Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Mesajıma cvp yazan arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum,birileriyle konuşmak paylaşmak iyi geldi aslında çok sağolun.Geçen ay 13ünde oldum bu ay ne zaman olmam lazım bende bilmiyorum dedim ya hiç günü şaşmayan adetim tam çocuk düşündüğüm ay düzensizleşti.Eylül 26 da oldum,Ekim de olmadı,Kasım 13de oldu.Oda ilaçla oldu doktor hap verdi söktürücü onunla 2 gün oldu 3.gün bitti onuda anlamadım zaten.şimdi bu ay kaçında olmam lazım açıkçası bende bilmiyorum.Eşimde meraklandı bi test yapalım dedi bende yok dedim umutlanmak istemiyorum yani bu ay yumurtlama falan hesaplayamadım.Akşam eğer test alırsa yarın sabah bi yaparım bakalım ne çıkacak???

reglin biter bitmez ve zevk için! çocuk olursa olur olmazsa olmaz diyerek!ay ama ya benim içime bu doğmuyordu.:KK53:yine de kadın doğumcuyu ihmal etme,kan testi de ver.

aynen öyle!sadece zevk için.olursaa sürpriz olur...

benim hep silikti diğer gebeliğimde, 6 haftalık hamileyken dedim ki bir test daha yapayım da hatıra saklayayım.hcg 100000 dolayı:) yine de silikti çizgi.çok silik değildi ama kontrol çizgisine göre açık renkti.bilmiyorum,o iki çizginin de aynı netlikte olduğunu göremedim hiç.

umudumsun sedase var ya...ne biliyim oraya gidip ,yoooo hamile fln değilsin ama ruh hastasısın derse dr parçalaarım onu oracıkta.:KK52:.galiba bunu duymak istemediğimden gitmicem diyorum ama eşim kesin götürür er yada geç...garibim dün göbeğime koydu da uyudu kafasını..bilmiyor ki sabah tek çizgiyi yine yedi karısı :KK50:

aynen öyle!sadece zevk için.olursaa sürpriz olur...
canım, hepimiz ruh hastasıyız ona bakarsan:KK53::KK53:
umudumsun sedase var ya...ne biliyim oraya gidip ,yoooo hamile fln değilsin ama ruh hastasısın derse dr parçalaarım onu oracıkta.:KK52:.galiba bunu duymak istemediğimden gitmicem diyorum ama eşim kesin götürür er yada geç...garibim dün göbeğime koydu da uyudu kafasını..bilmiyor ki sabah tek çizgiyi yine yedi karısı :KK50:

yalnız bak şu durumda bir bebek yoksa,bir sorun da yoksa hormonlarına yumurtalıklarına baktırman lazım zaten. hiç değilse şu saç için bitkisel ilaç demiştin,onu bir sor.
kız olursa adı nazlı olsun:KK52::KK52:

Mesajıma cvp yazan arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum,birileriyle konuşmak paylaşmak iyi geldi aslında çok sağolun.Geçen ay 13ünde oldum bu ay ne zaman olmam lazım bende bilmiyorum dedim ya hiç günü şaşmayan adetim tam çocuk düşündüğüm ay düzensizleşti.Eylül 26 da oldum,Ekim de olmadı,Kasım 13de oldu.Oda ilaçla oldu doktor hap verdi söktürücü onunla 2 gün oldu 3.gün bitti onuda anlamadım zaten.şimdi bu ay kaçında olmam lazım açıkçası bende bilmiyorum.Eşimde meraklandı bi test yapalım dedi bende yok dedim umutlanmak istemiyorum yani bu ay yumurtlama falan hesaplayamadım.Akşam eğer test alırsa yarın sabah bi yaparım bakalım ne çıkacak???

meltem,bebeğin gelecekse gelir,şöyle söyleyeyim,benim ilk bebeğim de 9 aydır regl olmazken gelmişti.benimki de seninki gibi öldü karnımda,alındı...seni çok iyi anlıyorum.inşallah içindeki boşluğu en kısa zamanda doldurur rabbim.

cocuk düsündügüm ay düzensizlesti demissin cnm bence sen cok srese girmissin o yüzdende adetin gecikmis olabilir bide bu ayda hamile degilsen ovulasyon testi dene derim

sedase o kadar psikolojim bozulduki menepozamı girdim acaba diye bile düşündüm.o kadar yani...aslında stres yapmasam olur adette çocukta.ama çevreden çok sıkıldım bi yere gidince hemen soruyolar 6 ayın dolmadımı niye yapmıyosun olmuyomu diye çok canım sıkılıyo.insan halinden anlayan yokki.

