Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

adet olsam da rahatlasam...olsam bu kadar üzülmezdim ya olamamak daha kötüymüş :26:

Deece seni anlamiyorum. Bence gidip adam akilli kan testi yaptirmalisin. hamileysen super. Ama degilsen hemen doktora gidip bu gecikmenin sebebini ogrenmelisin ki diger ayarda saglikla gebe kalma calismalarina devam edebilesin. Bu sekilde kendine iskence etmis olmuyo musun? test negatif hamile degilim, ama hala regl olmadim hamile olabilirmiyim diye kendini yiyip durcagina git kan testine yaptir kurtul. hamileysen zaten senin degerin bu gune kadar baya yukselmistir.

Deece seni anlamiyorum. Bence gidip adam akilli kan testi yaptirmalisin. hamileysen super. Ama degilsen hemen doktora gidip bu gecikmenin sebebini ogrenmelisin ki diger ayarda saglikla gebe kalma calismalarina devam edebilesin. Bu sekilde kendine iskence etmis olmuyo musun? test negatif hamile degilim, ama hala regl olmadim hamile olabilirmiyim diye kendini yiyip durcagina git kan testine yaptir kurtul. hamileysen zaten senin degerin bu gune kadar baya yukselmistir.

Canım,benim bu kadar beklememin tek sebebi, gecen ay da 7 gün gecikmiş olması ve okurken final dönemlerinde vs gecikmelerin ara ara olması.bünyemin hassas olduğunu biliyorum.stres, hava değişimi vs herşey etkiliyor ,bunu da biliyorum.hamile olmadığıma da çok eminim çünkü bi belirtim yok!sadece reglim gecikti..diğerleri hep adet belirtisi.ha gelir ha gelir diye bekledimm işte 10 gün oldu..(çalıştığım için izin durumları biraz sıkıntılı o yüzden gelir gelir diye bekledim işte) doktora gidicem kaçış yok yarın yada cuma artık izin alıp..

Canım,benim bu kadar beklememin tek sebebi, gecen ay da 7 gün gecikmiş olması ve okurken final dönemlerinde vs gecikmelerin ara ara olması.bünyemin hassas olduğunu biliyorum.stres, hava değişimi vs herşey etkiliyor ,bunu da biliyorum.hamile olmadığıma da çok eminim çünkü bi belirtim yok!sadece reglim gecikti..diğerleri hep adet belirtisi.ha gelir ha gelir diye bekledimm işte 10 gün oldu..(çalıştığım için izin durumları biraz sıkıntılı o yüzden gelir gelir diye bekledim işte) doktora gidicem kaçış yok yarın yada cuma artık izin alıp..

Ben baska birsey olmasindan korktugum icin oyle dedim zaten. Insallah sadece psikolojiktir. hicbirsey icin sikma kendini de biran once regl ol bari. :)

ınsallah bende cıft cızgı gormeyı cok ama cooook ıstıyorum.
Pekde umudum yok gercı ama ):
Bu ay sogaan kurune de baslayacagım.
Insallah Rabbımın ıznı ıle sıfa olur.

Ben baska birsey olmasindan korktugum icin oyle dedim zaten. Insallah sadece psikolojiktir. hicbirsey icin sikma kendini de biran once regl ol bari. :)

Ben de oyle olmasını umuyorum.kim ister ki başka bi sorun çıkmasını.Allah korusun..neyse ben yarın gidiiym en iyisi...

sağlık ocağını aradım bu hafta makinalar yine bozukmuş haftaya gelin diyo..bana özel hastane yolları göründü :KK53:

sağlık ocağını aradım bu hafta makinalar yine bozukmuş haftaya gelin diyo..bana özel hastane yolları göründü :KK53:

Neyse, ozelde de yapiyorlar ama sgk'dan dusmuyorlar zannedersem. 40 tl falan civari tutuyor bhcg degerine baktirmak

# zehra2509+
# soulfly_eu+
# kadergonul
# deece+
# EBUCUBU

konusun hanimlar.oglen saatine girmek uzereyiz sohbetimiz koyulassin.

aynen öyle!sadece zevk için.olursaa sürpriz olur...

umudumsun sedase var ya...ne biliyim oraya gidip ,yoooo hamile fln değilsin ama ruh hastasısın derse dr parçalaarım onu oracıkta.:KK52:.galiba bunu duymak istemediğimden gitmicem diyorum ama eşim kesin götürür er yada geç...garibim dün göbeğime koydu da uyudu kafasını..bilmiyor ki sabah tek çizgiyi yine yedi karısı :KK50:

ay canım ya boşver üzülme hakkında hayırlısı bencede bir doktora görün derim ben enazından adetin için neden gecikiyor diye...bende bugün beklemedeyim şuana kadar kimsecikler gelmedi gelemezlerde inşallah dışarı çıkacaz eşimle sizi bırakasım yok yaaaa:KK24:azsonra başımda biter hadi kalk diye:KK57:

yok mu hamiş haberi
bu aralık kesat geçiyor inşallah sonlara doğru açılırız

Valla benim daha 7 gun var en iyi ihtimalleeee. ama ben oyle belirgin bir belirti hissedersem reglime 2-3 gun kala kan testi yaptiririm kesin. bekleyemem. ogrenir ogrenmez de haber veririrm...

Günaydın kızlarrr
moralim çok bozuk
tamamen adet öncesi dönemdeyim
akıntım kesildi vajina kupkuru karnım da ağrıyo
bu ay da olmadı malesef
inşallah aralığa

kız dur hele sanki kırmızılar gelmiş gibi konuşuyorsun bebiş gelecekse gelmez taman beklemde kal şekerim sen inşallah kırmızı kartı yemezsin inşallahhhhhh:KK16:

adet olsam da rahatlasam...olsam bu kadar üzülmezdim ya olamamak daha kötüymüş :26:

evet canım o insanı dahada strese sokuyor geçen ayda ben öyle oldum bayağı geçti bir adet olsaydım demeye başlamıştım dur bakalım hakkında hayırlısı inşallah yinede bebeiş vardır diyorum ben ümidimi yitirmedimmmmm:KK61:

kızlar eşim kalk diye dürtmeye başladı çok kaynatmayın haaaa bensizz:KK70:okumak zor oluyor yahu:KK53:neyse ben istemesemde çıkmak zorundayım:KK59:hepinizi öptüm canlarım Allaha emanet olun inşallah güzel haber veriririm ve alırım:KK54::KK16:

kızlar eşim kalk diye dürtmeye başladı çok kaynatmayın haaaa bensizz:KK70:okumak zor oluyor yahu:KK53:neyse ben istemesemde çıkmak zorundayım:KK59:hepinizi öptüm canlarım Allaha emanet olun inşallah güzel haber veriririm ve alırım:KK54::KK16:

:80::80::80::80::80::80::80::80:

X