Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

folik asit 2 aydır kullanıyorum ben bu son ay..3 ay demişti bana dr sizlere?

soulfly_eu canım regl mi oldunn,,,devam ediyo mu kırmızılar,,,inşlhh regl değildirrr:93:

Kızlar hepinizi seviyorum
desteğiniz için teşekkür ederim
gidip gidip bakıyorum tuvalete çamaşıra bulaşan bir şey yok
sadece peçeteye bulaşıyo
hadi bakalım inşallah
sabah gidip kan testi yaptırcam

bende başlıycaktı folik asite ama kilo aldırıyomus dıye duydum başlamadım artık bu ay başlarım

günde 2 kez iliski yazmisim, 2 günde bir yazacagim yerde kusura bakmayin simdi düzelttim ama

kızlar ya bu folik asidi illa ki dr.un mu vermesi gerekiyo?kendimiz alıp içsek olmaz mı?hamile kalmadan önve kullanmak çok faydalıymış diye duydum ama emin olamadığım için de bi türlü alamadım...

yaptır güzelim yanındayız
banada 3 ay demişti,ben 1 kutu bitirdim,ne gelen var ne giden tekrar başlayacam ama
aynen benim de bi kutu bitiyo..günde 1 tane sabah tok karnına demişti..bitince arıcam dr'u tamam mı devam mı hacı dicem

evet hem ruhsal hem fiziksel...
dedigin gibi sirf hamilelik icin degil kendimiz icinde cok iyi bisey olur yaparsak tabi

kızlar ya bu folik asidi illa ki dr.un mu vermesi gerekiyo?kendimiz alıp içsek olmaz mı?hamile kalmadan önve kullanmak çok faydalıymış diye duydum ama emin olamadığım için de bi türlü alamadım...

dr yazıyo diye bşey yok sen de alıp içeblirsin canım.pahalı bşey değil zaten 8 tl miydi neydi.ben folic plus kullanıyorum misal

Çokta doğru söylemiş eşin..Şimdi eşime söyledim oda çocuk gelceği zamanı sanamı sorcak dedi bencede bebişlerimizin bu dünyada içecek suyu varsa onun zamanına biz müdahale edemiyoruz demek ki...kafaya taktım olmadı takmadım oldu denir ya peki bu doğrumu?? Yani bebekler annem bu ay çok kafasına taktı beni manyaklaştı gaipten hamilelik belirtileri gösteriyo ben en iyisi kafasına takmadığı bi ay düşüvereyim içinemi diyolar..Yani evet stresin bünyede yarattığı olumsuzluklar yadsınamaz ama yinede bu bebek işi başka şeye benzemiyor gerçekten kısmet işi..Doğum ve Ölüme Yaradan haricinde kimse karışamaz ve hiçbir sebep bu dünyada yaşayacak bir canın dünyaya gelmesine engel olamaz..Bu durumda tek inandığım şey yürekten edilen dualar..Benim anneme doktorlar iki yumurtalığında gelişmemiş tedavi görmeden çocuğun olmaz korunmana falan gerek yok demişler o ay ben olmuşum..Sonrada kardeşim..En sonunda annem sipral taktırmış

benim annemin doktoru da bu çocuk düşer demiş ama ahanda düşmedim
ne bileyim öyle duydum korktum zaten maşallah iştahım yerinde

valla bende yapmadı oyle bi etkii.ha yapsa da sıpam için ne yapayım

galiba bebekler aynen öyle diyolar canim
eskiden sanki herkez daha kolay ve cabuk hamile kaliyorlarmis
ee is güc derken akillarina bile gelmiyodu belkide...
bizlerde öyle yapmamiz gerekiyo
bide bol dua....
ve oyalanacak biseyler buldukmuda tamamdir

aynen öyle..benim oyalanacak bi ton raporum var :18::18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…