ebru32 hayırlısı olsun tatlım inşallah en kısa zamanda hamile kalırız.Allah bu mutluluğu bizlerede tattırır.

meltem,bebeğin gelecekse gelir,şöyle söyleyeyim,benim ilk bebeğim de 9 aydır regl olmazken gelmişti.benimki de seninki gibi öldü karnımda,alındı...seni çok iyi anlıyorum.inşallah içindeki boşluğu en kısa zamanda doldurur rabbim.

canım 9ay regli olmadığında doktora gittinmi.bide adet kanaması döllenmeyen yumurtaların dışarı atılması değilmi?yani adet olmadığın zamanlardada yumurtlama gerçekleşiyomu ya

cocuk düsündügüm ay düzensizlesti demissin cnm bence sen cok srese girmissin o yüzdende adetin gecikmis olabilir bide bu ayda hamile degilsen ovulasyon testi dene derim

Ovulasyon testini hiç kullanmadım nasıl bişey yani gebelik testi gibi tek kullanmılıkmı?yoksa hergün yapılıyomu?

sedase o kadar psikolojim bozulduki menepozamı girdim acaba diye bile düşündüm.o kadar yani...aslında stres yapmasam olur adette çocukta.ama çevreden çok sıkıldım bi yere gidince hemen soruyolar 6 ayın dolmadımı niye yapmıyosun olmuyomu diye çok canım sıkılıyo.insan halinden anlayan yokki.
biliyorum,bilmem mi! ben de yaşadım ve hâlâ yaşıyorum aynı şeyi! 5 yıl olmadı, soran sorana...ardından hamile kaldım,bebek öldü,ben mahfoldum o süreçte...rabbim kimseye yaşatmasın.5 yılın ardından önce sevindik,sonu hüsran...bebek öldü,kendi düşsün diye beklettiler,düşmedi kürtaj oldum.içimde ama ölü...1 hafta gezdim öyle.en son kürtaj...yazarken bile titriyorum...ahmetkayanın"içimde ölen biri var" denk geldi tam o süreçte,halıları tırmalamıştım ağlarken.o süreç bitti,3 hafta olmuştu kürtaj olalı, ben depresyondayım,eşimle ilişkiye de giremiyoruz kasılıp kalıyorum.ramazan bayramında densizin teki,tuttu bebek var mı dedi.başıma geleni biliyor,bile biile soruyor.dedim ki daha yeni bitti biliyorsun...ilki kürtaj ya ikinci olmaz artık dedi. biri kusur kimde diye sordu.ben deliliğe vurdum.soranları tek tek tersledim.
senin anlayacağın insanları takarsan hep aynı şeyler yaşanack...hep kendini bilmezler soracak da soracak...rahat olmaya çalış.bu defa kucağımıza almak nasip olsun inşallah.

canım 9ay regli olmadığında doktora gittinmi.bide adet kanaması döllenmeyen yumurtaların dışarı atılması değilmi?yani adet olmadığın zamanlardada yumurtlama gerçekleşiyomu ya

gitmem mi,pcos hastasıyım ben,yumurtalıklarımda kiste dönüsüyor o atılamayan yumurtalar.farlutal veriyorlardı yine de regl olamıyordum.

Ovulasyon testini hiç kullanmadım nasıl bişey yani gebelik testi gibi tek kullanmılıkmı?yoksa hergün yapılıyomu?

canim benim aldigim testin icinde 7 tane vardi
adetten sonra hergün yaparsin cift cizgi cikarsa zaten yumurtluyorsundur o günleride iyi degerlendirmeye bakarsin....

Bende 2aylık hamileyken doktora gittim kalp atışını gördüm ve tek bebek dedi.3aylıkken 2li tarama testine gittim doktor ikiz bebeklerin ama ikiside 15 gün önce ölmüş dedi pat diye seni zehirlemesi an meselesi hemen yatışın yapılsın kürtaj dedi bi anda dünyam başıma yıklıdı ne için gittim ne ile karşılatım.hiçbi kanamam falan yoktu.çok kötü zamanlar geçirdim şimdi iyiyim ama işte bi yere gitmek istemiyorum herkes aynı şeyi soruyo kime neyse.inşallah bundan sonra aynı şeyler başımıza gelmez sağlıklı bebeklerimizi en kısa zamanda kucağımıza alırız.Rabbim kimseyi bu acıyla sınamasın

meltemcim daha dogrusu adetinin 14. günü normalde yumurtlama günüya o günlere yakin yaparsan daha iyi olur yani adetinin 11. ile 16. günlerine kadar

X