Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

aminn canım senin için de geçerli bu dua.
gerginlik oluyor gebelikte,hormonel zıplamalar dengeyi bozuyor.sakin olmaya çalış.ben afrodit gibi uzandım mesela,sehpya bilgisayarı koydum,rahat rahat yatıyorum.sen de dinlen,kendini yorma,kocana söyle şefkat göstersin sana:KK37:su iç ilaç niyetine.kova kova kanayıp yine de sağ salim doğuranları okudum az evvel,ben de içimi ferah tutuyorum, gelecek olan gelir allahın izniyle...

Sağol canım inşallah gittim içtim şimdi bi koca bardak su :)

bende evde 1,5 litrelik şişeyle dolaşıyorum.ama böbreğimde taş var ondan.4 litre falan içiyorum günde.

merhaba kızlar!
deece bizde adet gecikince "bebek yerini yapıyor." derler.inşallah senin nazlı da öyle yapıyordur.tez zamanda duyalım bebiş haberini.aslında senin aklını çok çeldim ben,suçlu hissettim kendimi:KK43:
bugün iş yerinde yine kahverengi lekelenmem oldu.ayakta durmaya gelmiyor.ne yapacağım bilmem. dr. da eczacı da progesteronun buna yol açabileceğini söyledi,sonuçta hormon veriyoruz dediler.iğnenin prospektüsünde de yazıyor yan etki olarak ve ben bebek tutunsun diye iki tane yiyorum o iğneden.düşecek bebeği ne yapsak tutamıyoruz da dedi dr, kanama kırmızı değilse korkma dedi.azıcık,peçeteye bulatı,çamur gibi,kahverengi.laptopu çektim sehpaya,kanapeye uzandım,dinleniyorum.elimden başka şey gelmiyor...

inşallah dediğin gibi olsun tatlım..geçen aydan beri yapamadı yerini sıpa :KK52: poposu büyük olcak heralde
Kızlarrrrrrr
off yaaaaaaaa
hep böyle oluyor bana
Öğlen test yaptım ikinci çizgi çıktı silik de olsa çıktı
yarın da gidip kan testi yapçaktım ama dört gibi kırmızılar geldi
öyle çamaşırıma bulaşan bir şey yok
üç gün önceden geldi yaaaaaaaa
tuvalete gittim bir şey yoktu peçeteye geldi böyle açık kırmızı pembemsi
pet koydum çok azcık var hala gelen yok
sadece tuvalete gidince peçeteye azcık geliyo
anlamadım ki
benim yumurtlama günüm 4ydü eminim yaaa
14 gün geçmesi gerekmiyor mu ki yumurtlamanın ardından
niye 11. günde geldi ki
of yaaaa:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

dur tatlım acele etme yerleşme kanamasıdır o bak görürsün.içini ferah tut ki bebişin gelsin üzmeden:KK16:

inşallah dediğin gibi olsun tatlım..geçen aydan beri yapamadı yerini sıpa :KK52: poposu büyük olcak heralde

dur tatlım acele etme yerleşme kanamasıdır o bak görürsün.içini ferah tut ki bebişin gelsin üzmeden:KK16:

İnşallah canım sağoll

Olmadı üzülmicem zaten
Ocakta Allah kerim:KK16:

bugun bizim odaya gittim (meslek odası) orda bi sekreter abla vardı,ben gecen yıl evlendiğimde konuşmuştuk..ayyy evlenmeyi düşünmoooruuummm fln demişti.bugun gittim abla yok..nerde dedim bebeği oldu dedi yeni sekreter :KK53: inme indi sanırsam oracıkta bana,zira beyaz bi ışık süzmesi gördüm en son :KK9::KK9::KK9:

sağol canım inşallah dediğiniz gibi olur.Hepinize çok teşekkür ederim.

Ya kızlar ben dün bir de sebepsiz acayip ağladım psikolojim de bozuk hatta o kadar ağladım diye eşimle de kavga ettik
Bakalım Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah

canım benim psikolojini bozma kendini telkin etmeye çalış hepimiz aynı durumlardayız.. saçma sapan sebeplerden gerginlikler oluyor eşlerimizle sen sakın üzülme benim içimden gelen bebişin senin içinde şu an değilse bile yeni yıl sürprizin içinde atan küçücük bir kalp olacak..Çokta güzel olacak burda hep beraber havalara uçucaz..Böyle düşün için umut dolsun bebeğini sevinçle karşıla..

ya böyle erkenden test yapıyosunuz sonrada umudunuzu kaybediyosunuz hemen... 21 aralığa kadar test yapma bence :KK45::KK45::KK45: biraz daha sabır

canım benim psikolojini bozma kendini telkin etmeye çalış hepimiz aynı durumlardayız.. saçma sapan sebeplerden gerginlikler oluyor eşlerimizle sen sakın üzülme benim içimden gelen bebişin senin içinde şu an değilse bile yeni yıl sürprizin içinde atan küçücük bir kalp olacak..Çokta güzel olacak burda hep beraber havalara uçucaz..Böyle düşün için umut dolsun bebeğini sevinçle karşıla..

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X