kocam kalmayacak:44:

ben biraz kafama taksam eşim hemen anlıyor.çocuktan iyi mi bilceksin geleceği zamanı diyor :KK9: o bilirmiş işini..:KK9:
zaten şöyle düşünürsek;kimse adet tarihine kadar anlamıyo hamileliğini.e geçiyo en az 3-4 hafta..bu tarihler arasında annelerimiz fln hiç böyle oturup kalmamış herkes işine gücüne bakmış çatır çatır da bizleri doğurmuşlar ..aynı taktiği uygulamalıyız...ceng ütme sevüş felsefesi yani :KK9::KK9:

hatta ben bazen sirf bu yüzdende hamile kalamadigimi bile düsünüyorum
evlendigimden beri evden disari ciktigim sayilidir kizlar
sürekli evdeyim ve popo büyütüyorum sanki:KK37:
yemek yapmak ev isi temizlik v.s. yapacak olmasam oturdugum yerden bile kalkmicam yani:KK19:

hatta ablamdada ilk 6 ay olmamis neden olmuyor falan filan derken spor yapmaya baslamis bi kac kilo falan vermis saglikli beslenmeyede özen göstermis ve ondan sonra hamile kalmis
tabi ilk basta Allah ne zaman isterse o zaman olur ama bunun yanindada bizde caba göstermemiz lazim
biz caba göstermeden hic bisey olmaz diye düsünüyorum....

hah söyle yaaa...:KK52:
kizlar biraz motivasyon...
bebek icin kendimizi yipratiyoruz bu seferde olacagi varsada olmuyor

adetten sonra 2 günde 1 iliski, hergün en az 20-30dakika yürüyüs bol sivi ve saglikli beslenme
bu arada folik asitleride unutmayalim

Son düzenleme:
hatta ben bazen sirf bu yüzdende hamile kalamadigimi bile düsünüyorum
evlendigimden beri evden disari ciktigim sayilidir kizlar
sürekli evdeyim ve popo büyütüyorum sanki:KK37:
yemek yapmak ev isi temizlik v.s. yapacak olmasam oturdugum yerden bile kalkmicam yani:KK19:

hatta ablamdada ilk 6 ay olmamis neden olmuyor falan filan derken spor yapmaya baslamis bi kac kilo falan vermis saglikli beslenmeyede özen göstermis ve ondan sonra hamile kalmis
tabi ilk basta Allah ne zaman isterse o zaman olur ama bunun yanindada bizde caba göstermemiz lazim
biz caba göstermeden hic bisey olmaz diye düsünüyorum....

katılıyorum sana..bşka şeylerle uğraşmak hem fiziksel hem ruhsal halimizi olumlu etkiliyor..sadece hamilelik için değil herşey için geçerli..mesela bugun bnm iş öyle yogundu ki...ne ara kan verdim ne ara sonucu çıktı,ne ara spora gittim eve geldim hiç anlamadım..ve yrn perşembe oluverdi...şaka gibi :KK37:

kızlar hiç adetim şaşmazdı 14ü günümdü hala olmadım test negatif bilmiyorum şaştım kaldım napsam?

X