Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Sana katılıyorum..Ne kadar düşünmüyoruz desekte içimizde hep o umut oluyo..Psikolojik olarak her ilişkide mutlaka acabamı diye geçiyo bence aklımızdan..Belkide bir ay hiç yumurtlama günümüzü bilmesek internette hesaplatmasak elimize kağıt kalem almasak aklımıza üşüştükçe rakamları kovalasak acaba işe yarar mı??? Birde her 3 çiftten ikisi kafaya takınca olmuyo hesaplayınca tutmuyo işte biz yok 2 sene denedik olmadı artık bıraktık oluruna o ay hamile kaldım diyolar...ama hepsidemi hemen o ay hamile kalır arkadaş hiç anlamıyorum ki..Napcamı şaşırdım valla.Eşim artık benden kaçar oldu robot gibi ilişkilerden bıktı adam..Hadi hemen yapalım şöyle dur yok böyle kalk...yok yok öle tutmaz bööle yapalım..sonrada her seferinde ayaklarını tavana dikmiş öle duran kafayı yemiş bi tip yanında..Romantizmmiş fantaziymiş adlarını zor yazdım şuraya..Bir an önce gelse bebişlerimiz maskaraya çevirdiler anneciklerini :26:

selam herkese
benim gelen giden yok daha arkadaşlar içimde bu ay hamile olmayacakmışım gibi bir his var bilmiyorum,heran gelecekmiş gibi hissetmeye başladım
bu arada bazı sayfaları göremiyorum ,neler kaynattıklarınızı çok fazla takip edemedim kusura bakmayın

selam kızlar... dün gece yatarken sol kasığımda hafif batmalar oldu... birden acaba mı diye düşünmeye başladım... yumurtlama günlerini kaçırdığım halde ümitlendim yani... ya tamam çok istiyoruz olmayınca üzülüyoruz orası ayrı ama bu beklemesi hepsinden daha kötü yaa

ne zaman test yapıcaksın heaven?

zehracım naptın canımm,,,
test yapacak olan diğer kızlarr,ne yaptınızzz,haberdar edin biziiiiiiiiiiiii

anım şimdi geldik eşimle koştur koştur girdim test için aceleden diğer tarafada çişimden bulaştı bişey çıkmadı test boşa mı gitti şimdi yaaaaaaaa

kızlar bana cevpa verin ya sinir oldum kendime birde misafirim gelecek çokta giremem aman ya salak kafalı zehraaa

neyse canlarım ben kaçar mutfak beni bekliyor girmeye çalışırım inşallah özlüyorum sizinle sohbet etmeyi yakendinize iyi bakın hepimizin hakkında hayırlısı artık ...yüce mevlam neyler neylerse güzel eyler...

neyse canlarım ben kaçar mutfak beni bekliyor girmeye çalışırım inşallah özlüyorum sizinle sohbet etmeyi yakendinize iyi bakın hepimizin hakkında hayırlısı artık ...yüce mevlam neyler neylerse güzel eyler...

anım şimdi geldik eşimle koştur koştur girdim test için aceleden diğer tarafada çişimden bulaştı bişey çıkmadı test boşa mı gitti şimdi yaaaaaaaa

ben daha hiç test yapmadığım için bilemiyorum canım,ama boşa gitmiş gibi gözüküyorr,,,
hadi hayırlısııı canım,,,inşlh kırmızıları görmezsinnn

ben daha hiç test yapmadığım için bilemiyorum canım,ama boşa gitmiş gibi gözüküyorr,,,
hadi hayırlısııı canım,,,inşlh kırmızıları görmezsinnn

inşallah canım artık yarına kadar gelmezse yarın test alırım hayırlısı artık bunda da vardır bir hayır belki negatifi görüp canım sıkılacaktı...ben kaçar hepinizi öptüm kızlar...

kolay gelsin şekerim... bu arada bende özlüyorum burda sohbet etmeyi ama çokda sık giremiyorum çalıştığım için maleseffff

selam kızlar, benim günüm bugündü ama henüz gelen giden olmadı bakalım geçen ayda 3 gün geçikmişti bekliycem bende hayırlısı artık...aşure ayınızda mübarek olsun

Selam kızlar ben geldim..az önce polikliniği aradım acaba çıkmışmıdır diye sonuç çıktı gel al dediler.aldım geldim ve dogru tahmin.negatif
benden ümidi kesin artık ocağa inşallah

selam kızlar nasılsınız bakalım?
misafirim vardı ancak girebildim.
test yapan varmı?
yeni hamile haberleri falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…