Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

zehracım naptın canımm,,,
test yapacak olan diğer kızlarr,ne yaptınızzz,haberdar edin biziiiiiiiiiiiii:KK9:

selam kızlar ben geldim.sağlık ocağı bozuk makinalar diyince tepem attı.kızılayı aradı o a tıp merkezimiz kapandı dedi :KK47: sonra aklıma sakarya hastanesi var burda,onun merkezde polikliniği var orası geldi.aradım yapıyoruz dediler.az once gittim ve kan aldırdım ama sonucu yarın veririrz dediler.18,5 tl beta hcg

selam kızlar ben geldim.sağlık ocağı bozuk makinalar diyince tepem attı.kızılayı aradı o a tıp merkezimiz kapandı dedi :KK47: sonra aklıma sakarya hastanesi var burda,onun merkezde polikliniği var orası geldi.aradım yapıyoruz dediler.az once gittim ve kan aldırdım ama sonucu yarın veririrz dediler.18,5 tl beta hcg

Hadi hayırlsı canım
merakla bekliyoruz sonucunu

hayırlısı tatlımm,,,inşllhhh güzel haberlerle gelirsinn:KK4:

Hadi bakalim hayirlisi. sagligin yerinde olsun da gebelik herzaman olur

celine85 nartın canım
nasılsın

kırmızıları gördüm bu sabah canım test yapmadan geldiler zaten dün geceden anlamıştım karnım hafif hafif başlamıştı ağrımaya şimdide çok ağrıyo üzüldüm çok olmadığına ama artık bu ay ne hesap kitap ne ovulasyon testiyle uğraşıcam oluruna bırakıp kafaya takmıcam olursa olur olmazsa olmaz napalım Allah bilir ne zaman olucağını o ne zaman ol dicek o zaman olcak inşallah hatta belki siteye bile fazla girmeyebilirim çünkü sitede oldukça insanın aklından çıkmıyo şu bebek fikri inşallah deece de sende hamilesinizdir güzelim artık ben önümüzdeki aylara bakıcam :KK50:

kırmızıları gördüm bu sabah canım test yapmadan geldiler zaten dün geceden anlamıştım karnım hafif hafif başlamıştı ağrımaya şimdide çok ağrıyo üzüldüm çok olmadığına ama artık bu ay ne hesap kitap ne ovulasyon testiyle uğraşıcam oluruna bırakıp kafaya takmıcam olursa olur olmazsa olmaz napalım Allah bilir ne zaman olucağını o ne zaman ol dicek o zaman olcak inşallah hatta belki siteye bile fazla girmeyebilirim çünkü sitede oldukça insanın aklından çıkmıyo şu bebek fikri inşallah deece de sende hamilesinizdir güzelim artık ben önümüzdeki aylara bakıcam :KK50:

takma kafanı canım..dediğin gibi vakti zamanı gelmedi de ondan..kısmet ne zaman bakalım.hayırlısı böyleymiş.aslında haklısın burda sohbet güzel de hep bebek bebek bebek..ondan da etkiileniyoruz farkında değiliz ama..

ayyy canım nasip,kısmett bu işlerr,,,Rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olacakkk,,,hayırlısı olsunn,,,
bencede kızlar bebiş düşüncesi hiç aklımızdan çıkmıyor,,,herşeyi hamilelik belirtisi olarak görmeye başladık,,,çok takmamaya çalışalımmm,,,daha çok kafa dağıtalımmm burdaa....

bu arada ben ocak ayına kaydımı yaptırdımm,,,turlikçimmm liste yapmaya başladı kızlarr,
ismini yazdırmak isteyen yazdırsınnn:KK71:

takma kafanı canım..dediğin gibi vakti zamanı gelmedi de ondan..kısmet ne zaman bakalım.hayırlısı böyleymiş.aslında haklısın burda sohbet güzel de hep bebek bebek bebek..ondan da etkiileniyoruz farkında değiliz ama..

evet canım takmamam lazım ama üzüldüm bide bu stratejiyi deneyeyim bakalım hiç umutlanmadan ay kasığım battı ay göğsüm şişti demeden burası güzel muhabbet arkadaşlar ama hep dediğin gibi bebek bebek zaten aklımızdan çıkmıyo bide burda sürekli yok test yok belirtiler daha çok psikopata bağlıyoruz umarım dediğimi yapabilirim ve inşalla pat diye ocak topiğinde ben geldim hamileyim diyebilirim öpüyorum görüşürüz :79:

Canım görmedim yazdığını
şimdi baktım
ben de anlamıyorum gaz sancısı mı yoksa başka bir şey mi diye
bir de belirtilere takılamamak lazım çoğu insan belirti olmadan öğreniyor hamileliğini benim kuzenim bunların hiçbirini yaşamadı mesela göğüsleri bile şişmedi ama şimdi 4 yaşında bi oğlu var maşallah:nazar:
Senin günün ne zamandı

Canım çok sağol yaa bana cevap verdiğin için..Bende ne kadar samimi bi yer diye düşünürken hüsrana uğramıştım..Benim adet günüm 22 aralık..Ama geçen yazdığım belirtilerin hepsi kayboldu:KK59: sadece beyaz bir akıntı oluyo bazen..Galiba yine olmadı benim için ümitler soluyor artık..çok panikliyorum benim sizler gibi yaşım da küçük değil 34 yaşındayım:18:

X